Skocz do zawartości

WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
12 godzin temu, ircios napisał(a):

Nie trzeba resetować.  Wystarczy zrobić odpowiednie ustawienia .  Dla niektórych to wszystko z nieba musi samo spaść. 

Nie wiem o jakich ustawieniach piszesz poniewaz ten szajsowny dekoder nie ma zadnych ustawien czasu. Pomogl reset wtyczkowy... Czy na prawde uwazacie ze uzytkownik powinien ingerowac w ten sposob przy glupiej zmianie czasu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maciekmm napisał(a):

Czy dekodery macie w multiroom ? 

Tak ja też mam go w Multiroom, muli to niemiłosiernie. O nagrywaniu mimo że teoretycznie jest taka możliwość to można zapomnieć, z NC+GO coś obejrzeć to też nie za bardzo bo muli. Powinni wycofać ten dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.Dzisiaj dekoder sie zresetował i pojawił sie wielki napis trwa aktualizacja oprogramowania i nie odłączaj zasilania oraz anteny i pasek z procentami. Cały czas stoi na 0% chyba dekoder wyzionął ducha.Nie reaguje na pilota , próbowałem resetować i nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecany reset:

DOTYCZY DEKODERA

WIFIBOX+

SAGEMCOM DSIW74

Jeżeli dekoder przestał działać i nie reaguje na polecenia z pilota ani z panelu dekodera, oznacza to błąd. Na panelu dekodera może się wtedy wyświetlać np. INIT.

W takiej sytuacji:

 

Odłącz zasilanie od dekodera.

Wyjmij kartę z dekodera.

Odłącz kabel antenowy i po chwili ponownie go podłącz.

Poczekaj około 10 sekund i uruchom ponownie dekoder bez karty.

Jeśli pojawi się aplikacja START+ z rekomendacjami polecanych programów, naciśnij na pilocie klawisz OK lub WYJŚCIE, aby ją wyłączyć i przejść dalej.

Jeśli pojawi się komunikat o braku karty, przywróć ustawienia fabryczne w dekoderze: wciśnij na pilocie dekodera MENU, następnie wybierz: USTAWIENIA -> USTAWIENIA FABRYCZNE. Wpisz PIN (standardowy to: 0000) i naciśnij OK. Nadal nie wkładaj karty do dekodera.

Gdy pojawi się ekran PIERWSZA INSTALACJA Włóż kartę do dekodera, chip (złota płytka) powinien być skierowany do dołu, w stronę dekodera.

Naciśnij OK, aby wyszukać kanały.

 

WSKAZÓWKA

W przypadku dodatkowych problemów z ponowną konfiguracją dekodera zapoznaj się instrukcją pierwszego uruchomienia dekodera. Skorzystaj z tego artykułu także wtedy, gdy chcesz ponownie skonfigurować połączenie sieciowe. Pamiętaj, że jest to obowiązkowy warunek do prawidłowego działania usługi Multiroom Standard.

 SPRAWDŹ 

Jeśli posiadasz kilka dekoderów WiFi Box+, które uległy zawieszeniu, wykonaj powyższe czynności na każdym z nich.

 

Ja na nie co innym dekoderze trzykrotnie po wyciągnięciu z wtyczki na 30 sek.wchodziłem na ,,aktualizację dekodera" i dopiero gdy dokończył ten proces,wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem próbowałem resetować i nic nie dało.Wogóle nie pojawia sie aplikacja start ani pierwsza instalacja.Jest tylko duży biały napis trwa aktualizacja oprogramowania i nie odlaczaj od sieci i anteny.Technik z c+ kazał odnieść do punktu i wymienić na inny, tego już sie nie uratuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość wilhelmuss

Witam. Chciałem się zapytać, czy doszło do jakiegoś kastrowania funkcji dekodera Wifibox+, czy to jakiś błąd strony, ale część funkcji dekodera Wifibox+ zniknęła ze strony internetowej C+. Mowa o: Zdalnym nagrywaniu, VOD, Media Playerze i Aplikacji Start. Czy takie wykastrowane dekodery trafią do abonentów TV na umowę, czy jedynie do tych z TV na kartę? Pomimo mieszanych opinii, rozważałem wzięcie dekodera i zastanowiło mnie to usunięcie części funkcji z listy funkcji na stronie Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

zakupiłem abonament C+ dostałem dekoder sagemcom wifibox+ włączyłem do zasilania podłączyłem go kablem hdmi do tv i kablem antenowym od wyjścia anteny zbiorczej w bloku do dekodera i wyświetliła mi się pierwsza instalacja i mam cały czas 0% sygnału i mam pytanie czy ja coś źle zrobiłem czy coś innego trzeba zrobić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...