Skocz do zawartości

WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, andrzejgratis napisał(a):

@maciekmm Płace

Zadzwoniłem do nich i niestety wymiana wifipremium boxa na dualbox za dopłatą .... Teraz walczę żeby mi zdjeli reklamacyjnie opłatę za multiroom po wymianie wifiboxa na wifipremium box ponieważ konsultant zapewnił mnie że zachowam te same warunki. Mimo tego widzę że system od przyszłego miesiąca zacznie naliczać 10zł  za premium box...

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2023 o 10:28, andrzejgratis napisał(a):

@TBA2 Warunki umowy bez zmian. Kurier 20 zł - doliczają jednorazowo do abonamentu. Wifibox+ zdać w punkcie.

Taaa. Kurier za dostawę Dualboxa 20 zł, a stary sprzęt masz zdać  w APS. Nie wiem co to zagrywaka,  ale tracąc czas w celu zdania wifiboxa,  możesz pobrać Dualboxa bez potrzeby kuriera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Jestem posiadaczem dekodera sagemcom dsiw74 wifibox+ z kartą prepaid w zestawie telewizja na karte niestety ale nie moge na nim uruchomić serwisów internetowych www. - dekoder wyświetla cały czas informacje że istnieje problem z połączeniem internetowym którego w rzeczwistości nie ma. Sprawdzałem w sieci orange oraz gsm również otwierałem port DMZ na IP tego dekodera czy ktoś wie z jakiej przyczyny te serwisy nie działają ? dekoder próbuje pobrać jakieś dodatkowe oprogramowanie przez internet którego również nie da się pobrać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andrzejgratis napisał(a):

@marco1991 Myślę, że już nie odpalisz… 

Ale mi nie chodzi o nc+ go w dekoderze jest do wyboru albo nc+ go lub serwisy www. i nawet jeśli wyłączyli nc+ go to pozostałe serwisy www. powinny działać i nierozumiem dlaczego wogóle tego nie można uruchomić czy to jest jakaś wada oprogramowania czy co. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dr.STech napisał(a):

czytałeś co jest napisane na komunikatach? 

1.jpg21.jpg

59 minut temu, Dr.STech napisał(a):

A przed pobraniem tego dodatkowego oprogramowania czytałeś co jest napisane na komunikatach? 

On wogóle nie pobiera tego oprogramowania a w tle zasłonięty wisi komunikat iż brak internetu , na forum elektroda wyczytałem gdzieś że niby port ICMP musi być otwarty żeby ten dekoder mógł uruchomić serwisy internetowe - otwierałem wszystkie porty strefa zdemilitaryzowana DMZ internet posiadam z orange światłowód dodatkowo zmieniałem konfiguracje sieci z ipv6 na ipv4 i odwrotnie , również sprawdzałem na internecie mobilnym orange. Skoro w instrukcji pisze że serwisy internetowe działają  to muszą działać dodam że to dekoder prepaid telewizja na karte a nie wynajęty od operatora.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2023 o 15:20, maciekmm napisał(a):

Zadzwoniłem do nich i niestety wymiana wifipremium boxa na dualbox za dopłatą .... Teraz walczę żeby mi zdjeli reklamacyjnie opłatę za multiroom po wymianie wifiboxa na wifipremium box ponieważ konsultant zapewnił mnie że zachowam te same warunki. Mimo tego widzę że system od przyszłego miesiąca zacznie naliczać 10zł  za premium box...

U mojego taty pojawiła się oferta wymiany DualBox i zostaje cena starego MR Standard. I na dniach będę wymieniał WiFi Box+ na DBox. Zadzwoniłem na infolinię bo nc+go TV mimo że jeszcze działa to wywalał informację o braku internetu. 

Edytowane przez Karolek1998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, marco1991 napisał(a):

@andrzejgratis

Ma mi działać to za co zapłaciłem a skoro ma nie działać docelowo to powinnem zostać o tym poinformowany.

Ogólnie to możesz myśleć o zmianie sprzętu.  Ten zabytek jest powoli wycofywany.. w 2014 roku kupiłem telewizor . Dzisiaj na nim działa  tylko Netflix i YT. Też za niego zapłaciłem i co mam domagać sie od producenta, aby wszystkie apki co działały w 2014 maja dzisiaj działać? Niestety jest postep technologiczny. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ircios napisał(a):

Ogólnie to możesz myśleć o zmianie sprzętu.  Ten zabytek jest powoli wycofywany.. w 2014 roku kupiłem telewizor . Dzisiaj na nim działa  tylko Netflix i YT. Też za niego zapłaciłem i co mam domagać sie od producenta, aby wszystkie apki co działały w 2014 maja dzisiaj działać? Niestety jest postep technologiczny. 

Przecież to jest dekoder prepaid! a zapytałem bo możliwe że te serwisy internetowe działają i ktoś miał podobny problem z uruchomieniem i znalazł rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Karolek1998 napisał(a):

U mojego taty pojawiła się oferta wymiany DualBox i zostaje cena starego MR Standard. I na dniach będę wymieniał WiFi Box+ na DBox. Zadzwoniłem na infolinię bo nc+go TV mimo że jeszcze działa to wywalał informację o braku internetu. 

Cześć. Oferta się pojawiła online czy ktoś dzwonił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciekmm Po prostu zadzwoniłem z problemem, że mimo iż jeszcze działa nc+go TV na WiFi Box+ to miałem problemy z odpaleniem odcinka. I podczas ustawień fabrycznych rozmawiałem z konsultantem i pytałem się czy z powodu wyłączenia nc+go TV na dekoderach WiFi Box+ jest możliwość wymiany albo na WiFi Premiumbox+ albo Dualbox+. Sprawdził w systemie i dostałem wpierw informację, że dopiero przy zmianie warunków umowy będzie możliwość wymiany na DB+, a po chwili słuchania muzyki znalazł ofertę na podmianę dekodera przy "starym" multiroom. W piątek jadę do APSu zobaczyć czy w systemie jest oferta zaznaczona i czy jest to zgodne z rozmową z konsultantem. Jeśli nie, to leci reklamacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...