Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej wątpie żeby kanał predko pojawił sie w ofercie innych platforma (może z wyjątkiem TNK i C+) bo "....Partnerami Eska TV będą między innymi onet.pl oraz Multikino......Duet Kuba Wojewódzki i Michał Figurski także będzie miał swój czas w Eska TV......"

 

Aha i Ty uważasz, że z powodu obecności Figurskiego i Wojewódzkiego w Esce TV kanał nie dołączy np. do CP. No gratuluje. Samo dołączenie do oferty Cyfrowego Polsatu jest - przynajmniej na razie - znikome, ale nie z takich powodów jakie podałeś. Zresztą myślę, że po jakimś czasie i tam się znajdą - przy rozwoju takiego kanału trzeba będzie zadbać o nową widownię.

 

Raczej Eska TV będzie autorskim kanałem platformy n tak jak nTalk

 

Tylko, że Eska TV pomimo, że będzie w ''N'' znajdzie się w kablówkach. Więc nie rozumiem porównania z nTalk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kablówkach tak ale dopiero na jesieni. A co do tego że tylko w N to normalnie jestem w szoku bardziej spodziewałem się w Cp na wyłącznośc w końcu tez współpraca jest np te nagrody co relacje sa na Polsacie czy przy Fabryce gwiazd. Zamiast miec najwiekszy zasięg to poszli na wyłącznośc do N. [beep]izm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Raczej wątpie żeby kanał predko pojawił sie w ofercie innych platforma (może z wyjątkiem TNK i C+) bo "....Partnerami Eska TV będą między innymi onet.pl oraz Multikino......Duet Kuba Wojewódzki i Michał Figurski także będzie miał swój czas w Eska TV......"

Raczej Eska TV będzie autorskim kanałem platformy n tak jak nTalk i wątpię żeby szybko pojawił się w Cyfrowym Polsacie, bo w C+ to chyba jest jakaś szansa.

 

Sugerujesz się pewnie tym, że w C+ są TVN Lingua i Religia TV. Otóż te kanały pojawiły się w Cyfrze+, ponieważ n chciała je dołączyć do TnK, która nadaje w DVB-S, a nie jak n DVB-S2. N-ce nie opłacało się przełączać jednego z transponderów do DVB-S, więc skorzystała z "uprzejmości" C+, co poskutkowało dołączeniem kanałów do należącej do francuzów platformy. Później problem został rozwiązany inaczej - wyłączono tp z analogowym TVN. C+ miała jednak podpisaną umowę na ww kanały i nie można było "ot tak sobie" ich zabrać. To tyle w kwestii wyjaśnienia.

Jeśli ma gdzieś się pojawić, to chyba tylko w TnK. Reszta platform może sobie na razie zapomnieć o Eska TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro musieli dawać TVN Lingua czy Religia.tv w DVB-S to dlaczego o razu nie wyłączyli analogowego TVN tylko czekali ileś tam czasu? Zauważ, że właściwie tylko dzięki temu, że TVN Lingua był dostępny długi okres tylko w n to teraz jest likwidowany. Idąc Twoim tropem dojdziemy do tego, że jeśli Eska.tv znajdzie się w ofercie Telewizji na Kartę to i tak będą musieli to przenieść na jakiś transponder w DVB-S. W tym momencie będzie szansa na to, aby kanał (po wygaśnięciu tego co nazywamy wyłącznością) wszedł do ofert innych platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast miec najwiekszy zasięg to poszli na wyłącznośc do N. [beep]izm.

 

Zdecydowali się na ''N'' bo to oni złożyli najciekawszą propozycje współpracy przy tworzeniu Eska TV. Poza tym widzę, że nie doczytałeś na czym będzie polegać forma promocji i całej wspolpracy przy kanale ogolnie. To pierwsze będzie obecne nawet w głownym TVN.

 

I to nie jest [beep]izm. Czytając warunki umowy mogę tylko złożyć wielkie brawa Grupie TIME. Na początku będą mieli świetną formę promocji. Potem możliwy będzie szerszy zasięg. Zresztą ''N'' zawsze stawia na nowe, ciekawe projekty.

 

Poza tym - dlaczego [beep]izm? Jeżeli już coś piszesz to uzasadnij to, bo wtedy nie ma możliwości prowadzenia sensownej polemiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba proste do pojęcia, mniejszy zasięg= mniejsza oglądalność= mniejsze wpływy z reklam, proste jak 2+2 :brawo:

4fun.tv wybił się tylko dzięki temu że jest kanałem FTA, Viva to samo, Mtv Polska dzięki niemu ma największe zyski, bo jest kanałem FTA.

 

Rozumiem że N godząc się na wyłączność tego kanału liczy na finansowanie tego kanału? Grupa ITI nie odnotowuje zysków z platformy N, a co mówiąc o jakimś tam finansowaniu. Eska TV ma tylko przyszłość jako kanał FTA inaczej skończy jak TVN Lingua który przez słabą ofertę programową i mały zasięg splajtował. Religia TV to inna sprawa, kanał który ma coś do zaoferowania, szczególnie dokumenty których nie powstydził by się nawet PLANETE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie sie z Toba nie zgodzic.... Tak trzymajac sie tego co napisales to we wszystkich platformach wystarczylaby VIVA bo przeciez na pozostalych kanalach muzycznych leci to samo czyli muzyka (te same piosenki co na VIVIE).... A co ma niby leciec?Kanaly muzyczne maja to do siebie ze puszczaja piosenki ktore sa na topie wiec nie da sie wyeliminowac powielania (to samo jest na MTV DANCE do ktorego mam dostep). Kanal jest zrobiony moim zdaniem na dobrym poziomie i jest doskonlym uzupelnieniem kanalow muzycznych , zawsze jak leci jakis "ambitny" program na VIVIE a ktos chce posluchac muzyki moze wybrac w n-boxie kanal 69 POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 24 godzinach od oficjalnego startu kanału, pokuszę się o małe podsumowanie.

 

1. Jakość kanału

Powalająca. Naprawdę nie spodziewałem się, że będzie tak dobrze. Dźwięk również bardzo ok.

2. Kontent

Jest ok. Teledyski w 16:9, jest kilka wyjątków, ale płakać nie ma co ;] Programy również ciekawe, głównie Poranny WF :twisted: Szkoda tylko, że np. klip Lenki "The Show" widziałem dziś już 5* razy... :roll:

3. Prezenterzy

Widać, że trochę speszeni. Ale ogólnie jest ok, z czasem nabiorą wprawy.

 

*) aktualizacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj jednak, że nie każdy ma szybkiego neta, aby móc oglądać ten kanał w necie. Po drugie zresztą, według mnie ogladanie jakichś stacji TV przez net, to nie ten sam komfort co usiąść sobie w fotelu lub na kanapie, włączyć TV i oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję na ten kanał i polepszenie oferty muzycznej w CP a tu Eska TV wyłącznie w N.Beznadziejny ruch ze strony Eski

A ile można klepać jakie są powody tej decyzji? Argumentami nie powaliłeś bo ich nawet nie zamieściłeś, mam wrażenie, że jak zwykle. No sorry, ale to robi się nudne bo nawet nie przeczytałeś poprzednich postów a także informacji ze strony Grupy TIME.

 

Czasami mam wrażenie, że nie ma sensu polemiki, bo niektórzy (np. właśnie Ty) nie przeczytają porządnie postów i walną coś od siebie nie przemyślanego.

 

Jakość Eski TV jest świetna. Jestem pod prawdziwym wrażeniem. Nie będę się już rozpisywał na temat współpracy z ''N'' bo znowu i tak ktoś tego nie przeczyta i będzie narzekał bez sensu, ale mogę powiedzieć, że Eska TV - pomimo zbyt dużej muzyki techno, dance itd. - to kanał trzymający prawdziwy poziom wśród kanałów muzycznych. Nie mówię, że Viva jest słaba, ale ten kanał wprowadza coś czego u nas nie było - inny przekaz. I to się ceni. Nie jest to kolejny oklepany projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że można też się dowiedzieć czegoś nowego z tego kanału o polskich gwiazdach !!!!!!!!!

 

Otóż Piotr Kupicha ma roczek !!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Skąd to wiem ?

Między programi jest reklama ESKI TV w której różni wukonawcy mówią o niej. I tam Kupicha mówi, że ogląda ESKĘ TV od dzieciństwa. A przecież ta telewizja ma niecały rok !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i zaczęło się, czyli wstawianie pierwszych reklam. Dziś reklamowano pomarańczowy napój 1 z wiodących producentów. Wcześniej nie było reklam tylko materiały promo stacji w przerwie między teledyskami. Czyżby szykowała się kolejna a"la Viva PL??? Esko dokąd zmierzasz??? Why?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przekroczenia progu rentowności. To chyba normalne, że stacja chce zarobić emitując reklamy. Tak było i będzie. W zasadzie to każda stacja muzyczna pokazuje spoty reklamowe, chyba, że jest w stanie utrzymać się poprzez inne medium lub sponsora. Zresztą od początku było mówione, że w Esce TV rozpocznie się sprzedaż czasu antenowego - zajmuje się tym Time S.A., podobnie jak w przypadku radiowej wersji Eski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...