Jump to content
RETROJAM500

ESKA TV i ESKA TV EXTRA

Recommended Posts

Ciekawe czy odkodowana jest na stałe czy to tylko "promocja". Nie zdziwiłbym się gdyby odkodowali ten kanał, żeby zrobić konkurencję dla Vivy, 4 Fun TV i innych, kanał powinien być odkodowany, poza tym dziwnym trafem właśnie dziś Eska dołączyła do podstawowego pakietu sieci Dialog Media (źródło), myślę że Eska wreszcie wyjdzie do ludzi i zacznie poszerzać dystrybucję, być może umowa z n-ką, na podstawie której kanał był tylko w pakiecie Style Moda Muzyka była tylko krótkookresowa. Poza tym przypomnijcie sobie zapowiedzi uruchomienia kanału, najpierw mówiono że będzie FTA a potem, tuż przed startem, że kanał "w początkowym okresie" będzie dostępny wyłącznie na platformie n.

No nie wiem. Mi się wydaje że byłby jakiś oficjalny komunikat gdyby zamierzali całkowicie przejść na FTA.

Najprawdopodobniej to "okienko niekodowane" jest spowodowane właśnie tym dołączeniem kanału do nowych operatorów kablowych i IPTV. Nie dostarczono im na czas kart kodowych i dlatego odkodowali sygnał który jest wykorzystywany jako dosył.

Ciekawe czy w związku z pojawieniem się platromy Orange na satelicie oraz startem platformy TVP, Eska zdecyduje się na rozszerzenie dystrybucji na nowych operatorów satelitarnych.

cos mi sie wydaje ze wkrotce wejda do TNK ,dostep do tego kanalu jest ograniczony ,a sami na pewno chcieliby miec wieksza ogladalnosc :)

Strasznie się podniecacie tym kanałem.

Jak wejdzie do TNK dobrze. Jak nie to szkoda bo Eska TV to naprawdę świetny program.

Dzisiaj włączyłem na MTV i co... moje słodkie urodziny (czy jakoś tak) i co tam widzę że jakiś [beep] nastolatek daje swoim przyjaciołom wejściówki na swoje urodzinki (a właściwie to oni myszą sami znaleźć) jak nie znajdą to nie wejdą na przyjęcie. Ten program to największy [beep]izm co to za ludzi wymyślili ten program

Wątpię, aby Eska TV pojawiła się w najbliższym czasie w TNK, ponieważ jest na wyłączność w N, a TNK nie jest częścią N, lecz oddzielną platformą.

a może ESKA TV poprostu zrezygnowała z kodowania? już będzie FTA? w sumie dobrze by było gdyby tak zrobili ale byśmy musieli poczekać na oficjalne potwierdzenie tego.

Póki co Eska TV jest odkodowana w celu ułatwienia jej włączenia operatorom kablowym. Wszystko tymczasowo. Nie wiem jak u nich z reklamami, ale jeśli nie zaczną na tym zarabiać, sygnał FTA nie będzie miał sensu.

Istnieje szansa, że Eska TV pojawi się także w wersji HD. Platforma N wypuściła do sieci błędny banner w "wersji roboczej" (jak to określiła), który szybko wycofano (źródło: Presserwis). Chyba, że to jest po prostu przeciek kontrolowany.

Wszystkim Tym ktorzy nie maja a chceli by miec ESKE TV proponuje zainstalowanie takiego programu JLC's Internet TV

mozna nim ogladac do woli ESKE TV, sprawdzilem to i jest i dziala, POLECAM.

Fragment postu z 10 października

Z tego co dowiedzieliśmy od przedstawiciela ITI Neovision, to jest to tylko chwilowa (2-3 tygodnie) sprawa związana ze zmianami technicznymi jakich dokonuje TVN (wymiana enkodera?).Nie jest to zmiana na stałe, a jedynie na czas prac technicznych w ITI.

10 Październik + ok 3 tygodnie= 31 Październik

Dziś już 8 Listopada a ESKA TV nadal FTA :brawo: oby tak dalej

Spółka Play5 podpisała umowę na reemisję nowego kanału muzycznego Eska TV. Kanał będzie dostępny w pakiecie Komfortowym od 1 grudnia 2009 roku. Wczoraj informowaliśmy, że stacja została udostępniona wszystkim abonentom sieci Jambox.

Program stacji systematycznie się rozwija i już niebawem pojawią się animowane seriale, czy światowe formaty.

Źródło: dvbnews.pl

Czy eska zaczyna brać przykład z MTV. Troche szkoda że za to się biorą. Widać w naszy kraju coraz ciężejo o prawdziwą tv muzyczna.

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Więc pewnie to jest powodem planowania wprowadzenia "światowych formatów" do Eski TV.

To w koncu jak to jest.

Jedyna informacja jak mozna odbieras z sat. ESKA TV to:

transponder 10,834V

i ze jest w DVB-S2

I mam pytanie czy to rzeczywiscie prawda? Czy moze inne parametry.

Oczywiscie zadna polska stacja tv ni epodaje na stronach internetowych jak mo0zna je odbierac z satelity. A przynajmniej nie znalazlem na seka.tv.

Podajcie parametry odbioru.

Dokładnie, to: Hotbird 6 (13.0E) - 10834.00 V - DVB-S2 (8PSK) - 27500 - 3/4 i raczej z żadnej innej częstotliwości nie jest dostępny ten kanał, bo po co dublować kanał.

Przepraszam ,czy to prawda że Eska tv można oglądać w TNK ponoć nadaje już w MPG2 ,czy to prawda.Dziękuję i pozdrawiam ,a i podajcie pidy jak co. Dzięki.

Eska TV nie jest i nie będzie w TnK. To, że nadaje w MPEG-2 nie oznacza, że dołączy do oferty TnK. Nawet gdyby chcieli dołączyć, to nie dołączą, bo transponder na którym jest ten kanał jest w DVB-S2, a dekodery TnK nie obsługują tego systemu emisji. Musieli by dublować kanał.

no proszę już dawno minęły 2-3 tygodnie od planowanego powrotu kodowania, a Eska TV dalej nadaje FTA fajnie :brawo: