Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Również od jutra na antenie Eska TV o 19:00 i 1:00 będzie prognoza pogody. W lipcu nowe programy: "BeachBar Lista", "Mobilmania", "Będę grał w grę" oraz "Co się słucha na wakacjach". "BeachBar Lista" będzie listą przebojów prowadzoną z nad morza.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Po każdym znaku interpunkcyjnym, przestankowym wstawiamy jeden odstęp (spację). Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z pamiętnika lekarki" to była jedyna z niemuzycznych rzeczy, które oglądałem na 8TV i jak na złość akurat ten serial nie został przeniesiony do Nowa TV (a idealnie mógłby zastąpić "Wojny Magazynowe", które wałkowane są przez kilkanaście kanałów (m.in. Discovery Channel, DTX, Fokus TV, History, Lifetime, TTV, wcześniej jeszcze TV Puls/Puls 2 i o ile mnie pamięć nie myli TVN 7) i już mam ich serdecznie dosyć. Może jeszcze pójdą po rozum do głowy i będą go pokazywać na Nowej od lipca?

 

Poza tym, ta prognoza pogody też jest naprawdę niekonieczna w ramówce. Niby to tylko 10 minut, a i tak jakoś średnio pasuje do całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska TV Extra rozpoczęła swoje nadawanie od teledysku " Despacito" , oprawa jeśli chodzi o plansze to zwykła Eska TV , tylko w nowych kolorach , dopisek Extra przy logo tak mały, że w SD nie widać napisu :)
Oczywiście są reklamy , normalnej długości :D

( przepraszam za jakość)

8a5c82a7a2c39.jpg


4993a533134b4.jpgc3b1329e144cc.jpgc1f515d73db21.jpg

Identy bardzo ładne , ale kolory plansz dla mnie porażka :/


Plansze są lekko  zmodyfikowane,  nie są juz " planszami chattu " przcięto je trochę i są zwykłymi paskami, za to mamy irytujący błąd  jak na stacji VOX, w planszy następny klip, w tytule zawsze zła nazwa ( nazwa obecnego klipu) , ktoś się nie popisał :D

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co wstałem, czyli to przegapiłem. Jest może jakiś filmik na YouTube?

Na VIDEOSTARZE stało się coś dziwnego. Przekaz 8tv to cały czarny ekran (zdj.1), a na przekazie ESKA TV jest ESKA TV EXTRA. (Zdj.2 i 3) P. S. Super identy ESKI TV EXTRA. ☺e8e12c4e2021e1803aa8b89ab9d82eb1.jpg9e63b0f60f6fdfe0e369c7cad312fbea.jpgae3cb3091231ba114f371c2cb1226567.jpg

Edytowane przez matjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Na VIDEOSTARZE stało się coś dziwnego. Przekaz 8tv to cały czarny ekran

Twój Videostar najwidoczniej nie podmienił 8TV na Eska TV. :P

Vectra to zrobiła niestety....8TV HD stało się teraz Eska TV(sd)

 

2017-06-16_082020.jpg

 

Eska TV Extra (NC+GO)

2017-06-16_082536.jpg

 

Mam nadzieje że kiedyś w HD się pojawi, mimo tego że nie oglądam. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jest jakaś różnica muzyczna pomiędzy eską tv a eska tv extra?

 

Odnośnie różnic pomiędzy ESKĄ TV a ESKĄ TV EXTRA.

ESKA TV będzie kierowana do widzów w wieku od 15 do 34 lat, natomiast ESKA TV EXTRA do osób 15-49

Podobno taka, czyli żadna. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP też Wam narzuca ciągle nazwę 8TV zamiast Eska TV? Ciekawe też ile zajmie im podmiana EPG na prawidłowe, we wrześniu też im to trochę zajęło...

Teraz na dwóch Eskach reklamy, mogliby to jakoś rozdzielić, zawsze widz może by na drugą przełączył. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NC+ tak samo nazwy po staremu na liście nadal 8tv i Eska. Sprawdzałem u sąsiada.

Na moim HD 5000 ponownie przeskanowałem tp. 11,393 na którym jest Eska Tv Extra i wtedy nazwa się poprawiła.

Na zmianę 8tv -> Eska trzeba poczekać aż operator zaktualizuje listę.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...