Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Bytesize napisał:

hahaha to mi się podoba - takie wpadki! Poniżej lista klipów, które mogą pojawić się z klasycznym wgranym strapem:

AIR "Sexy Boy"

APOLLO FOUR FORTY - Ain't Talkin' bout Dub

SEAL - Kiss From A Rose

DIMITRI FROM PARIS - Sacre Francais

MASSIVE ATTACK - Risingson

BOYZONE - Baby Can I Hold You

BACKSTREET BOYS - As Long As You Love Me

USHER - You Make Me Wanna...

2PAC feat. KC & JOJO - How Do You Want It?

RAGE AGAINST THE MACHINE - People Of The Sun

2PAC feat. SNOOP DOGGY DOG - Americaz Most Wanted

WARREN G feat. ADINA HOWARD - What's Love Got To Do With It

RONI SIZE / REPRAZENT - Brown Paper Bag

BJÖRK - Big Time Sensuality

MASSIVE ATTACK - Sly

RADIOHEAD - Karma Police

THE BREEDERS - Cannonball

HADDAWAY - What Is Love?

AIR - Playground Love

CULTURE BEAT - Mr. Vain

EAST17 - Stay Another Day

STARDUST - Music Sounds Better With You

JAY-Z - Anything

RED HOT CHILI PEPPERS - Californication

MICHAEL JACKSON - Give In To Me, Stranger in Moscow

SHAGGY - Oh Carolina, Boombastic

ACE OF BASE - Cruel Summer

PULP - Disco 2000

DAFT PUNK - Around The World

THE CORRS - Irresistible
 

 

"Pulp - Common People", but no "Pulp - Disco 2000". I saw it with MTV Strap on MTV Adria in summer 2016

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasmo hiphop/rnb raczej z naciskiem na ten drugi gatunek i bez rewelacji.

Parę rzadko spotykanych w tv kawałków było, np. Busta Rhymes/ODB - Woo Hah, Snoop Dogg - What's my name czy Aaliyah - Back&forth, ale poza tym Coolio, Puff Daddy, Usher, Will Smith (i to dwa razy) i tego typu rzeczy, a bardziej liczyłem na klimaty w rodzaju Group Home, Onyx czy Wu Tang Clan ;).

 

No i tak po dłuższym oglądaniu już 10 raz ta autopromocja z tanczącym ziomkiem trochę męczy, może ją ograniczą w kolejnych dniach jak już wszyscy będą wiedzieli, że jest nowy kanał.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już grzebią w tych archiwach, to mogliby się pokusić o emisję list przebojów z lat 90-tych, które MTV Europe emitowało co tydzień. Mowa o European Top 20, HitList UK czy Dance Floor Chart. Nie pogardziłbym też programem Data Videos, które w latach 90-tych i na początku '00 też zasilało ramówkę MTV Europe.

Edytowane przez Bloo411
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że blue bubble funkcjonował dokładnie do 20 lutego 2001, ale to na MTV Polska, bo od lipca 2000 przecież nasze MTV włączyli. Nie wiem jak z MTV Europe, ale chyba identycznie, ponieważ jak włączyli nową grafikę 20 lutego 2001 to ona była na MTV Europe, MTV Polska i MTV France. Kolorowe strapy, które były na MTV Europe od początku, czyli 1987 roku, po regionalizacji MTV w 1997 roku zostały tylko na MTV Europe i MTV Germany i na obu stacjach wyłączyli w marcu 1998.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bytesize, MTV Germany w pewnym momencie miało inne logo i belki do klipów (rok 1999/2000), aniżeli MTV Europe, MTV Polska. Nawet oprawę graficzną takich programów jak European Top 20, Dance Floor Chart, HitList UK mieli inną w pewnym momencie. Pamiętasz też, że gdzieś ok. 2003 roku, MTV Polska też już nie stosowała belek i loga takie jakie miało MTV Europe.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2Pac (w MTV 90s podpisane jako Tupac) - Changes w strasznie dziwnej wersji z wyciętymi i pomieszanymi zwrotkami.

Nie wiem czy to lata temu tak w MTV szło czy to teraz jakaś wesoła twórczość Viacomowskiej cenzury, ale nawet z wersją radio edit to nie ma nic wspólnego ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ten teledysk 2Paca jakiś dziwny z tymi powycinanymi zwrotkami. Generalnie kanał na plus, duży plus. U mnie leci od wczoraj cały czas prawie. Jakby jeszcze jakiś czas temu ktoś powiedział, że tak będzie wyglądać MTV to bym nigdy nie uwierzył. Pytanie czy nie porobią jakichś zamkniętych playlist zapętlonych w kółko. Jak na razie całkiem fajne kawałki, np. Jazzy Jeff & The Fresh Prince - Boom shake the room. Albo Nirvana, Blur, Beck. Czekam teraz na eurodance choć widziałem już dzisiaj Urban Cookie Collective - The key, The Secret. Przydałaby się tylko lepsza jakość dźwięku, głośność, trochę szersze stereo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Bloo411 napisał:

Podobnie jak "Opposites Attract" Pauli Abdul, które teraz leci na MTV 90s. Ten klip powinien trafić do MTV 80s, ponieważ singiel został wydany w 1989 roku.

Tak dla ścisłości to 1988r. Ale nie zmienia to faktu, że jak P. Abdul czy Technotronic powinno być grane w przedziale lat 80-tych. Ja jeszcze na razie nie ustawiłem sobie tej stacji, ale nie wiem nawet czy to zrobię, bo po wpisach co tam leci, to trochę mi się odechciewa zaglądać na ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, djclassic napisał:

Tak dla ścisłości to 1988r. Ale nie zmienia to faktu, że jak P. Abdul czy Technotronic powinno być grane w przedziale lat 80-tych. Ja jeszcze na razie nie ustawiłem sobie tej stacji, ale nie wiem nawet czy to zrobię, bo po wpisach co tam leci, to trochę mi się odechciewa zaglądać na ten kanał.

W 1988 roku został wydany album "Forever Your Girl", na którym ten utwór się znajdował. "Opposites Attract" jako singiel ukazał się 28 listopada 1989 roku. Był to szósty i zarazem ostatni singiel promujący ten longplay.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bloo411 napisał:

W 1988 roku został wydany album "Forever Your Girl", na którym ten utwór się znajdował. "Opposites Attract" jako singiel ukazał się 28 listopada 1989 roku. Był to szósty i zarazem ostatni singiel promujący ten longplay.

Faktycznie w 1988 roku były to wersje maxi. Singiel w Europie wyszedł w 1989r. Mea Culpa:)

4 minuty temu, djclassic napisał:

 

 

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w MTV 90s leci: Van Halen - Jump i to w paśmie Girl Power Hour. Rozumiem, że chcą upamiętnić w ten sposób śmierć gitarzysty Eddiego Van Halena, ale powinni puścić ten teledysk w MTV 80s i tam zrobić pasmo ze wszystkimi ich teledyskami, nie tylko tymi najbardziej znanymi.

 

Edit: Obecnie leci kolejny utwór od Van Halen pt. Why Can't This Be Love, widocznie nastąpiła wyjątkowa zmiana ramówki i bardzo dobrze. W końcu nie każdy ma dostęp do MTV 80s.

Edytowane przez RETROJAM500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...