Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, coś drgnęło bo już myślałem, że jak leciało B*Witched a później weszło pasmo z hołdem dla Van Halen to koniec na dzisiaj imprezy. Później widziałem np. Robin S i Show me love. Albo Freak Power. A i jeszcze Seal i Crazy. Może nie imprezowe kawałki ale fajnie coś takiego zobaczyć. 

 

A w ogóle coś się zmieniło z dźwiękiem na plus czy mi się tylko wydaje? Jakoś tak ładnie się sączy ten dźwięk. Na początku jakby było mniejsze stereo, było ciszej i dźwięk był bardziej przytłumiony. Teraz jak na taki kanał to całkiem przyzwoicie. 

Edytowane przez lotus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Good idea, but the British branch of VIACOM will ruin everything again.
 
But it should not be forgotten that 00s are also classics, because it is 2020 now. Therefore, I suggest this idea:
  1. MTV 20th - clips of the 20th century (instead of MTV 80s and MTV 90s)
  2. MTV 21th - clips of the 21th century (instead of VH1 Europe)
But again, these channels should not be operated by the British branch.
Myślę, że lepszym pomysłem byłaby zmiana VH1 Europe (czy tam International, bo wersja europejska pojawiła się też ostatnio w Ameryce Łacińskiej) na MTV 00s.
Jak już ujednolicają wszystkie kanały muzyczne do marki MTV to niech pozbędą się też VH1. A na takie MTV 00s chętnie bym zaglądał.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni dodać też programy typy mtv Partyzone, 3from1, music non stop, bo mamy tylko pare pasm od rana do nocy. 

No i prezenterzy powinni się pojawić ale nie wiem czy to realne w dzisiejszych czasach. Bo w tamtych czas to byli naprawdę znawcy muzyki jak Poul King, Rey Cokes, Simone czy Pip Down a nie tępe lalunie w bikini. 

Co do belek. Wydaje mi się że są nie dopracowane i tylko w paru kolorach. Mnie zawsze się podobały loga programów na górze ekranu jak pojawiała się belka z napisem. Ale może coś jeszcze poprawią albo dorzucą kilka programów... 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, matjot napisał:

Myślę, że lepszym pomysłem byłaby zmiana VH1 Europe (czy tam International, bo wersja europejska pojawiła się też ostatnio w Ameryce Łacińskiej) na MTV 00s.
Jak już ujednolicają wszystkie kanały muzyczne do marki MTV to niech pozbędą się też VH1. A na takie MTV 00s chętnie bym zaglądał.

Most likely there will be 'MTV 00s" instead of "Club MTV Int." closer to 2022 year

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i średnio wypada to pasmo 90s Dance Anthems. Jak zobaczyłem Strike - U sure do to pomyślałem, że w końcu coś. Ale teraz znowu przypadkowe teledyski zupełnie niepasujące do pasma. Choć fajne, np. Massive Attack - Teardrop albo Stardust - Music sounds better with you. Chyba 80% kawałków jest przypadkowych w tych pasmach dance/party a tylko 20% odpowiada tytułowi audycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC Radio 1 też czasami potrafi zaskoczyć klubowymi klasykami ;) Dzisiaj np. w "Radio 1's Dance Anthems" było średnio, ale nie wieszałbym psów na Brytyjczyków, tylko na ludzi zajmującymi się MTV 90s.

 

Podrzucę Wam link do ciekawego kanału na YouTubie, gdzie udostępnionych jest wiele klipów dance z MTV Classic UK. Oprócz tego, można tam znaleźć nagrania z Club MTV UK czy MTV Base UK i to takie dość nietypowe. Poza tym, są tam też nagrania z Kino Polska Muzyka czy świętej pamięci MTV Music Polska, więc intuicja podpowiada mi, że to ktoś z Polski. Może to nawet jakiś nasz forumowicz ;)

https://www.youtube.com/channel/UCERTHjDV_Q4z-WhY_MtwHOg

Edytowane przez jackie :-
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy jeszcze z kilka tygodni a przekonamy się czy ta playlista jest mocno zawężona i zapętlona czy faktycznie nie odczujemy powtarzających się klipów w dość częstym odstępie. Na początku może wydawać się wszytko fajne ale wszytko co nowe może potem okazać się zwykłą pętlą. 

W dniu 5.10.2020 o 12:21, mara68 napisał:

529890316e435.jpg

 

Tak to wyglądało pod koniec lat dziewięćdziesiątych...

https://naforum.zapodaj.net/0a1f8f5ff05a.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to już jest mocna pętla, w dodatku na zupełnie innych pasmach lecą te same kawałki nic niemające wspólnego z tytułem pasma. Na chwilę obecną kanał ocieniam na 5/10. Coś tam leci czasem fajnego ale większość to zapętlająca się papka pop szczególnie w paśmie Dance Anthems lub piątkowym Party. Brakuje prawdziwego Party Zone i zdecydowanie brakuje eurodance. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał i tak przebija konkurencje, serwującą Feela i inne Wilki o tej porze kiedy akurat mam chęć i czas oglądać więc nie muszą się jeszcze bardziej starać ;).

Z trafieniem na dobry dance w MTV 90s też nie mam problemu - wczoraj wieczorem zaskoczyli mnie np. kawałkiem Adventures Of Stevie V - Dirty Cash.

Natomiast pasmo rnb/hiphop słabo - kolejne kawałkI TLC, Willa Smitha itd. Mało "mięsa".

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej @STARS.TV ? kopę lat. A jednak, miałeś rację. Po prostu na MTV 90s brakuje tego co oferuje kanał Stars TV czyli pasji i energetyczności. A przede wszystkim brakuje im ogarniętego człowieka. Wszystko na MTV leci od niechcenia i wszystko jest wrzucone do jednego worka z pętlą. A może aplikuj do nich, Stars? Na stanowisko dyrektora muzycznego albo coś? Twój kanał radzi sobie dobrze a tam może byś się załapał na dobrą posadkę? ? Wyłuskałbyś co dobre i miałbyś podgląd na całą videotekę przy okazji ? podsumowując fajnie, że zrobili taki kanał jak MTV 90s,wspomnień czar, fajne belki, fajny klimat, w sumie dobra jakość obrazu i dźwięku. I tylko brakuje najważniejszego - zawartości. I niestety raczej się to już nie zmieni. A Boyzone, Toni Braxton, Cher i Eiffel 65 powtarzane w kółko nie pociągną tego kanału.. A może i pociągną ale na dno. I znowu Viacom pokazuje jak s-[beep]-yć coś co ma potencjał. 

P. S. Już nawet nie wspominam o żenujących błędach i literówkach w nazwach wykonawców, ostatnio widziałem np. Reel 2 Reel...

Edytowane przez lotus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą się starać bo kasa leci z automatu, operatorzy nawet nie patrzą za co płacą :) Starać się trzeba w stacji darmowej. 

No i oczywiście nigdzie się nie ruszam, STARS.TV forever :) może kiedyś uda się zrobić wersję premium, mogę wystawić playlistę w której w ciągu miesiąca nie powtórzy się żaden klip ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, bugmenot napisał:

Kanał i tak przebija konkurencje, więc nie muszą się jeszcze bardziej starać ;).

Z trafieniem na dobry dance w MTV 90s też nie mam problemu - wczoraj wieczorem zaskoczyli mnie np. kawałkiem Adventures Of Stevie V - Dirty Cash.

Natomiast pasmo rnb/hiphop słabo - kolejne kawałkI TLC, Willa Smitha itd. Mało "mięsa".

Mi jednak brakuje dobrego dance'u w pasmach dedykowanych. Coś niby leci i czasem się trafi na naprawdę coś fajnego, ale jednak brakuje tego co oferuje np. Stars TV. Nie widzialem jeszcze ani razu np. Cappella, Mo-Do, Captain Hollywood Project, Masterboy, DJ Bobo, Baby D., Maxx, U96 + 2 Unlimited (innych kawałków niż jeden w kółko), dune, marusha, Star Wash, 2 Brothers on the 4th floor, i można by jeszcze setki podobnych  kawałków z prawdziwej kopalni jakim był eurodance. No ale to nie na tym kanale raczej. Chyba że do nich wszyscy napiszemy z podpowiedzią repertuaru z prawdziwego zdarzenia ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w okresie gdy MTV Europe miało swój czas mam na myśli to pamiętne MTV Europe z lat 90 emitowane były tam klipy Eurodance? Z tego co pamiętam to było tam tego jak na lekarstwo. Czasami w party zone coś puścili jakiegoś Scootera a od muzyki Eurodance była Viva. MTV zawsze stawiało na muzykę "wybitnejszą" i aby pojawić się w tej stacji należało coś sobą reprezentować i zasłużyć. Tak więc na Eurodance bym nie liczył na tym nowym kanale i wcale mnie to nie dziwi. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...