Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, włączyli w sumie niezły kanał ale widzę, że użytkownicy forum lubią się kłócić o jakieś detale. Komuś nie odpowiada zawartość muzyczna? Trudno, są inne kanały, można się przełączyć. Ja osobiście  na taki kanał czekałem chyba od końca lat 90 i nawet nie marzyłem, że MTV coś takiego stworzy kiedykolwiek. Na pewno  nie chciałbym kanału MTV z mixem z lat 60-90 bo czekałem tylko na lata 90. Szkoda, że nie ma MTV 80s na satelicie bo też chętnie sprawdziłbym co tam leci ale nie chciałbym dwóch dekad na jednym kanale. Dla mnie lata 90 już się mocno dzielą i różnią gatunkowo i muzycznie i można by je czysto teoretycznie podzielić na 1990 - 1995 włącznie oraz po 96 roku. Ale niech będzie, jest dobrze. Dla mnie też repertuar nie do końca trafiony bo mało eurodance i dużo pościelówek ale co mi tam. Ogólnie jest klimat, są fajne strapy (belki) chociaż oczywiście mogłyby być lepiej dopracowane. Jest różnorodność, jakość całkiem ok. Czekamy czy kanał się będzie rozwijał czy się zapętli w jedną playlistę a znając życie i MTV może tak być właśnie. Jest mega duży potencjał i MTV powinno to wykorzystać. Takiej bogatej bazy dziesiątek tysięcy klipów z lat 90 nie ma nikt. Miejmy nadzieję, że kanał pozostanie bez reklam. Przydałoby się więcej dżinglów MTV nawet tych oryginalnych z lat 90 bo ten jeden w kółko jest dość męczący. Nawet jeśli pojawiłyby się reklamy to fajnie jak były krótkie i tylko brytyjskie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam dochodzić do wniosku, że ta ich ogromna videoteka to mit. Wszystko wtedy dostawali na bieżąco, powinni to mieć w dużo lepszej jakości niż ja a bardzo często tak nie jest. Więcej, widziałem już kilka klipów które to u mnie są w lepszej jakości. Wygląda na to, że mieli bardzo luźne podejście do bazy i mogą mieć znaczenie mniej niż się wydaje.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przez te wszystkie lata, w których główne MTV przestało grać muzykę, a tematyczne zaczęły lecieć łeb na szyję i puszczać w kółko to samo to ta ich baza po prostu niszczała i wiele kopii jest dzisiaj w wersji nieemisyjnej. To są tylko spekulacje, bo ja się kompletnie na tym nie znam i nie mam żadnej wiedzy, ale w sumie tak może być. Musieliby wydać wiele kasy na remastering, a w sumie po co, skoro można grać tylko te najpopularniejsze klipy. A nie są też Polonią 1, która puszcza niektóre materiały w cudownej jakości obrazu :lol: Do głowy mi jeszcze przyszła taka myśl, że może im się coś pogubiło albo mają jakiś syf w tej bazie przez jakieś przeprowadzki, ale raczej to mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że zaprzepaścili te całą bazę. Już teraz widzę w paśmie z rzekomym hip hopem i rnb teledyski, które się po raz 3 powtarzają. 

W sumie tyle dni pod rząd ta sama audycja, klipy się powtarzają i jeszcze nie do końca pasują do tematu, np. Mariah Carey - Emotions. Co to ma wspólnego z rnb i hip hop? Teledysk oczywiście lubię i kawałek także ale nie pasuje. 

Już z niecierpliwością czekam na jutrzejszy wieczór i "Ain't no party like a 90s party". No i oczywiście na sobotę i "Dance anthems". Nadzieje i oczekiwania mam duże, nie ukrywam ?

Edytowane przez lotus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV Co nam po tej jakości źródłowej i bardzo dużej bazie videoklipów u Ciebie skoro birate w przekazie satelitarnym jest mierny . Jedynie w kablówkach jakość jest taka jaka powinna być. 

Co do bazy myślę że mają dosyć bogatą , tylko osoby zarządzające tymi kanałami są specyficzne i chyba tutaj jest główny problem ;). Trzeba dać im sygnał że mało się starają :D.

@STARS.TV Generalnie czy podmiot zewnętrzny może kupić od Viacomu videoklipy z ich bazy ?, bądź też otrzymać stosowną licencję ?. Jak to wygląda ? Pytam tak z czystej ciekawości .

 

 

 

Edytowane przez jackpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z jakością MTV 90s jest raczej na poziomie dosyłu/playoutu, bo te same teledyski w VH1 wyglądają lepiej.

Stars na satelicie rzeczywiście i tak jest gorszy od MTV, natomiast wersja HD jest bardzo ładna i cieszy coraz mniej zgrywek z YT ;).

Tylko niestety, inni z tym "wysumbliowanym" gustem na forum robią pewnie oglądalność bo ja zawsze jak mam czas na oglądanie czy bardziej słuchanie to trafiam na pasmo eurodance, albo polskich smutów.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wychowałem na MTV i eurodance pierwszej połowy lat 90 i dobrze wspominam bibliotekę. Oczywiście brakowało wielu wykonawców tego nurtu ale ogólnie w European top 20 i Party Zone był niezły zasób. Pamiętam Rozallę i everybody's free. Czekam też na baby d. i the Prodigy. Zobaczymy co będzie jutro wieczorem i w sobotę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jackpol napisał:

@STARS.TV

@STARS.TVGeneralnie czy podmiot zewnętrzny może kupić od Viacomu videoklipyz ich bazy, bądź też otrzymać stosowną licencję ?. Jak to wygląda ? Pytam tak z czystej ciekawości .

 

 

 

Nie ma takiej opcji, jeśli wchodzisz w posiadanie klipu to do własnego użytku, na swoich antenach. Nie ma praw do dalszej dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 No widzisz, a ja ani razu nie trafiłem, więc widocznie grają ją bardzo rzadko :). A w odróżnieniu od @djclassic, który napisał, że kanał zna tylko z opisu na forum trochę go jednak oglądałem.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak reklam to główny atut MTV 90s. Jak dla mnie logo stacji i te motywy graficzne wzbudzają dobre wspomnienia z przeszłości. Playlisty też na chwile obecną mają całkiem dobrze skomponowane. Wiele utworów nie widziałem od lat. Osobiście czekam na piątkowy i sobotni wieczór, zobaczymy co zaserwują pod nogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym kanale? Mtv wraca do lat swojej świetności. Wszystko ok tylko wydaje mi się że kanał robiony na tzw biegu. Tylko kilka pasm a przecież MTV miało dużo dobrych programów np. Gretest hits, Partyzone, 3from1, music non stop. Co stoi na przeszkodzie by do tego nie powrócić? 

Duży plus to belki z napisami z tamtych lat. Ale umówmy się, są one nie dopracowane. W latach 90tych były one w różnych kolorach (obecnie pojawiają się chyba tylko 4 kolory). Na końcu teledysku pojawił się tylko napis a nie tło jak to ma miejsce teraz. No i mało tzw dzingli i przerywników z logo MTV. Były one różne i zarazem fajne. No i brakuje prezenterów ale to już raczej nierealne w dobie internetu.. A Wam co się podoba lub nie w tym kanale? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...