Skocz do zawartości

Internetowe Centrum Abo. - Cyfra


hubikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mam komfort z C+ HD i jestem w trakcie walki z Cyfrą: miałem 3 miesiące darmowego HBO, odłączyłem ale jakimś cudem załączono go ponownie (nie zgodziłem się na 50% ceny za HBO, nie ma nic interesującego na tych kanałach dla mnie). Pal licho jeśli załączyli ale co ciekawe magicznie cofnięto mi ulgę na C+ (rzekomo przy włączeniu C+ HD za złote plusy). Zadzwoniłem do CTA, sprawę wyjaśniłem (HBO odłączone, C+ za 10zł przywrócony) ale w ICA nadal mam 102.70zł do zapłaty, a nie 49,90zł + 3zł za HD (zniżka na miesiąc za złote plusy). Czy ktoś orientuje się kiedy w ICA pojawi się poprawna kwota? oferta już jest taka jak powinna, teraz czekam aż kwota za nią będzie odpowiednia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadek ICA ciąg dalszy: zamiast 102,7zł pojawiło się 82,8zł. Ciekawe kiedy pojawi się wspomniane przez konsultanta 52,9zł (które wg. moich obliczeń powinno być, w końcu 49,90 + 3 zł tyle daje).

 

Dziś siedzę po nocy kończąc projekt, ciekawe o której się pojawi poprawne wyliczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko.wczoraj zamowilem sobie 5 opcji HD(C+film HD,C+SPORT HD,HBO HD,EUROSPORT HD i EUROSPORT 2 HD).gdy wchodze na strone ica i biore zakladke oferta,pozniej w modyfikacja pakietu to mam wyswietlone ze aktualnie korzystam z pakietu komfortowego+,C+HD,HBO HD EUROSPORT HD i EUROSPORT HD 2.brakuje mi C+SPORT HD.CZY W ZWIAZKU Z TYM WSPOMNIANY C+SPORT HD JEST WPISANY W OPCJI CANAL +HD ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuk87

 

w trosce o Twoje 'nerwy' [ ?! ;) ] i rachunek za telefon napiszę Ci, że informacja jaką otrzymałem jest taka, że ICA nie przelicza aktualnie prawidłowo i na części [ na wszystkich ( ?! ) ] kontraktów mogą wystąpić 'problemy' jak Twoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rachunek za tel to nie problem: mam nielimitowane rozmowy na stacjonarki w PL :D

 

Dziwne, że rachunek jest zawyżony o 29.90zł czyli tyle ile kosztuje HBO/C+ bez zniżek. Wygląda to tak, jakby naliczyli mi opłatę za HBO którego nie odłączyli z początkiem sierpnia(pomimo iż odpowiednio wcześniej zgłosiłem taką dyspozycję, która była odnotowana w systemie, ale jakimś cudem nie doszła do realizacji). Przelew po 10'tym pójdzie na 52,90zł, a jak się im coś nie będzie podobać to ich problem. Ja zrobiłem wszystko jak należy, wina jest ewidentnie po ich stronie (dowody mają w nagraniach z konsultantami, jak będą robić problemy to poproszę o stenogramy i złożę reklamację)

 

29.90zł to nie jest jakaś wielka kwota (patrząc jednostkowo) ale takich przypadków może być więcej co da Cyfrze niezły zarobek, ja się nie dam i będę walczył o swoje (z TP (przechodziłem do Netii i nie chcieli rozwiązać umowy na neostradę, przysłali 3 rachunki pomimo iż wypowiedziałem umowę i nie naliczyli mi żadnej kary, a dostawałem rachunki (cennikowe) jakbym przeszedł na umowę na czas nieoznaczony, wywalczyłem anulowanie rachunków) i Erą (wprowadzono mnie w błąd informując, że czas umowy i okres promocyjny są takie same (przy przedłużaniu umowy), a jest to nie prawdą i zaczęto naliczać mi opłaty cennikowe (wypowiedziałem umowe w trybie natychmiastowym i do zapłacenia miałem karę w wysokości 18zł (której nigdy nie zapłaciłem bo zginęła w systemie), a także zwrot ostatniej wpłaty) już wygrałem, to i z Cyfrą dam radę:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej ależ natłukłeś w tą klawiaturę

 

błędnie zakładasz, że naliczenie [ w tym konkretnym przypadku również błędne ] w ICA Cię obliguje.

Jak sam napisałeś rozmowy są nagrywane, co zostało powiedziane jest do odtworzenia i jak najbardziej podstawa do ewentualnej [ ! ] reklamacji - zresztą jej również nie będzie - dzwoniąc do c+ z pewnością kilka razy otrzymałeś zapewnienie, że HBO zostało Ci odłączone.

Nie bez powodu napisałem prawdziwą informację o 'niezbyt' dobrze działającym ostatnio ICA

 

eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...