Skocz do zawartości

Internetowe Centrum Abo. - Cyfra


hubikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z zalogowaniem się do ICA. Od dzisiejszego dnia jestem abonentem. Może trzeba odczekać chociaż 24h. Nie wchodzi mi żadna możliwa kombinacja.

Ciągle wyskakuje błędny numer abonenta lub karty. Dodam, że na starej umowie nie miałem żadnego problemu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli opcję ORANGE SPORT włączysz po 1 stycznia to zapłacisz za nią dopiero od lutego. Opcję możesz wyłączyć tylko telefonicznie lub mailowo.

 

ps.Nie mam wiedzy na temat wysokości opłaty za OS w przypadku równoczesnego korzystania z opcji CANAL+ SPORT.

 

 

Witam.

Czy w taki sposób mogę włączać i wyłączać wszystkie opcje dodatkowe przez cały czas?

 

Chodzi mi dokładnie o paczkę HBO HD. Jeśli włączę sobie 2 lutego to zapłacę dopiero od marca czyli za jeden miesiąc a oglądać będę dwa. W marcu zrezygnuje i ponownie tak zrobię np. w maju. Czy można tak włączać i wyłączać te usługi bez końca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Aktualnie jest oferta HBO HD za 50 % na 4 mies bez możliwości rezygnacji w ciągu 4 mies włącz teraz zapłacisz od Lutego

 

Ps: Sorry za of-topic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jest oferta HBO HD za 50 % na 4 mies bez możliwości rezygnacji w ciągu 4 mies włącz teraz zapłacisz od Lutego

 

Ps: Sorry za of-topic :P

 

Korzystam właśnie z tej promocji od grudnia. W kwietniu zrezygnuje ale chciałbym za dwa lub trzy miesiące włączyć ponownie. Mam dekoder z nagrywarką wiec wystarczy mi jak będę miał co trzeci lub czwarty miesiąc aktywne HBO żeby ponagrywać co lepsze filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi dokładnie o paczkę HBO HD. Jeśli włączę sobie 2 lutego to zapłacę dopiero od marca czyli za jeden miesiąc a oglądać będę dwa. W marcu zrezygnuje i ponownie tak zrobię np. w maju. Czy można tak włączać i wyłączać te usługi bez końca?

 

Jeżeli nie masz zobowiązania na opcje dodatkowe to możesz tak robić bez problemu. Najlepiej włączaj opcje w ICA na początku miesiąca, a pod koniec następnego napisz emaila lub zadzwon o wyłączenie. W kolejnych miesiącach postępuj tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli brałem w promocji Sagema SD za "grosz" a teraz w przedłużeniu umowy zakupiłem Stronga i na nim oglądam to jaki dekoder będzie się wyświetlał w ICa zakładka sprzęt? mogą się wyświetlać dwa modele?

 

Jeżeli masz te dwa dekodery wykupione na własność, to w ICA - w zakładce "sprzęt" nie będzie wyświetlała się nazwa żadnego z używanych przez Ciebie dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś też miał "przeboje" z zalogowaniem się do ICA

a właściwie z niemożnością utworzenia czy aktywowania konta przez C+?

niby konto się aktywuje w 48 godzin od podpisania umowy

(wg informacji z C+ - odpowiedź z automatu pewnie)

u mnie trwa to już 504 godziny

a rachunki oczywiście zdążyli przysłać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś też miał "przeboje" z zalogowaniem się do ICA

a właściwie z niemożnością utworzenia czy aktywowania konta przez C+?

niby konto się aktywuje w 48 godzin od podpisania umowy

(wg informacji z C+ - odpowiedź z automatu pewnie)

u mnie trwa to już 504 godziny

a rachunki oczywiście zdążyli przysłać :>

 

Zadzwoń do CTA (dział informacje) i zapytaj co i jak z Twoim kontem na ICA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jest oferta HBO HD za 50 % na 4 mies bez możliwości rezygnacji w ciągu 4 mies włącz teraz zapłacisz od Lutego

 

Ps: Sorry za of-topic :P

 

Korzystam właśnie z tej promocji od grudnia. W kwietniu zrezygnuje ale chciałbym za dwa lub trzy miesiące włączyć ponownie. Mam dekoder z nagrywarką wiec wystarczy mi jak będę miał co trzeci lub czwarty miesiąc aktywne HBO żeby ponagrywać co lepsze filmy.

 

Powiem Ci, że ponoć dla tych co trzymają kanał i z końcem promocji regularnie się kontaktują jest szansa na utrzymanie, lub otrzymanie jakiejś innej promo. Choć z tym też różnie bywa, ale warto pytać. . . ? :)

Szkoda, że przez ICA nie można odłączyć opcji.. :( Choć przekonałem się z 2 strony, że na infolinii kuszą promocjami, więc też ma swój urok :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...