Skocz do zawartości

Internetowe Centrum Abo. - Cyfra


hubikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nieprędko! :lol2:

Wygląda na to, że sami nie wiedzą jak wybrnąć z tego bałaganu. Stare pakiety (dużo ludzi będzie je oglądać np. do 30.11 - nie wszyscy wysyłają przecież wypowiedzenia), teraz nowe opcje pakietowe... Jak to wszystko zgrać :?::/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbieram pakiet Optimum, Canal+ i HD MIX.

Postanowiłem zmienić Canal+ na Canal+HD. Napisałem do ICA i oto co mi odpisali:

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż standardowa cena opcji CANAL+ HD to 39 zł 90 gr. W przypadku zmiany opłata abonamentowa naliczana byłaby w wysokości 97 zł 80 gr:

- 49 zł 90 gr za pakiet Optimum,

- 39 zł 90 gr za opcję CANAL+ HD,

- 8 zł za opcję HD MIX.

Do 30.11.2011 roku korzysta Pan ze stałej ceny na pakiet Optimum w wysokości 49 zł 90 gr.

Aktualnie CYFRA+ nie przewiduje zmiany cen opcji HD MIX ani CANAL+ HD.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można lepsze warunki wynegocjować: C+ HD i Optimum HD za niecałe 80zł. dzwoń do nich i pytaj czy da się, jak powiedzą że nie to idź w zaparte że się da albo próbuj ponownie. ja ostatnio chciałem przywrócić HD mixa to nie było opcji, od przemiłej konsultantki dostałem rabat 30% na pakiet Optimum HD i po podwyżce będę płacił mniej niż w czasie gdy miałem HDmix'a :)

 

jak ma to jakiekolwiek znaczenie to dzwoniłem w ubiegłą sobotę i cała rozmowa trwała dobre 30 minut, wcześniej miałem promocję "Zima z Plusem" (kod promocji: TPL8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbieram pakiet Optimum, Canal+ i HD MIX.

Postanowiłem zmienić Canal+ na Canal+HD. Napisałem do ICA i oto co mi odpisali:

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż standardowa cena opcji CANAL+ HD to 39 zł 90 gr. W przypadku zmiany opłata abonamentowa naliczana byłaby w wysokości 97 zł 80 gr:

- 49 zł 90 gr za pakiet Optimum,

- 39 zł 90 gr za opcję CANAL+ HD,

- 8 zł za opcję HD MIX.

Do 30.11.2011 roku korzysta Pan ze stałej ceny na pakiet Optimum w wysokości 49 zł 90 gr.

Aktualnie CYFRA+ nie przewiduje zmiany cen opcji HD MIX ani CANAL+ HD.

:D

ja mialem Optimum i Canal+ SD w cenie 42 zł. (rabat 100% na cały okres trwania umowy za C+). Zadzwoniłem na infolinie i włączyli mi C+HD z opłata dodatkowa 5zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania, chociaż skoro informację o tym "e-rachunku" dali w obecnym wydaniu "Plus+" (ostatnim???), to można domniemywać, że już rachunki za kolejne dwa miesiące będzie można opłacać tą drogą.

 

Ja czekam szczególnie na udostępnienie innych "kanałów" płatności elektronicznej, oprócz karty płatniczej (co by nie pisać, to "Cyfrowy Polsat" wyprzedza w tej sprawie "Cyfrę").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem dość świeżym abonentem Cyfry (od 28.02) i od równo 3 tygodni próbuje się pierwszy raz zalogować. W odpowiedzi Cyfra+ kazała mi czekać właśnie do 3 tygodni od podpisania umowy. Czy ktoś, kto podpisywał umowę w ramach promocji dla przechodzących, też ma takie problemy?

 

Podpisałem umowę w tej samej promocji..Zalogować udało mi się bodajże, po 2 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem dość świeżym abonentem Cyfry (od 28.02) i od równo 3 tygodni próbuje się pierwszy raz zalogować. W odpowiedzi Cyfra+ kazała mi czekać właśnie do 3 tygodni od podpisania umowy. Czy ktoś, kto podpisywał umowę w ramach promocji dla przechodzących, też ma takie problemy?

 

Spróbuj zalogowac sie nr klienta i ... nr karty dodatkowej jezeli brales MR. U mnie wlasnie tak wlazlo przy 2 umowach (wbrew temu co pisze na wydrukowanej kartce i w pomocy do ICA, ze pierwsze logowanie nr karty glownej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania, chociaż skoro informację o tym "e-rachunku" dali w obecnym wydaniu "Plus+" (ostatnim???), to można domniemywać, że już rachunki za kolejne dwa miesiące będzie można opłacać tą drogą.

 

Ja czekam szczególnie na udostępnienie innych "kanałów" płatności elektronicznej, oprócz karty płatniczej (co by nie pisać, to "Cyfrowy Polsat" wyprzedza w tej sprawie "Cyfrę").

Chyba nadinterpretujesz. W zapowiedziach nie było mowy o możliwościach płacenia abonamentu przez stronę Cyfry (czyli o jakimkolwiek rodzaju e-płatności) ale jedynie o e-rachunku, czyli o możliwości rezygnacji z otrzymywania papierowej faktury, na rzecz otrzymywania tej faktury w formie elektronicznej, np. w PDF-ie mailem lub poprzez ICA, tak jak robi to np. Netia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, ja się mogłem zalogować następnego dnia po podpisaniu umowy. jakoś mi się wierzyć nie chcę że w przeciągu kilku godzin (podpisywałem wieczorem) zostały gdzieś (gdzie?) dostarczone dokumenty z punktu sprzedaży. moim zdaniem możliwość logowania jest nadawana automatycznie po zarejestrowaniu karty/kart i umowy w systemie w punkcie dystrybucji.

ale może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...