Skocz do zawartości

Internetowe Centrum Abo. - Cyfra


hubikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

nie jesteś sam,też tak mam ale dopiero od wczoraj bo chciałem zarejestrować a tu lipa,błąd 403? albo złu nr karty lub klienta i po 5x to już blokada na 24h a sz.p, poinformował mnie ze jeszcze muszą wszystkie dokumentacje z dystrybutora wpłynąć,hm mogę się śmiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozliczeniach za marzec widnieje wyższa kwota za abo o 4 zł + rabat też wyższy o 4 zł - prosto licząc ponieśli cenę o 8 zł, niby nic, ale zaczęło być głośno o podwyżkach w Cyfrze m.in. tutaj na forum jak i na forum Canal+. Czyżby już je uwzględnili w marcu i zrobili wiosenny prezent? Też ktoś sprawdzał i ma może podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozliczeniach za marzec widnieje wyższa kwota za abo o 4 zł + rabat też wyższy o 4 zł - prosto licząc ponieśli cenę o 8 zł, niby nic, ale zaczęło być głośno o podwyżkach w Cyfrze m.in. tutaj na forum jak i na forum Canal+. Czyżby już je uwzględnili w marcu i zrobili wiosenny prezent? Też ktoś sprawdzał i ma może podobnie?

U mnie na marzec jest bez zmian, w symulacji na kwiecień też bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź od Cyfry+ w związku z wyższą kwotą za abonamet - "Wyjaśniam, iż zmianie uległa wysokość zniżek, w związku ze skorzystaniem z bezpłatnego odbioru opcji Mezzo z ramach Programu Lojalnościowego ZŁOTY PLUS." Pierwszy raz coś takiego mam, widocznie zmienili zasady korzystania z niby darmowych plusików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...