Skocz do zawartości

Internetowe Centrum Abo. - Cyfra


hubikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety muszę Ci odpowiedzieć jak 90% administratorów: "U mnie działa". ;)

A tak na poważnie, jeśli próbowałeś na kilku kompach i nie ma różnicy, to moim zdaniem coś nie tak jest po stronie Cyferki. Jak rozumiem próbowałeś opcji zapomniałem hasła?

 

Ew. zadzwoń do konsultanta, powiedz mu, żeby zmienił Twoje hasło i się zalogował na Ciebie ze swojego stanowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisuję nr abonenta wg przykładu:

 

123456701 próbowałem też 1234567-01 z takim samym skutkiem

 

Dzięki wszystkim za podpowiedzi. Chyba pozostanie ze wszystkim dzwonić do Cyfry :/ Próbowałem już z kilkadziesiąt różnych kombinacji, nawet wpisywać numery starej karty (chociaż wcześniej logowałem się z nowej).

 

Ciekawe czy po stronie Cyfry jest możliwość przypadkowego zablokowania konta. Moje problemy z logowaniem zaczęły się od momentu rozmowy z konsultantem Cyfry w sprawie wymiany zebranych złotych plusów (wyczyścili mi je wszystkie w zamian za dodatkowe opcje abonamentowe). Chociaż nie wiem czy może to mieć jakiś związek.

 

Najgorsze że nikt z konsultantów nie umie/ nie może pomóc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisuję nr abonenta wg przykładu:

 

123456701 próbowałem też 1234567-01 z takim samym skutkiem

 

Dzięki wszystkim za podpowiedzi. Chyba pozostanie ze wszystkim dzwonić do Cyfry :/ Próbowałem już z kilkadziesiąt różnych kombinacji, nawet wpisywać numery starej karty (chociaż wcześniej logowałem się z nowej).

 

Ciekawe czy po stronie Cyfry jest możliwość przypadkowego zablokowania konta. Moje problemy z logowaniem zaczęły się od momentu rozmowy z konsultantem Cyfry w sprawie wymiany zebranych złotych plusów (wyczyścili mi je wszystkie w zamian za dodatkowe opcje abonamentowe). Chociaż nie wiem czy może to mieć jakiś związek.

 

Najgorsze że nikt z konsultantów nie umie/ nie może pomóc. :)

Spróbuj bez przedostatniego zera i bez myślnika oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam.mam pytanie dotyczace opcji orange sport bo chce ja wlaczyc teraz i zostawic na lipiec ale przed sierpniem wylaczyc. i teraz sprawa platnosci bo teraz przyjda 2 rachunki za lipiec i sierpien a cyfra naliczy mi z gory za sierpien. czy to pozniej odbija czy jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No właśnie... :/

Chociaż gdzieś mi się o uszy obiło (chyba gdzieś tutaj na forum), że ma się pojawić taka możliwość i że chyba miało to być w czerwcu br... :roll:

No, ale sprawę obniżenia pakietu/wyłączenia opcji można też załatwić przez Internet wysyłając do CYFRY+ odpowiedniego maila za pomocą formularza kontaktowego dostępnego również z poziomu ICA. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...