Skocz do zawartości

Internetowe Centrum Abo. - Cyfra


hubikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Mam takie pytanko dotyczące logowania się w ICA. Po jakim czasie od zakupu C+ można to zrobić? Ja mam C+ od piątku, a wciąż nie mogę. W dodatku w informacji na stronie ICA jest podane, ze nr abonenta składa się z 9 cyfr, w tym przed dwoma ostatnimi jest myślnik. Mój numer abonenta składa się z 8, w dodatku nie ma myślnika tylko spacja i po niej jest już tylko jedna cyfra. Natomiast w nr karty abonenckiej nie mam żadnych kropek, chociaż tutaj ma to małe znaczenie, ponieważ je się i tak pomija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, zalogowałem się do ICA i zastanawiam sie nad formą płatności. Czy opłata miesięcznie gotówką polega na tym że przed terminem płatności otrzymuje formularz wpłaty i wypełniajac go wpłacam np w banku? Rozumiem że taka wpłata może być równiez dokonana nie przez ich formularz a z konta internetowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo dokładnie rozumiesz pojecie opłaty miesięcznie gotówką, możesz iść na pocztę lub do banku z formularzem otrzymanym pocztą lub dokonać przelewu poprzez konto internetowe.

 

Ja mam z kolei inne pytanie, czy ktoś z forumowiczów próbował zamienić swój pakiet na jego odpowiednik z "+" poprzez ica ?

Pytam się ponieważ przed zaakceptowanie zmiany , której dokonuję poprzez serwis w symulacji mam wzrost abonamentu do 247 zł !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez to mam, z podstawowego na podst.+ 140zł a na komfortowy 160zł

 

co to ma być?

 

ale przez formularz kontaktowy udało mi się 2 stycznia(czyli dwa dni po terminie ) zrezygnować z canal + które było przez miesiąc za darmo

najpierw mi naliczyli opłatę, a dziś widzę że cofneli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Gdy wchodzę na stronę ICA to pojawia mi się taki komunikat:

 

Adres internetowy (IP) z którego się łączysz jest zablokowany.

 

Ponowny dostęp do serwisu uzyskasz po 24 godzinach.

 

Jeśli chcesz skontaktować się z CENTRUM TELEFONICZNYM ABONENTÓW CYFRY+, zadzwoń

tel. 0 801 066 066, 022 310 45 45

 

Gdzie jak gdzie, ale bana na ICA to się nie spodziewałem :D Tylko dlaczego?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

wczoraj ,czyli 2 kwietnia wziąlem sobie pakiet podstawowy + opcje canal+ ,wynająłem dekoder pace za 0 zł.dziś zalogowalem się do ica i mam tam dwie kwoty których nie rozumiem tzn:

miesiąc :kwiecień 2009

naliczenie 154 zł

rabat -153 zł

co to wogóle znaczą te kwoty i skąd się wzięło to 154 i 153?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...