Skocz do zawartości

Internetowe Centrum Abo. - Cyfra


hubikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu posiadając Multipakiet C+ wystąpiły problemy które chciałem rozwiązać za pomocą ICA ale nie mogłem sie zalogować, pan na infolinii powiedział mi, że abonenci Multipakietu nie mają takiej możliwości :( a dzisiaj tak z ciekawości wpisałem swoje dane i jest :brawo: wie może ktoś od jak dawna już tak można?

w końcu ktoś w tym ICA pomyślał :idea: że Multipakietowcy też chcą używać internetu np. do ponowienia sygnału :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie , czy przy włączeniu opcji HBO przez ICA traci się zniżki na canal plus ?

Aktualnie korzystam ze zniżki 50 % na canal i płacę 46,90 ,po dodaniu opcji HBO ( mogę przez ICA dodać tylko w opcji canal + HBO ) powinienem zapłacić 76,80 (HBO 29,90 ), w symulacji zaś wyświetla się kwota 91.75 .

 

Ok już sprawa wyjaśniona telefonicznie - symulacja w ICA żle naliczała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Troszkę martwi mnie pewna sytuacja. Otóż umowę podpisałem prawie miesiąc temu (dokładnie to 13.03), i jak do tej pory nie otrzymałem blankietów, którymi można opłacać abonament. Dostałem tylko płytkę i podziękowanie. Ile trzeba czekać na te blankiety? Nie chcę, żeby zablokowali mi dekoder na Gran Derbi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

W ICA pojawiła się nowa zakładka: Wzory pism.

Są trzy formularze:

- zmiana danych osobowych,

- zmiana formy płatności,

- odstąpienie od rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak podpisalem umowe 05/05/2010 to maj mam za darmo i 1 rachunek dostane w czerwcu? :D

Probowalem tez wykonac przelew na konto w ICA, ale jak chce wykonac przelew to mam tylko do wyboru karty platnicze a ePrzelewy i inne mam na czarno-bialo ( zablokowana ta opcja)

A moze musze jeszcze poczekac do czerwca na 1 rachunek, zadnyc magazynow poczta jeszcze nie dostalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...