Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 miesięczne umowy podobno można zawrzeć w punkcie sprzedaży bezpośrednio. Co klient, który nie korzysta z takich for może o tym nie wiedzieć i zostanie złapany na umowę na 24 miesiące.Więc Polsat to drogą zarobi na fakcie emisji Mundialu- bo rozumiem,że wiele osób ze względu na MŚ może się zdecydować na CP by mieć dostęp aniżeli na abonamentach z kablówek czy od NC+. Dlatego na miejscu niektórych przemyślałbym czy decyzja by abonenci CP mieli Mundial bez dodatkowych opłat to na pewno jedynie szlachetny gest. Uważam to za przemyślaną decyzję biznesową, która ma im przynieść wymierne korzyści .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@wislok: Dzięki za info z tą ceną w nc+, ale też chcę sprostować późniejszą wypowiedź dotyczącą pakietów CP. Najtańszym pakietem jest pakiet Mini za 9,90, ale dostępny dla nowych klientów chyba tylko w APS. Przez internet najtańszy jest za 19,90 i jest to Rodzinny HD, nie Familijny. Familijny HD jest za 39,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok: Dzięki za info z tą ceną w nc+, ale też chcę sprostować późniejszą wypowiedź dotyczącą pakietów CP. Najtańszym pakietem jest pakiet Mini za 9,90, ale dostępny dla nowych klientów chyba tylko w APS. Przez internet najtańszy jest za 19,90 i jest to Rodzinny HD, nie Familijny. Familijny HD jest za 39,90.

Dzięki za informację, opierałem się na tym co znalazłem w internecie - tam jest najniższy pakiet rodzinny HD(idzie się pogubić z tymi nazwami:) - polska nazwa, angielska, znaczenie to samo :) ) za 19,90 zł właśnie. Szczerze powiedziawszy nie rozumiem tego rozdzielenia,że co innego w APS-ach,a co innego na stronach internetowych. Ciekawe,że jak zawierałem ostatnią umowę w CP to powiedziano mi,że najniższa oferta za 14,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam to za przemyślaną decyzję biznesową, która ma im przynieść wymierne korzyści.

Nawet taka specjalna umowa na dwanaście miesięcy może również przynieść wymierne korzyści. Tylko zapewne garstka abonentów by zrezygnowałaby z ich usług zaraz po okresie minimalnym. Marketing trzeba też umieć zrobić i wyjść z nim do ludzi.

Ale jeśli im nie zależy :?::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dosyć niedawno zmieniły się nieco ceny najniższych pakietów. Mini był za 14,90, a Rodzinny za 24,90. Mówiąc krótko staniało, ale pakiet Mini został wycofany z zamówień online. Ogólnie są dosyć spore rozbieżności między APS a internetem i też trochę nad tym ubolewam, bo miałem już zamawiać CP online, ale dla korzystniejszych warunków muszę udać się osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej promocji online jest:

6 miesięcy GRATIS pakietu o jeden wyższego niż się posiada ( w przypadku tych wwyższych są dodawane HBO, Kolekcje VOD itp.) - tj. za swój pakiet WYBRANY Abonent płaci 0 ZŁ przez 6 m-cy a kolejne 18 m-cy decyduje: zostaje na tym podwyższonym czy schodzi do podstawowego i chyba może zmienić w dowolnym momencie

 

Dekodery, moduły są za 1 zł za udostępnianie

 

W przypadku Rodzinnego HD dostaje więc 6 m-cy Familijnego HD za 0 zł a później jak zostaje na R HD to zapłaci 18 x 19,90 czyli ok. 360 zł

 

W APS są chyba opcje 15 m-czne umowy w tym 2 m-ce gratis na takiej samej zasadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dla mnie oferta CP jest bardzo ciekawa, tylko (albo i aż, np. z pozycji abonenta nc+) brakuje tam jeszcze dobrej piłki nożnej, jednak mnie to osobiście zbytnio nie boli. Ogólnie cena/jakość zdecydowanie na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ode mnie, bo już nie pamiętam,ale wydaje mi się,że jak mi kiedyś przyniesiono ofertę, to było,że się zawierało umowę na te powiedzmy 24 miesiące, w tym przez 6 miałeś w prezencie pakiet wyższy od zamawianego w prezencie, czyli płaciłoby się np. za pakiet rodzinny HD 19,90 zł przez te 6 miesięcy,a oglądałoby się kanały dostępne z pakietu familijnego HD, po upływie tych 6 miesięcy decydujesz się czy wybierasz pakiet rodzinny za 19,90 zł czy przechodzisz na familijny i płacisz te 39 zł z groszami , przy czym można było zmieniać te pakiety. Nadal jest taka możliwość?? Z tego co wiem to była także możliwość zawarcia umowy na konkretny pakiet na dany okres - niech będzie 24 miesiące przy czym sześć miesięcy dostawało się w prezencie, czyli płaciło się za 18 miesięcy ten abonament . Czy taka opcja też istnieje. Wiem,że lekko schodzę,ale właśnie tu przyszli abonenci będą szukać odpowiedzi- jakie są warunki w CP by obejrzeć MŚ.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/po ... nie/page:2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nadal tak jest, że w tym gratisie masz wyższy pakiet, a potem albo zostajesz na tym wyższym i płacisz za niego już normalnie wyższą kwotę, albo przechodzisz na ten niższy.

 

Przykładowo biorąc Rodzinny HD (dotyczy zamówienia online) dostajesz przez 6 miesięcy bez opłat pakiet Familijny HD i potem decydujesz, który chcesz pakiet i płacisz w zależności od wyboru 39,90 lub 19,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem,że już nie ma tej drugiej opcji,że po prostu płacę mniej za pakiet np. rodzinny HD , bo nie 477,6 za okres 24 miesięcy,a 358,2 = 18x 19,9?? Bo szczerze powiedziawszy zawsze bardziej interesowała mnie po prostu możliwość zaoszczędzenia trochę pieniążków,a nie dostania w gratisie kanałów, na które i tak czasu zerknąć nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...