Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Polsat straci siatkówkę , to nie wiem , ale wiem jedno ... Jeśliby stracił to gdzie te prawa by poszły , bo chyba nie do TVN czy Canal+ , bo oni raczej nie będą zainteresowani , ani TVP , która raczej dużo mniej zapłaciłaby za te prawa ... chociaż jeśliby chodziło tylko o to , że mecze Polaków mają być w otwartej tv to pewnie tylko TVP , ale w to zbytnio nie wierzę , żeby o to tylko chodziło , bo tu raczej chodzi o to , że PZPS za mało kasy dostaje od Polsatu , więc raczej sytuacja jest raczej patowa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, przecież nie wiem kto pisał ten artykuł,ale prawa do LŚ czy innych siatkarskich imprez typu MŚ,ME nie leżą w gestii PZPS, tylko odpowiednio FIVB i CEV, więc domniemany konflikt nawet jeśli jest nie ma wpływu na to czy Polsat będzie dalej pokazywał siatkówkę. Co prawda nie wiem skąd Kmita i reszta wymyślili 15 lat - tyle niby są zaangażowani w siatkówkę,ale to jest takwielka część ramówki,że Polsat z tego nie zrezygnuje. Zresztą co by nadawali na sportowych antenach. No chyba,że siatkarze odniosą sukces i prawami zainteresuje się np. NC+ - a jak pokazuje najnowsza historia- co chcą to podbierają CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,ż mają i sportowe kanały Polsatu. Po prostu związku między jednym,a drugim nie widzę, no chyba,że Przedpełski będący w FIVB wiceprezydentem zaczął by działać przeciw Polsatowi. Jednak uważam,że pewnie coś jest na rzeczy,ale bym tego nie wyolbrzymiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że nie pokazywali Euro 2012, bo byśmy nawet nie mieli złych wspomnień z tej imprezy zakodowanej w Polsacie. Dla mnie raczej większą tragedią będą kodowane ME 2016 w piłce nożnej, bo akurat od kilkunastu lat oglądam wszystkie mecze MŚ i ME, jak jeszcze do 2008 roku ostatnie mecze grupowe były też retransmitowane, to obejrzałem każdy mecz z tych imprez. MŚ 2002 oglądałem ma Czeskiej tv, wtedy specjalnie włączonej w mojej kablówce. Teraz jak są równocześnie dwa w ostatnim dniu grupowym, to oglądam ciekawszy i przełączam na drugi, więc na MŚ oglądam całych 56 z 64,a na ME z 31 na żywo 27, więc to dla mnie jest tragedia niemożność obejrzenia. A MŚ czy ME siatkarzy to oprócz Polski tylko kilka meczy typu Brazylia, Rosja itp, więc zakodowanie siatkówki nie jest dla mnie żadną tragedią. A wydawania prawie 100 zł na kilka meczów Polski byłoby wręcz żałosne. Polsat naprawdę myśli że MŚ w siatkówce to, to samo co MŚ czy ME w piłce nożnej? Bez jaj. Oczywiście klapy nie będzie, bo wiele pubów, barów to wykupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o piłkarskie Euro 2016, to ewentualne mecze Polaków, półfinały i finał na pewno będą na otwartej antenie, więc przynajmniej najważniejsze spotkania. Teraz koduje się ile wlezie i to jest normalne dla telewizji komercyjnych. Z jakiej paki Polsat miałby pokazywać całe Euro za friko? Chyba zbyt wiele co niektórzy wymagają. Nie żebym miał coś przeciwko jak największej ilości sportu FTA, ale być może Telewizja Publiczna za bardzo rozpieściła transmisjami wszystkich meczów ME i MŚ w TVP1/2, przez co powstało przekonanie, że wszystko się należy za darmo. Tak różowo to nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz jak już abonent TV płatnej. Pierwsze: TVP pokazywała Mundial na antenach otwartych, bo to jej z ekonomicznego punktu widzenia bardziej opłacało. Drugie primo: Nie za friko, bo przynajmniej w teorii wszyscy powinni(Ci co mają taki prawny obowiązek) opłacać abonament Radiowo-Telewizyjny. Trzecie primo: Bo tu się tak o tym pisze jakby stacje TV robiły nam prezenty emitując coś na otwartej TV. Przecież otwarte TV to biznes i to opłacalny. Gdyby tak nie było to nie było by tej walki o miejsca na MUX-ach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w Anglii Sky kupuje reprezentację i MŚ, ME? A czy w Niemczech kodowana platforma daje mecze reprezentacji czy ME i MŚ? Sky by przebił wielokrotnie inne telewizje, ale jakoś tego nie robi. Przestańmy tłumaczyć prywatnych oszustów, którzy na tym bazują i próbują wmówić że są zbawcami. Jak Lenin - mogli zabić, a tylko zakodowali. Dziękujmy im. Łaskawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w Anglii bądź Niemczech masz do czynienia z taką amatorką stacji publicznych jak to ma miejsce w Polsce? Tam stacje dbają odpowiednio o oprawę i tak naprawdę nikt nie ma pretensji, kodowane stacje też się jednak od czasu do czasu buntują, że nie mogą czegoś pokazać.

Ja jednak uważam, że wpisanie meczów ligi światowej do listy obowiązkowych jest skandalem i wymierzonym w Polsat ruchem. To jest impreza komercyjna, nie żadne mistrzostwa i tego tam być nie powinno, a skoro jest, to i również DPŚ żużlowy też powinien tam być i koniec. A najlepsze, że nie słychać o zamianie Pucharu Uefa na Ligę Europejską. To jest dopiero bzdura. WIdać, że pisane to jest pod jedne stacje, a drugim kłody. Niestety, taka jest bolesna prawda, nie ma w tych wyborach obiektywizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię globalnie o najpopularniejszych dyscyplinach. Ty podnosisz temat LŚ i DPŚ. Ja się zgadzam, że w Polsce DPŚ dla kibiców żużla, jest nawet ważniejszy niż LŚ. Co do Pucharu UEFA to widać, że po prostu wiedzą o co chodzi ogólnie, ale w szczegółach nie są zorientowani, że przecież LE to trochę dawny Puchar UEFA. Sądzę że w Polsce to raczej jak zwykle przez niewiedzę, niż przez celowe działanie wynikają niektóre błędy, lapsusy. Nie wierzę, że KKRiT działa przeciw Polsatowi, bo przecież TV4 i PSN i ATM Rozrywka dostały koncesję. A jakie chody w KRRiT miały Polo i Eska TV? Raczej przyznanie im koncesji wynikało ze schlebiania przeciętnemu, niewymagającemu widzowi, niż ze złej woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zwrócić uwagę,że mowa jest o LŚ,ale o jedynie spotkaniach rozgrywanych w Polsce, a więc nie wszystkich spotkań reprezentacji Polski

Warto zwrócić uwagę na ten fragment także

Należy jednak zaznaczyć, iż nawet umieszczenie określonego wydarzenia o zasadniczym znaczeniu społecznym na liście ważnych wydarzeń nie oznacza bezwzględnego zakazu nadania transmisji z takiego wydarzenia w programie płatnym. Przeprowadzenie bezpośredniej transmisji w programie telewizyjnym, który nie ma charakteru ogólnokrajowego i nie jest dostępny bez opłaty, możliwe jest jednak wówczas tylko po spełnieniu określonych przepisami prawa warunków, które podlegają kontroli regulatora - informuje KRRiT.

Więc Polsat mający układy w KRRIT może swobodnie taką zgodę dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...