Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taaak, nie mogą... szczególnie widać to po wysokościach kar. Toruński nadawawca dostaje je dużo niższe od innych. KRRiT też ignoruje wszelkie skargi na ich temat. Drugi konkurs na MUX-1 też był pod nich ustawiony. TVP to rozumiem, bo to nadawca publiczny.

 

Natomiast nie rozumiem, za co miałby być karany Cyfrowy Polsat? MUX-4 jest w ich posiadaniu i mogą nadawać w nim tymczasowe kanały z event'ów czy PPV, bez pytania KRRiT o zgodę. Nie rozumiem tego narzekania na decyzje Polsatu. Kupili prawa do siatki za swoje, to pokazują je na swoich warunkach. FIVB też nie jest organizacją dobroczynną.:roll: @wislok, ty chyba wszystkich byś chciał ustawiać do pionu, bo według ciebie wszyscy mają coś na sumieniu? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego narzekania na decyzje Polsatu. Kupili prawa do siatki za swoje, to pokazują je na swoich warunkach.

Idąc tym tokiem rozumowania to wszystkie wydarzenia sportowe powinny być pokazywane w PPV. Ja z kolei nie rozumiem jak my Polacy ciągle usprawiedliwiamy te karygodne decyzje włodarzy polsatu. Przez takie postępowanie nas abonentów płatnej telewizji będą coraz bardziej rolować na wszystkim. Naprawdę o to chodzi!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już czytać tego narzekania nie mogę! Przecież nie pokazuja tych MŚ w PPV żadnym tylko na swoich antenach, posiadacze CP będą mieli dostęp normalnie więc jak ktoś chce oglądać to niech zaopatrzy się w dekoder, a przecież nie od dziś wiadomo, że fani siatkówki maja CP na bank bo wszystkie rozgrywki są na antenach Polsatu więc narzekają na bank najwięcej Ci, którzy siatki i tak oglądać nie będą,a le narzekają by narzekać.

 

I skończcie tą dyskusje bo aż szkoda wchodzić w dział Polsatu, jakies inicjatywy i bojkot Polsatu to po prostu śmieszne historie januszy sprzed komputera :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie kodują całe te MŚ! Przecież w tych dyskusjach nie o to chodzi. Chodzi o mecze Polaków, które powinny być dostępne w otwartym kanale. O to jest najwięcej pretensji i skarg. Reszta meczy niech będzie dostępna dla tej całej "elity" abonentów cp, którzy i tak są r**hani na co dzień przez swoja cudowną platformę. Raz na kilka lat niech mają coś na smak "premium". :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego narzekania na decyzje Polsatu. Kupili prawa do siatki za swoje, to pokazują je na swoich warunkach.

Idąc tym tokiem rozumowania to wszystkie wydarzenia sportowe powinny być pokazywane w PPV. Ja z kolei nie rozumiem jak my Polacy ciągle usprawiedliwiamy te karygodne decyzje włodarzy polsatu. Przez takie postępowanie nas abonentów płatnej telewizji będą coraz bardziej rolować na wszystkim. Naprawdę o to chodzi!?

Ale CP też jest organizatorem. Ale tak, zgadzam się - jak nadawca nie daje rady utrzymać imprezy z reklam, to powinien mieć inne możliwości. Nie zgadzam się z ideami socjalistów, czyli "zaciskamy zęby i dajemy wszystkim, bo tak każe rząd". Polsat to nie społeczna fundacja. Dlaczego tak nie lubimy tych, którzy chcą zarobić? Gdzie nas niby roluje Polsat? Swoich klientów wynagrodzili za lojalność, a reszcie karzą uczciwie zapłacić za swoją usługę.

 

Najbardziej pokrzywdzeni są posiadacze kablówek z dostępem do Polsat Sport. Będą musieli zapłacić za coś za co już zapłacili.
Jestem posiadaczem kablówki i nie czuję się pokrzywdzony. Głupoty piszesz. A jeśli nie, to proszę wskaż mi w swojej umowie (lub mojej - w razie potrzeby wyślę na priv), zapisy że CP lub kablówka robi nas w konia i karze podwójnie za to samo płacić? Wytoczymy im pozwy zbiorowe o odszkodowanie... Ach, te mrzonki z epoki socjalizmu wiecznie żywe. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciele kanałów sportowych mają inne zdanie. Rząd nie ma prawa ingerencji w wolny rynek. A takie nakazy są ingerencją. Ludzie nie będą wykupywać dodatkowych usług, jeśli podstawowe mecze będą za darmo. A telewizje w końcu przestaną bić się o prawa do wielkich imprez, bo nie sposób będzie z nich się utrzymać. I wszyscy na tym stracą. Takie pozorne działania są złe. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najbardziej pokrzywdzeni są posiadacze kablówek z dostępem do Polsat Sport. Będą musieli zapłacić za coś za co już zapłacili.
Jestem posiadaczem kablówki i nie czuję się pokrzywdzony. Głupoty piszesz. A jeśli nie, to proszę wskaż mi w swojej umowie (lub mojej - w razie potrzeby wyślę na priv), zapisy że CP lub kablówka robi nas w konia i karze podwójnie za to samo płacić? Wytoczymy im pozwy zbiorowe o odszkodowanie... Ach, te mrzonki z epoki socjalizmu wiecznie żywe. :D

Ty się nie czujesz pokrzywdzony, inni mają prawo być i nie ma nic wspólnego z socjalizmem, którego nota bene nigdy w Polsce nie było. Polsat Sport jest dostępny w kablówkach za darmo, tak? A to nowość i prawdziwie socjalistyczne spojrzenie na rzeczywistość. Właśnie obchodzimy 70 rocznicę Powstania Warszawskiego, podczas którego Niemcy wybili elity polskie, co niestety widać na tym forum. Panowie S. i K. robią nas w konia po raz kolejny, ale większość nie widzi w tym nic złego. O naiwności ludzka, żeby nie określić tego głupotą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej, wskaż mi proszę konkretny argument dlaczego miałbym czuć się pokrzywdzony? Wykazałem już, że nie ma mowy o podwójnej opłacie, bo nie ma takich zapisów w umowach gwarantujących MŚ w siatkówce w pakiecie. :P No więc?

 

Co do socjalizmu, właśnie że ta sytuacja ma z tym wiele wspólnego. I nie chodzi o bezpłatność. Większość się domaga równego dostępu do spotkań dla wszystkich (odpłatnego lub nie, zależne od widza). Jak to nie jest socjalizm, to ja jestem święty. :P No więc, decydują prawa wolnego rynku, tylko abonenci CP mają najlepszy dostęp za lojalkę. :P

 

O polityce i powstaniu się nie wypowiem (choć korci mnie i mam inne zdanie), bo to offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam odwrotnie - taki nakaz wcale nie musi oznaczać,że tych praw nadawcy nie by nie kupili. W niemczech bardzo dużo sportu jest FTA, czyli wystarczy antena satelitarna i jakoś nie widzę by Niemcy nie mieli dostępu do wielu wydarzeń sportowych, po prostu takie działanie mogło by spowodować obniżenie ceny praw sportowych na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej, wskaż mi proszę konkretny argument dlaczego miałbym czuć się pokrzywdzony? Wykazałem już, że nie ma mowy o podwójnej opłacie, bo nie ma takich zapisów w umowach gwarantujących MŚ w siatkówce w pakiecie. :P No więc?

Kończąc tę bezsensowną dyskusję odpowiem na to pytanie. Otóż WYKUPUJĄC(a nie dostając za darmo jak w socjalizmie) pakiet kanałów "sportowych" polsatu mam prawo oczekiwać, że dyscypliny tam dostępne będę mógł obejrzeć, w tym mistrzostwa świata w siatkówce. A to już nie jest pierwszy przypadek, że abonenci w/w kanałów takiej pewności nie mają. Ja wiem, że jest tu wielu wrogów Canal+, ale podaj mi choć jeden przykład wydarzenia sportowego, do którego nie miałby dostępu abonent tej stacji niezależnie czy kablowy, czy satelitarny. Podobnie ma się sprawa z Eurosportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przykładu podam,że jeśli chodzi o wpływy klubów z LM - to kluby niemieckie nie zarabiają nie wiadomo jakich kroci na prawach TV, bo po prostu one są tańsze aniżeli w Anglii, Włoszech, Hiszpanii. Bayern gdy wygrał LM zarobił mniej niż Juventus, który odpadł podajże w 1/4 wtedy. Różnicę zrobiły właśnie cena praw TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej, wskaż mi proszę konkretny argument dlaczego miałbym czuć się pokrzywdzony? Wykazałem już, że nie ma mowy o podwójnej opłacie, bo nie ma takich zapisów w umowach gwarantujących MŚ w siatkówce w pakiecie. :P No więc?

Kończąc tę bezsensowną dyskusję odpowiem na to pytanie. Otóż WYKUPUJĄC(a nie dostając za darmo jak w socjalizmie) pakiet kanałów "sportowych" polsatu mam prawo oczekiwać, że dyscypliny tam dostępne będę mógł obejrzeć, w tym mistrzostwa świata w siatkówce. A to już nie jest pierwszy przypadek, że abonenci w/w kanałów takiej pewności nie mają. Ja wiem, że jest tu wielu wrogów Canal+, ale podaj mi choć jeden przykład wydarzenia sportowego, do którego nie miałby dostępu abonent tej stacji niezależnie czy kablowy, czy satelitarny. Podobnie ma się sprawa z Eurosportem.

 

1.Canal+ jest w pakiecie dla nowych (bo starzy klienci dostają trochę taniej) za 60-70 zł. Polsaty Sport są od 20 zł m-cznie, więc szkoda żeby jeszcze C+ wyciągał łapy po dodatkową kasę.

2. jak Canal+ będzie kiedyś w roli Polsatu - medialny organizator imprezy rangi MŚ to wtedy pogadamy czy też będzie tak za darmo

3. Abonenci kablowi, którzy nie mają nSport np. UPC, a mają dostęp do CANAL+ nie mają dostępu do kilku spotkań Ekstraklasy - przez takie rozbijanie i brak dublowania transmisji w kanałach Family część jest pozbawiona flagowego produktu CANAL+ mimo, że początkowo miało być inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon:

Nie jestem przeciwnikiem C+ - ba, nieraz wolę ich. Ale jeśli chcesz przykładu, to wspomnę sytuację z nSport 36 i 37 w kablówkach. Zresztą, NC+ ma inną taktykę. CP zaniża ceny kanałów sportowych, wciskając je do najtańszych pakietów. Muszą potem pakować się w dodatkowe opłaty, żeby nie tracić. Nie mogą robić jak NC+, czyli sport w droższych pakietach, bo mają gorszy produkt finalny. Klienci by odeszli.

 

Choć moim zdaniem, CP powinien podnieść ceny za kanały sportowe i wyodrębnić, jako dodatkowa usługa (dla własnych klientów i kablówek). Cena tego pakietu w okolicach 20zł (ale bez reklam). Klienci wiedzieliby za co płacą, co pozwoliło by uniknąć takich sytuacji z PPV i innymi opłatami. Twój przykład pokazuje, że klienci nie rozumieją obecnego modelu funkcjonowania ich sportowych kanałów. Czyli działaniu po kosztach i udostępnianiu ich za grosze, a zarabianiu na reklamach i sponsorach. Gdy wypadnie większa i droższa impreza, jest kłopot z utrzymaniem zysku. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP powinien wogóle zreorganizować swoją ofertę pakietową bo jest archaiczna - pousuwać duble SD w pakietach, wydzielić pakiety tematyczne z możliwością dokupienia do każdego pakietu - coś a la TV w Netii z możliwością zamieniania/dodawania itp.

 

 

A co do informacji powyżej ile razy trzeba przypominać - do promocji kraju służa zawody na otwartej przestrzeni np. kolarstwo a nie żadna siatkówka, piłka nożna itp. -to jest jeden wielki mit. Gdzie macie ten boom po EURO 2012? To, co gada Libicki i spółka jest bzdurą - promocję miasta to można zrobić dla mieszkańców i ew. przyjezdnych ale nie dla Widzów przed ekranami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ,że problem polega na tym, że kanały sa niegwarantowane od jakiegoś miesiąca i ich wyłączenie dałaby podstawę do rozwiązania umów prawie wszystkim Abonentom, stąd nie jest to takie proste...

Wszystkie kanały SD, które mają wersję HD dostępną w CP są niegwarantowane, ale od niedawna

 

PS. Czy ktoś wie,czy któryś nadawca w Niemczech i UK wykupił prawa do MŚ? Brak info na temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...