Skocz do zawartości

Telewizja News 24


K63
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, G2000 napisał:

C+ to będzie musiało znaleźć jeszcze dużo miejsca bo TVP planuje podnieść do HD wszystkie swoje kanały a te nadaje na satelicie C+.

Gdyby PB wziął do siebie swoje Eleveny to miejsce by się znalazło. Discovery też może swoje kanały wszystkie chcieć upchać na swoich częstotliwościach. A ten kanał jak będzie w SD to niewiele będzie potrzebował miejsca, szczególnie, że raczej trafi na szary koniec listy i mało kto go będzie oglądał.

Edytowane przez Mimic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał zapowiada się ciekawie. Ale jeśli będzie tylko na satelicie jako kodowany w dodatku i u operatorów kablowych to wielkiego sukcesu raczej nie będzie. Konkurencja jest duża.

Aby w nim tylko faktycznie poruszali więcej polityki lokalnej jak zapowiadają, to będzie to coś innego niż wszystkie kanały.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli był by FTA to bym sobie wyszukał w Evobox PVR. 😊

@MimicJak skończy się umowa na uplink kanałów Eleven na tp oc+ to przeniosą się na tp PB, gdy kanały discovery zwolnią miejsce. 

@dvbtowiecTen I znowu zaczynasz te swoje nudne wizję. Oczywiście śmieje się tylko bez urazy. 😄😊

@Adam.kaslewiczCiekawe czy będzie w PB? 

🙂 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

w tym artykule czytamy m.in.

Cytat

Przyczyną opóźnienia są przedłużające się negocjacje z samorządami, m.in. ze względów logistycznych. Nadawcy zależy na tym, żeby podpisać z nimi maksymalnie dużo umów.

oraz

Cytat

Stacja ma częściowo finansować się dzięki umowom z operatorami.

 

I to już mnie nieco niepokoi. Skoro ten projekt ma być w części finansowany ze środków publicznych, a więc podatników, to powinien być FTA. Tymczasem czytam że częściowo ma być finansowany przez operatorów, czyli zapewne od gniazdka abonenckiego.

Tu sugeruje że kanał będzie kodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie wystartuje w ogóle, a jak wystartuje to na pewno nie w listopadzie, a w bardziej odległej przyszłości.

 

Chyba że zgłoszą się do Solorza. On lubił wspierać takie popierdółki, jak wPolsce.pl czy Telewizja Republika. Co prawda to było po znajomości z Barełkowskim, ale przy News24 też jakieś nitki powiązań powinny się znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

W dniu 21.10.2021 o 04:15, enski napisał:

Chyba że zgłoszą się do Solorza. On lubił wspierać takie popierdółki, jak wPolsce.pl czy Telewizja Republika. Co prawda to było po znajomości z Barełkowskim, ale przy News24 też jakieś nitki powiązań powinny się znaleźć.

Widzę ktoś tu kojarzy Baryłę - heh, tyle co ja się nasłuchałem jego pomysłów to głowa mała. W republice nie lepiej było (jak mi znajomi opowiadali) - ale to brednia, że Solorz wspiera Karnoli i Sakiewicza. 

 

Co do News24 to poszukują ludzi do redakcji, ale zespół techniczny także kompletują - wysłałem CV, zobaczymy co odpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...