Skocz do zawartości

Telewizja News 24


K63
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem okazję oglądać ten kanał przez około 2 godziny i nie jest tak źle jak niektórzy go opisują. Do TVN24 czy Polsat News raczej ciężko porównać ale na pewno jest lepiej niż w WPolscePL czy w TV Republika. Dużym minusem jest na pewno częsta powtarzalność materiałów co może wynikać z małej ilości dziennikarzy, ale za to w porównaniu do np. TVN24 nie mówią przez 80% serwisów informacyjnych o wojnie na Ukrainie. Pojawiają się też informacje, których dzisiaj nie podano w TVN24 czy Polsat News. Można też zauważyć, że dziennikarze wypowiadają się w sposób neutralny lub negatywny w stosunku do PiS podobnie jak Polsat News, dzisiaj np. w programie Konteksty mówiono o upolitycznieniu Trybunału Konstytucyjnego przez Julię Przyłębską i odkryciu towarzyskim prezesa.

Edytowane przez Mtv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2022 o 20:18, Mtv napisał:
 
4

Miałem okazję oglądać ten kanał przez około 2 godziny i nie jest tak źle jak niektórzy go opisują. Do TVN24 czy Polsat News raczej ciężko porównać ale na pewno jest lepiej niż w WPolscePL czy w TV Republika. Dużym minusem jest na pewno częsta powtarzalność materiałów co może wynikać z małej ilości dziennikarzy, ale za to w porównaniu do np. TVN24 nie mówią przez 80% serwisów informacyjnych o wojnie na Ukrainie. Pojawiają się też informacje, których dzisiaj nie podano w TVN24 czy Polsat News. Można też zauważyć, że dziennikarze wypowiadają się w sposób neutralny lub negatywny w stosunku do PiS podobnie jak Polsat News, dzisiaj np. w programie Konteksty mówiono o upolitycznieniu Trybunału Konstytucyjnego przez Julię Przyłębską i odkryciu towarzyskim prezesa.

Graficznie mnie na tyle odstraszył, że nie zatrzymałem się nigdy na zbyt długo.

Teraz spędziłem chwilę z tym kanałem i na pewno nie jest lepiej, niż w TV Republika, raczej też nie jest lepiej, niż wPolsce.pl. Nawet belek z nazwiskami wypowiadających się osób, jak widzę, nie mają.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...



Działający w ośmiu miastach operator kablowy Toya dołączy do oferty nowy kanał informacyjny News24 HD [...] Sieć Toya nie precyzuje kiedy News24 pojawi się w jej pakietach. [...] 

Z rozpiski kanałów umieszczonej na stronie internetowej sieci kablowej wynika, że News24 HD będzie dostępny w „Pakiecie Oszczędnym”

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jak-odbierac-nowe-kanaly-siec-kablowa-toya-news24-polsat-viasat-nature-epic-drama-teennick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://www.press.pl/tresc/70684,kanal-informacyjny-news-24-planuje-wejsc-na-satelite

 

Ciekawy fragment  :)  

 

Cytat

Krzysztof Kołodziej z firmy Delegata, która zajmuje się dystrybucją News 24 informuje, że firma rozpoczęła negocjacje z platformami satelitarnymi. Z kolei nadawca News 24 zawnioskował do KRRiT o rozszerzenie jej koncesji o nadawanie satelitarne.

Edytowane przez SatExpert
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, SatExpert napisał:

O ile mi wiadomo Delegata podobnie jak Pasjatv ma słabą zdolność negocjacyjną z platformami więc wróżę katastrofę w kwestii News 24. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Generalnie problem głównie leży po stronie słabej dystrybucji kanału. Stacja sama w sobie nie jest najgorsza, jak na początek niełatwego podjęcia się wyzwania z kanałem informacyjnym. Mam drobne uwagi do rozdrabniania tematów w serwisach informacyjnych. Za dużo pojawia się tam wnikliwych reportaży, czy dyskusji. Czasami goście wręcz nie wiedzą co odpowiadać, ponieważ temat się wyczerpał, a dziennikarze szukają na siłę pytań. Na takiej zasadzie działają najczęściej telewizje lokalne i niech tak pozostanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównym problemem nie jest przesyt kanałów informacyjnych. Dwa lata temu MWE stworzyło Biznes24, który obecnie jest dostępny we wszystkich większych i średnich kablówkach i platformach satelitarnych Canal+ i Orange TV, za wyjątkiem tych należących do Polsatu. Problemem jest twórca kanału, którym jest Ryszarda Krajewskiego. Wszystkie kanały tworzone przez Astro czyli kilka kanałów Next, następnie kanał 13 TV nie odniosły sukcesu, miały zerową oglądalność a ramówka była wypełniona niskobudżetowymi programami, gorszymi od paradokumentów. Operatorzy kablowi widzą, że w przypadku tego kanału od Astro będzie identycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...