Skocz do zawartości

Telewizja News 24


K63
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze kilka miesięcy temu, pomijając ciągle wpadki - serwisy informacyjne na żywo dało się przemęczyć i czegoś dowiedzieć. Teraz, gdy się tutaj zatrzymuję, to lecą jakieś przeterminowane magazyny z prowadzącą Anną Lerczak, która ciągle urządza sobie wycieczki osobiste, jak tematy religijne, gdzie powinna zachować powściągliwość. 

 

Ostatnio także była dyskusja na temat LGBT. W poważnej stacji zamknęłoby się to w kilku minutach rozmowy, a tam dłużyło się w nieskończoność, co sprawia, że w pewnym momencie to masło maślane staje się tak nudne, że każdy ma dość i zmienia kanał na inny.

 

W tej stacji nikt nie ma pojęcia o zarabianiu i tworzeniu telewizji. Mają długi między innymi w Nielsenie, czyli są na starcie pogrzebani. Nie wiem, co chcą jeszcze udowodnić tym nieudolnie prowadzonym projektem. Zamknąć, żeby przeciąć to zadłużanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna Lerczak jest idealną kandydatką, aby docelowo wylądować w TVN24. Najczęściej ostatnio natrafiam na jej wywiad z Wałęsą, z Senyszyn czy z Wandą Nowicką. Wygląda tak jak nagrała kilka wywiadów, a News24 mieli w nieskończoność to samo. Rozmowy polegają na przytakiwaniu rozmówcy. Zero pytań przewrotnych i zaskakujących. Gość praktycznie mówi do woli co chce bez żadnej żywej riposty od prowadzącej. Tak jakby z góry miała ustalone pytania i nie wychodzi z własną inicjatywą. W TVN24 przytakiwacz lewicowych polityków sprawdzi się świetnie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wirtualnych Mediach jest tekst o tym, że wczoraj im prąd wywaliło. Znalazłem tam pewien smaczek pokazujący sposób myślenia Ryszarda Krajewskiego. Nie było prądu? Wina miasta! To, że w każdym sensownym projekcie telewizyjnym są takie wynalazki jak agregaty (bo jeszcze nikt nigdy i nikomu nie dał 100% gwarancji bezawaryjnego dostarczania prądu) to Ryszard o tym nie słyszał. Najlepsze co mogło mnie prywatnie spotkać to to, że on nie słuchał tego co mu mówiłem żeby zrobił z Next Music, uffff 🤣

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, swordfish napisał(a):

Anna Lerczak jest idealną kandydatką, aby docelowo wylądować w TVN24. Najczęściej ostatnio natrafiam na jej wywiad z Wałęsą, z Senyszyn czy z Wandą Nowicką. Wygląda tak jak nagrała kilka wywiadów, a News24 mieli w nieskończoność to samo. Rozmowy polegają na przytakiwaniu rozmówcy. Zero pytań przewrotnych i zaskakujących. Gość praktycznie mówi do woli co chce bez żadnej żywej riposty od prowadzącej. Tak jakby z góry miała ustalone pytania i nie wychodzi z własną inicjatywą. W TVN24 przytakiwacz lewicowych polityków sprawdzi się świetnie.

Genialny komentarz, doceniam 👍🏼

 

 

29 minut temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Najlepsze co mogło mnie prywatnie spotkać to to, że on nie słuchał tego co mu mówiłem żeby zrobił z Next Music, uffff 🤣

Uff :)

 

Cóż, wielu ludzi zakładając działalność gospodarczą jakąkolwiek może się na czymś przejechać.

Nie da się zrobić telewizji informacyjnej na kolanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, swordfish napisał(a):

W TVN24 przytakiwacz lewicowych polityków sprawdzi się świetnie.

Zastanawiam się czy Ty oglądasz tą stację, bo jako żywo nie widzę niczego takiego co opisujesz. To taka próba dorabiania na siłę teorii :)

Nie ma co ukrywać że dziennikarze News24 mają w mojej opinii słaby warsztat i generalnie większość z nich nie nadaje się do żadnej stacji informacyjnej, chyba że do pracy jako reporter na dobry początek.

 

Co do braku prądu i rzekomej winy miasta, no cóż także i mnie to rozbawiło. W takich przedsięwzięciach UPSy i generatory prądu to podstawa.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

W Wirtualnych Mediach jest tekst o tym, że wczoraj im prąd wywaliło. Znalazłem tam pewien smaczek pokazujący sposób myślenia Ryszarda Krajewskiego. Nie było prądu? Wina miasta! To, że w każdym sensownym projekcie telewizyjnym są takie wynalazki jak agregaty (bo jeszcze nikt nigdy i nikomu nie dał 100% gwarancji bezawaryjnego dostarczania prądu) to Ryszard o tym nie słyszał. Najlepsze co mogło mnie prywatnie spotkać to to, że on nie słuchał tego co mu mówiłem żeby zrobił z Next Music, uffff 🤣

A też przypadkiem to nie jest miasto winne a firma dostarczająca prąd. Ten fragment mnie najbardziej uśmiał,to tak jak miał u siebie awarię prądu i za to winił Gminę albo Miasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Znalazłem tam pewien smaczek pokazujący sposób myślenia Ryszarda Krajewskiego. Nie było prądu? Wina miasta!

Przecież nawet dziecko wie że miasto nie jest właścicielem transformatorów i linii tylko dostawca prądu. Pan Ryszard Krajewski to taki Janusz Palikot, którzy pomimo problemów finansowych chce uruchamiać nowe kanały TV i biuro reklamowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy szanujący się nadawca ma dodatkowe (awaryjne) źródło zasilania w energie elektryczną właśnie na wypadek awarii głównego zasilania.

Jak ktoś robi coś amatorsko to winy później szuka u innych.

Chciałby facet zarabiać kasę ale brakuje mu biznesowego podejścia, stąd upadła platforma NEXT, kanał NEXT Music, słabe zasięgi 13, czy E-Sport i kłopoty finansowe News 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2023 o 09:34, dvbtowiec napisał(a):

Zastanawiam się czy Ty oglądasz tą stację, bo jako żywo nie widzę niczego takiego co opisujesz. To taka próba dorabiania na siłę teorii :)

Nie ma co ukrywać że dziennikarze News24 mają w mojej opinii słaby warsztat i generalnie większość z nich nie nadaje się do żadnej stacji informacyjnej, chyba że do pracy jako reporter na dobry początek.

 

Co do braku prądu i rzekomej winy miasta, no cóż także i mnie to rozbawiło. W takich przedsięwzięciach UPSy i generatory prądu 

 Jak kanały tv w PL raczkowały (Polsat, TVN) to przy kulejącym jeszcze wtedy standardom każda z tych telewizji coś takiego jak agregator pewnie miała. Tym bardziej dziś w czasach tak zaawansowanych technologicznie awaryjne źródło prądu powinno być podstawą...

 

News24 w telewizji nie oglądam. Z ciekawości wchodzę na ich fb. Ostatnio lecą same powtórki do znudzenia to samo. Był taki czas że leciał czesto ich nowy program Się Dzieje z Damianem Biedrzyckim. Pisali na wirtualnych mediach że ma  wrócić ponoć w sierpniu. Przynajmniej to powiew świeżości i da się tego słuchać a nie w koło te same wywiady.

 

@Kiler  nie wiadomo ile tam wytrzyma Emilia Dulnik. Ani z tego pieniądzy ani popularności 

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kółko te same rozmowy. Ile można to samo?

Na plus Emilia Dulnik i Damian Biedrzycki. Oni wydają się być ogarnięci choć bardzo różni jak woda i ogień. Dulnik wydaje się być taka spokojna i wyważona a Biedrzycki bardzo ekspresyjny. Do rozmów pewnie by się nie nadawał patrząc na jego ekspresję ale Się Dzieje dobrze się słucha. Irytują mnie tylko te małe obrazki w pionie. Bolą oczy od tego ale sam pomysł i prowadzenie programu osobiście odbieram pozytywnie.

Tylko co z tego skoro tego nikt nie ogląda??? Dla satysfakcji

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Chyba koniec projektu, ludzie uciekają do TVP:

 

Cytat

Co najmniej 12 osób z nich to byli reporterzy i pracownicy News24 – stacji TV, która nie działała nawet roku i była nieudanym projektem powstałym w wyniku mariażu finansów prywatnych i samorządowych. „Ja spotkałem co najmniej 8 osób z naszej redakcji” mówi mi jeden z byłych pracowników News24.

 

https://oko.press/tvp-w-likwidacji-ekipy-tvp-info-pracowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...