Skocz do zawartości

25 lat CANAL+ - niecodzienna oferta


stalk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Wczoraj dostałem telefon (12 297-21-28). Gość zadzwonił, poinformowa, że na 25lat Canal + i w związku, że już jestem abonentem ponad 10 lat , regularnie płace rachunki , Canal + chce mi podziękować i proponuje taką opcje, która jak twierdzi nigdy nie była w sprzedaży i nie będzie. Mianowicie miałem otrzymać dekoder (i tu hasło ważne - NIEZALEŻNY). twierdząc, że będę mógł w skrócie go wozić po całej polsce z opcją pakietu jaką do tej pory mam. Obecnie mam 2 x cameleon, miesiąc temu przedłużałem na następne 24 miesiące i pytałem czy jak wezmę ten dekoder to czy te cameleony  mi wymienią, bo nie bardzo chce się teraz ich pozbywać póki jeszcze można oglądać na własnych dekoderach.

w/w propozycja miała być na 24miesiace , przez pierwszy rok 0 zł, po roku 39,90 czy jakoś tak. Powiedziałem konsultantowi, że proszę tę propozycje wysłać na maila, poczytam zasady itp. Na maila nic nie przyszło więc wieczorem się zalogowałem na moje nc+ i uruchomiłem czat z konsultantem w ICA opisując powyższe. Konsultant odpisał, że nie ma nic zarejestrowane aby takie coś miało miejsce i raczej to nie był telefon z platformy. moim zdaniem był bo gośc telefonicznie mówił o szczegółach m.in jakie mam pakiety aktualnie , do kiedy umowa itp...

 

Czy ktoś coś takiego miał proponowane ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem taki telefon po przedłużeniu umowy które to przedłużenie jednak wycofałem w ciągu przysługujących 14 dni. O tym odstąpieniu oni nie wiedzieli. Mówił ze dzwoni w imieniu C+ wiec to nie była sama platforma C+. Dokładnie taka sama ofertę mi przedstawiał. Powiedziałem ze wycofałem przedłużenie i podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo macie też tzw zewnętrze Call Center i ten numer taki jest, z tego co pamiętam to oni też Orange obsługiwali.  A z ofertą może być różnie, może zdał sobie sprawę, że jednak nie może ci tego zaproponować i nie do[beep]eś dlatego maila. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, stalk napisał:

Cześć, 

Wczoraj dostałem telefon (12 297-21-28). Gość zadzwonił, poinformowa, że na 25lat Canal + i w związku, że już jestem abonentem ponad 10 lat , regularnie płace rachunki , Canal + chce mi podziękować i proponuje taką opcje, która jak twierdzi nigdy nie była w sprzedaży i nie będzie. Mianowicie miałem otrzymać dekoder (i tu hasło ważne - NIEZALEŻNY). twierdząc, że będę mógł w skrócie go wozić po całej polsce z opcją pakietu jaką do tej pory mam. Obecnie mam 2 x cameleon, miesiąc temu przedłużałem na następne 24 miesiące i pytałem czy jak wezmę ten dekoder to czy te cameleony  mi wymienią, bo nie bardzo chce się teraz ich pozbywać póki jeszcze można oglądać na własnych dekoderach.

w/w propozycja miała być na 24miesiace , przez pierwszy rok 0 zł, po roku 39,90 czy jakoś tak. Powiedziałem konsultantowi, że proszę tę propozycje wysłać na maila, poczytam zasady itp. Na maila nic nie przyszło więc wieczorem się zalogowałem na moje nc+ i uruchomiłem czat z konsultantem w ICA opisując powyższe. Konsultant odpisał, że nie ma nic zarejestrowane aby takie coś miało miejsce i raczej to nie był telefon z platformy. moim zdaniem był bo gośc telefonicznie mówił o szczegółach m.in jakie mam pakiety aktualnie , do kiedy umowa itp...

 

Czy ktoś coś takiego miał proponowane ?

 

Do mnie dzwonili kilka razy z tą ofertą, o ile pamiętam pół roku temu, w styczniu i lutym. Nie daj się nabrać to jest wciskanie dodatkowej oferty i nie ma to nic wspólnego z urodzinami Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chodzi o to że wcisną Ci drugi, zupełnie nowy abonament np. Comfort za 39,99 na 2 lata. I bedziesz oczywiście mógł zabierać ze sobą dekoder. Żenujące praktyki Operatora, wynajmując popaprańców, którzy w ich imieniu nabierają ludzi na dodatkowe aktywacje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kfm877 napisał:

To chodzi o to że wcisną Ci drugi, zupełnie nowy abonament np. Comfort za 39,99 na 2 lata. I bedziesz oczywiście mógł zabierać ze sobą dekoder. Żenujące praktyki Operatora, wynajmując popaprańców, którzy w ich imieniu nabierają ludzi na dodatkowe aktywacje.

Dokładnie, taka jest również moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mi babka powiedziała, że dzwoni z działu wyróżnień. jestem stałym klientem, od lat z canal+ (akurat prawda), więc oferta specjalna dla mnie jest - i jestem jedną ze 120 osób (!!!!), którym to proponują. łał. w skrócie: super nowoczesny tuner, którego można używać wszędzie, rok abonamentu za friko (tak powiedziała, serio!), potem za niecałe 40 zł miesięcznie. umowa z c+ przedłużona kilka tygodni temu, a tu nagle proponują mi dodatkową? w ogóle to od początku miałem podejrzenia, bo się przedstawili jako telewizja satelitarna canal plus (a nie przypominam sobie, by konsultanci c+ mawiali coś takiego), pytali na jaki adres mają wysłać dekoder (a przecież w bazie danych mają mój namiar. żesz kurde mogłem powiedzieć, by wysłali na ten co tam mają, lol), podkreślali by mieć przy sobie dowód osobisty i okazać kurierowi (bo niby ludzie wyróżnieni do nich dzwonią, że nie mogli odebrać przesyłki bo akurat dowodu przy sobie nie mieli. wtf?). a najciekawsze, że zadzwonili na numer telefonu, którego już nie powinni stosować, bo w strefie canal+ zmieniłem go na inny już z rok temu. teraz są tam podane dwa numery, na jeden z nich zawsze konsultanci dzwonili, a tu mi nagle ktoś wyskakuje ze starym numerem? śmierdzi to.

wygląda to tak, jakby ktoś miał dostęp do bazy abonentów (choć niekonieniecznie do wszystkich informacji)  i próbował robić jakieś przekręt. przypomnijcie sobie, jak ludziom wciskali abonamenty rozmaici "operatorzy" telefonii komórkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe zewnętrzne CC które musi wyrobić target i odpowiednie słupki w excelu, widocznie mają zaciągnięte dane kontaktowe sprzed x-miesięcy.

Taką polityke stosuje każdy operator jak masz wyrażone zgody na spam. Kolejne umowy, tablety itp. pod pretekstem tego, żeś stały klient i masz się czuć wyróżniony - starsi się na to łapią, potem rodzina musi ich oddłużać jak wychodzi na jaw co nabrali i nie mają z czego spłacać.

 

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, pablo21 napisał:

Promocja w PC+ na 25 lat C+ w Polsce. Paczka C+ za 0 zł do końca kwietnia 2020 a potem rezygnacja lub płacimy 40 zł.

 Jak sie okazuje mając 4x c+ taka opcja nie przysługuje... Mimo, że na maila to dostałem.

"Przepraszam za pomyłkę. Oferta ta nie jest dla Pana dostępna, gdyż
ma Pan już kanały CANAL+. Oznacza to, że oferta ta jest dostępna dla Abonentów, których umowa trwa przynajmniej do 31.05.2020.

Ja mam umowę do 08.2020.

 

Edytowane przez inspektor Barnaby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...