Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

A ja w żaden sposób nie mogę się zalogować. Wczoraj próbowałem się logować - 1x wprowadziłem dane - wyskoczyło, że błąd i że mam łącznie 4 próby. Spróbowałem jeszcze raz z innym hasłem - też nie poszło ale od razu blok.

Kliknąłem przypomnienie hasła, dostałem link. Zmieniłem hasło. Odczekałem prawie dobę bo dopiero dzisiaj logowałem się z nowym hasłem. I po 1 próbie od razu zablokowane konto na 3 h?

O co chodzi? Nie ma mowy o pomyłce przy haśle - poza tym już po 1 próbie zablokowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno było tak, że przez ICOK można było domówić OSOBNO pakiet VOD Film za 10 pln lub  pakiet VOD DIeci (bajki) za 5 pln lub pakiet Premium za 15 pln.

A teraz  - przez "i Poslat Box" - jest TYLKO pełny pakiet premium VOD za 15 pln.

 

 

Czyli kolejna, celowa  zmiana "in minus", albo kolejny niewypał programistów firmy Polsat Box.

:lol2:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2021 o 09:56, karolk napisał:

A ja w żaden sposób nie mogę się zalogować. Wczoraj próbowałem się logować - 1x wprowadziłem dane - wyskoczyło, że błąd i że mam łącznie 4 próby. Spróbowałem jeszcze raz z innym hasłem - też nie poszło ale od razu blok.

Kliknąłem przypomnienie hasła, dostałem link. Zmieniłem hasło. Odczekałem prawie dobę bo dopiero dzisiaj logowałem się z nowym hasłem. I po 1 próbie od razu zablokowane konto na 3 h?

O co chodzi? Nie ma mowy o pomyłce przy haśle - poza tym już po 1 próbie zablokowane?

 

W dniu 21.11.2021 o 12:10, arczi0044 napisał:

Też mam ten sam problem, próbuję się zalogować od 3 dni bez powodzenia. Reset hasła też nie pomaga, komunikat konto zablokowane. W sumie to może chodzi o nasze bezpieczeństwo,,, nikt się nie zaloguje, nawet właściciel konta🤣🤣🤣

W sprawie odblokowania kont zapraszam do wiadomości prywatnej. Podajcie mi tam numery kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dostałem komunikat na dekoderze że czas zapłacić, wchodzę na icok i dupa. Zły login lub hasło. A miałem automatyczne zapisywanie wiec nie ma opcji. Po chwili blokada. Dzwonię na infolinię na której miła pani co chwilę zdejmuje mi blokadę ale za każdym razem po zmianie hasła ten sam komunikat. Aż w końcu kolejna pani kasuje mi konto tak żebym założył sobie od nowa. Po założeniu znowu nie mogę się zalogować. No i co teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest irytujące , to ciągłe blokowanie konta iPolsatBox, z czego to wynika?

I jaka jest najszybsza metoda odblokowania? Bo wykupiona transmisja nie poczeka :(

 

Dzwoniłem na infolinie, ale tam kazali mi kliknąć opcje odzyskiwania hasła.

Takie coś to mogłem sam zrobić, a chodzi mi o zachowanie danych bo kończą mi się pomysły na hasła :/

Konsul zarzuca mi ,że źle / błędnie się loguję.

Tłumaczę, że urządzenia pamiętają login i hasło i po pewnym czasie wyświetla się info, że konto zablokowane 😲

Edytowane przez listek2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2022 o 19:27, ManyMaler napisał:

Też mam problem z zalogowaniem się, po zmianie hasła, konto jest wciąż zablokowane. 

Zapraszam do wiadomości prywatnej. Podeślij tam numer karty. 

Warto czasem wyczyścić ustawienia przeglądarki, a następnie zmienić hasło. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2022 o 17:39, listek2000 napisał:

To już jest irytujące , to ciągłe blokowanie konta iPolsatBox

No popatrz co za przypadek- co dopiero podrzuciłem Ci pomysł jak to g... obejść a okazało się że dziś po raz pierwszy i mnie to dopadło, włącznie z zablokowaniem konta.

Zrobiłem czyszczenie(włącznie z PB BOX), odczekałem 3 godziny blokady i zalogowało z tymi samymi danymi(adres/hasło)... chyba sam se drugi puchach przydzielę ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...