Jump to content

arczi0044

Users
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About arczi0044

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

99 profile views
 1. Wszystko się zgadza, tylko ja szukam konsula, który bez ściemy przedstawi konkretną propozycję. Po telefonie do DUK odpowiedź, że jeszcze nie teraz, że muszą skonsultować z kierownikiem itp. Chyba przyjęli strategię przeciągania sprawy, a kolejny miesiąc trzeba opłacić.
 2. Witam, jest ktoś na forum z działu DUK? Prosiłbym o kontakt w celu przedłużenia umowy.
 3. OlafS ja również nie chcę obrażać twojej inteligencji. Może przeczytaj ze trzy razy tytuł tematu, nie widzę tam wzmianki o nie opłacaniu po darmowych miesiącach czy nie oddaniu dekodera. Temat jest prosty i przejrzysty i o tym w tym wątku piszemy. Jest możliwość rozwiązania umowy do końca stycznia, koniec i kropka.😁
 4. Ręce opadają, jak komuś nie pasuje i jest taki regulaminowy to niech nie wysyła wypowiedzenia. Ja mam w nosie regulamin, skoro jest taka możliwość to z niej skorzystałem i jestem parę stówek do przodu.
 5. deejay_18 Człowieku, jak ty lubisz komplikować sobie życie i przy okazji innym. Na forum jest parę osób które pracują w dziale utrzymania klienta. Pisali już kilkukrotnie w tym wątku że wypowiedzenia można składać do 31.01. i umowy będą bez problemu rozwiązane, a ty dalej się upierasz i wprowadzasz zamęt wklejając wycinki z regulaminu próbując udowodnić że koło jest kwadratem.
 6. Jasne, szukam konkretnych informacji na forum i przebijam się przez te [beep]ny, zachowaj te seksistowskie wypowiedzi dla siebie albo zmień forum.
 7. Nowy 123 mam pytanie, obecnie umowa 12/3, został jeszcze miesiąc gratisu. Planuję z końcem grudnia złożyć wypowiedzenie z powodu usunięcia kanału. Czy będzie możliwość ponownie skorzystać z 12/3?. I drugie pytanie, przy opcji zejścia na niższy pakiet, czy oferta Familijny Max HD + OTG za 30zł 24/3 jest jeszcze dostępna?
×
×
 • Create New...