Skocz do zawartości

Problemy ze sprzętem i z odbiorem sygnału Polsat Box


minajta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzisz w ICOK Polsat i tam się logujesz-kiedys było to numer karty i hasło, a teraz jest Twój mail i hasło.

Aczkolwiek po takim długim okresie, to proponuję od razu kontakt telefoniczny z konsultantem, który coś doradzi.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, an10ka napisał(a):

Czyli gdyby udało mi się wejść do mojego konta to pakiety S, M, L będę mógł aktywować o 5zł drożej ale bez umowy?

Nie ma takiej możliwości. Bez umowy w opcji prepaid obowiązuje stara pakietyzacja i ceny są znacznie wyższe.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś od rana mam problem z odbiorem kanału Polsat Sport Extra z pozycji 118 "Błąd odczytu"

A na pozycji 11 działa normalnie.

Czy oni mają awarię ?

Nie mogę edytować poprzedniego posta .

Ma być na pozycji 12 działa normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, sytuacja ma miejsce w nowo wybudowanym domu. 

Zakupiłem i podłączyłem multiswitcha mr512 Terra i kable rozprowadzone zostały do gniazdek w kilku pokojach. Do tego wyprowadzenie na zewnątrz 5 kabli które wchodzą -> 4 do konwertera inverto quattro ultra (kable do 4 polaryzacji) i oprócz tego jeden podpięty osobno  do anteny naziemnej)

Po podłączeniu i próbie uruchomienia dekodera cyfrowego Polsatu okazało się że to nie chce zadziałać (korzystam normalnie z telewizji satelitarnej na kartę)

Czy jest jakaś opcja, żeby to się jednak udało? Sporo pracy i pieniędzy zostało włożone w ten zestaw, a nie spodziewałem się że będą z tym problemy. 

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zoomclub napisał(a):

Zakupiłem i podłączyłem multiswitcha mr512 Terra

...

Po podłączeniu i próbie uruchomienia dekodera cyfrowego Polsatu okazało się że to nie chce zadziałać (korzystam normalnie z telewizji satelitarnej na kartę)

A dekoder tv na kartę poprawnie odbiera na tym multiswitchu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2024 o 13:32, Kane0 napisał(a):

Era prostych mało skompilkowanych dekoderów z Polastu dawno minęła (HD XXXX),teraz są wynalazki typu 4K z którymi są wieczne kłopoty- komunikat błąd nieobsługiwane format video i będziesz biegał do APSu na wymiany sprzętu do puki CAS nie zmieni się na nagra. Jeżeli tv posiada wejście na moduł CI, to proponuję moduł CI+ zrobisz listę kanałów i obsługa tylko 1 pilotem. Tylko jest mały problem, bo od 04.01.2024 znowu brak jest CI+ na stronie Polsatu (może będzie w APS w Twoim mieście).

O co chodzi z tym przechodzeniem na nagra?

Mam stary moduł polsatu z 2008r, mam problem z odbiorem kanałów z transpondera 10719 np BBC First, TVP HD oraz z 10796 gdzie chcę oglądać Motowizję- raz udało mi się wieczorem zmusić mój dekoder Manta 9000HD żeby dekodował, ale następnego dnia przestało znowu działać- mam komunikat "Proszę włóż kartę".
Czy jednym rozwiązaniem jest przejście na moduł CI+?

Problem z TVP HD zauważyłem od paździenrika, kiedy na transponderze zaszły jakieś zmiany w związku z obecnym tam kanałem Hustler.

 

Edytowane przez maiesky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj włożyć ten CI SCM 02 do telewizora który posiada odpowiednie wejście i wtedy sprawdzić aczkolwiek podejrzewam na 90%, że Twój problem zniknie.W moim telewizorze stary moduł na tej częstotliwości działa bez żadnego problemu.

Zawsze możesz pokusić się o zakup thermomix'a na Linuxie-wtedy Ciebie nie wyśmieją z jakąś tam Manta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy miałem dziwny problem ze wszystkimi kanałami TVP (z wyjątkiem TVP Seriale) + jak zauważyłem jeszcze HBO2 i 3 oraz AMC.

TVP1,TVP2 oraz INFO zacięły się, tak jakby była wciśnięta pauza. Dzięki zegarkowi na tvp info mogłem zobaczyć ze obraz zatrzymał się o godz. 0:19. Na pozostałych wymienionych kanałach był po prostu czarny ekran. Odłączyłem od zasilania. Nie pomogło, cały czas był zatrzymany obraz z godziny 0:19.  Mam multiroom, poszedłem sprawdzić na drugim dekoderze... to samo :) . Ten sam problem, obraz zawiesił się w tym samym momencie. Po jakimś czasie ruszyło TVP2, ale z wyraźnie słabszą jakością, jakby w SD, natomiast na Jedynce i info był już czarny ekran. Do grona czarnoekranowców dołączyło tez TVP Seriale które wcześniej jako jedyne działało normalnie. Około godziny 1:00 wszystko wróciło do normy, choć gorsza jakość na tvp2 jeszcze chwilę się utrzymywała.

Dekodery 4k lite. Sprawdziłem w czasie awarii sygnał sat na niedziałających kanałach, wszystko było dobrze, bez zmian. Ma ktoś pomysł co mogło być przyczyną? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, mam problem z tunerem HD5500s - niestety w EPG dzisiaj pokazuje mi cały czas program na poniedziałek, i nie idzie tego przestawić - w ogóle nie ma programu na niedzielę, tylko jest program na poniedziałek w EPG, niestety też pod przyciskiem "Info" często mam pusty pasek. Czy ktoś wie, jak to można naprawić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...