Skocz do zawartości

Evobox Stream i usługa OTT


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@shevchenko1987 A kiedy niby dyskutowaliśmy o usłudze IPTV? Ty narzekałeś na Iplę, ja ją niezmiennie chwalę.

Moi znajomi, lubiący siatkówkę przeszli z Ipli odpalanej na MiBoxie, którą bardzo chwalili na ten dekoderek, bo więcej kanałów, taniej, catchup cudawianki i w ciągu dwóch tygodni padło więcej razy niż Ipla przez rok, jakość też gorsza, logotyp Polsatu Sport to jeden wielki jpgowy artefakt ;).

Dziś miał pójść zwrot, bo wzięte przez net na szczęście.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Czy mają aktywny abonament telewizji  Cyfrowej Polsat (najwyższy pakiet + GO + HBP GO) mogę kupić na własność Evobox Stream i korzystać z kanałów w ramach mojego abonamentu tv cyfrowej, bez ponoszenia dodatkowych kosztów? 

 

Proszę o odpowiedź. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zsoi3 napisał:

Dzień dobry,

 

Czy mają aktywny abonament telewizji  Cyfrowej Polsat (najwyższy pakiet + GO + HBP GO) mogę kupić na własność Evobox Stream i korzystać z kanałów w ramach mojego abonamentu tv cyfrowej, bez ponoszenia dodatkowych kosztów? 

 

Proszę o odpowiedź. Dziękuję.

 

2 godziny temu, zsoi3 napisał:

 

Dziękuję za odpowiedź. To jeszcze jedno pytanie - czy aplikacja GO w tym dekoderze zawiera sekcję kanałów TV (tak jak jest np. w przeglądarce internetowej). Bo może tą drogą mógłbym po 3 miesiącach oglądać kanały w ramach swojego dostępu do GO?

Witam. Tak jak napisał @wojtekmedia2, OTT TV jest osobną usługą. Dekoder EVOBOX STREAM można pozyskać na 2 sposoby:
• Z umową na czas określony – sprzęt udostępniony na start za 1 zł oraz za 10
zł/mies., z umową na 24 miesiące (przechodzi w umowę na czas nieokreślony).
• Zakup detaliczny (dostępny tylko w POS) – sprzęt własnościowy za 299 zł
jednorazowo.                                                                                                                                                                                          
W obu przypadkach, po aktywacji dekodera, klient otrzyma dostęp do PAKIETU
STARTOWEGO (DEMO) za 0 zł przed 3 miesiące, który składa się z:
• Pakietu podstawowego „Bogatego”
• Pakietów dodatkowych premium: HBO i HBO GO, Polsat Sport Premium,
Eleven Sports, czyli z wszystkich kanałów dostępnych w ofercie (ponad 100 kanałów).                                                                       
W tym czasie nie można wykupować dodatkowych usług.                                                                                              
Usługa Cyfrowy Polsat GO jest również dostępna w OTT TV. 

Jeśli jesteś zainteresowany podpisaniem umowy, napisz do mnie wiadomość prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

 

Witam. Tak jak napisał @wojtekmedia2, OTT TV jest osobną usługą. 

[...]
Usługa Cyfrowy Polsat GO jest również dostępna w OTT TV. 

 

Dziękuję za odpowiedź. Czyli nie można z tego skorzystać tak jakby z multiroom - mając tv cyfrową dokupić tv internetową w ramach jednego abonamentu, ew. za drobną opłatą?

 

Co do Polsat GO - nie zrozumieliśmy się: czy aplikacja Polsat GO w dekoderze Evobox Stream  zawiera w sobie sekcję TV (tak jak aplikacja na Android czy w wersji przeglądarkowej) czy też jest tej sekcji pozbawiona (tak jak aplikacja w dekoderze Evobox Pvr)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Czy evobox stream jest aktualnie jedyną(poza Ipla Polonia która mnie nie interesuje - za uboga oferta ) ofertą, dzięki której legalnie można na Smart TV (Panasonic ) oglądać polską telewizję bez dokupywania dostawek, kombinowania z vpn, przesyłania obrazu z telefonu czy laptopa ? 

Nie mam możliwości montażu anteny satelitarnej, zresztą korzystanie z standardowej oferty jest zabronione za granicą. 

Internet posiadam 100mb/s. 

Ktoś coś doradzi? 

Z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2019 o 15:35, zsoi3 napisał:

 

Dziękuję za odpowiedź. Czyli nie można z tego skorzystać tak jakby z multiroom - mając tv cyfrową dokupić tv internetową w ramach jednego abonamentu, ew. za drobną opłatą?

 

Co do Polsat GO - nie zrozumieliśmy się: czy aplikacja Polsat GO w dekoderze Evobox Stream  zawiera w sobie sekcję TV (tak jak aplikacja na Android czy w wersji przeglądarkowej) czy też jest tej sekcji pozbawiona (tak jak aplikacja w dekoderze Evobox Pvr)?

Aplikacja umożliwia korzystanie z materiałów VOD.

17 godzin temu, uuntouchableee napisał:

Witam. 

Czy evobox stream jest aktualnie jedyną(poza Ipla Polonia która mnie nie interesuje - za uboga oferta ) ofertą, dzięki której legalnie można na Smart TV (Panasonic ) oglądać polską telewizję bez dokupywania dostawek, kombinowania z vpn, przesyłania obrazu z telefonu czy laptopa ? 

Nie mam możliwości montażu anteny satelitarnej, zresztą korzystanie z standardowej oferty jest zabronione za granicą. 

Internet posiadam 100mb/s. 

Ktoś coś doradzi? 

Z góry dziękuję 

Witam. Jeśli będziesz chciał skorzystać z oferty TV, napisz do mnie wiadomość prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie dziwne, bo na Ipli jest odwrotnie. PSP wyglądają dużo lepiej od zwykłych PS. 

 

To bardziej coś u nich. @Specjalista Cyfrowy Polsat, możesz to zgłosić do weryfikacji?

 

Poza tym wydaje mi się, że na poczatku jak wziąłem tą usługę to jakość obrazu na PS była lepsza. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poinformować, że plansze na kanałach PPV powinny już wyświetlać się u wszystkich Użytkowników.

 

 

 

1 godzinę temu, shevchenko1987 napisał:

No to właśnie dziwne, bo na Ipli jest odwrotnie. PSP wyglądają dużo lepiej od zwykłych PS. 

 

To bardziej coś u nich. @Specjalista Cyfrowy Polsat, możesz to zgłosić do weryfikacji?

 

Poza tym wydaje mi się, że na poczatku jak wziąłem tą usługę to jakość obrazu na PS była lepsza. 

Jeżeli zaobserwowałeś jakiekolwiek nieprawidłowości związane z jakością, to proszę, zapisz w tej sprawie zgłoszenie poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta: https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Cyfrowy Polsat przejdźcie do kolejnego etapu czyli naprawy STARS TV na iptv które od 3 tygodni nie działa.... :P problem nie dotyczy tylko mojego tunera, jedynymi nowododanymi kanałami z którymi nie było problemów z uprawieniami od kiedy mam iptv były canale+ sport, cała reszta zawsze przez miesiąc trzeba się kopać...

 

z kanalem dla abonentów po tym jak napisałem na forum się udało i juz wszyscy mogą oglądać zapowiedzi tytułów VOD których i tak nie mogą kupić na swoim evobox ip wiec trzymam kciuki za STARS, to trochę ważniejsze dla mnie :o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Cyfrowy Polsat zgłoszenie napisane. ;) 

 

Ps. A gdzie rekomensata skoro dopiero po takim czasie zaczęło to (PSP PPV 3-6) działać jak należy? Kolega @jaszek dostał. My też chcemy. Nie oczekuje(-my) wiele. Może być np. przedłużenie pakietu startowego o jeden miesiąc ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, neblyn napisał:

@Specjalista Cyfrowy Polsat przejdźcie do kolejnego etapu czyli naprawy STARS TV na iptv które od 3 tygodni nie działa.... :P problem nie dotyczy tylko mojego tunera, jedynymi nowododanymi kanałami z którymi nie było problemów z uprawieniami od kiedy mam iptv były canale+ sport, cała reszta zawsze przez miesiąc trzeba się kopać...

 

z kanalem dla abonentów po tym jak napisałem na forum się udało i juz wszyscy mogą oglądać zapowiedzi tytułów VOD których i tak nie mogą kupić na swoim evobox ip wiec trzymam kciuki za STARS, to trochę ważniejsze dla mnie :o.

 

Jaki komunikat widnieje na tym kanale? Proszę, opisz mi wszystkie zaobserwowane nieprawidłowości. 

 

 

 

54 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

@Specjalista Cyfrowy Polsat zgłoszenie napisane. ;) 

 

Ps. A gdzie rekomensata skoro dopiero po takim czasie zaczęło to (PSP PPV 3-6) działać jak należy? Kolega @jaszek dostał. My też chcemy. Nie oczekuje(-my) wiele. Może być np. przedłużenie pakietu startowego o jeden miesiąc ;)

 

Decyzję w tej sprawie może podjąć wyłącznie Departament Reklamacji. Możesz również zapisać zgłoszenie poprzez ICOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Cyfrowy Polsat komunikat to tego kanału nie ma w twoim abonamencie a mam fulla...

Wcześniej to samo było przez kilka tygodni jak dodaliście do listy iptv kanał tv okazje i dla abonentów. Na tych mi nie zależało ale na starsie już tak.

Rozmowy z infolinią są bezowocne.... restarty, ponowienia uprawnień itd, mam wznawiać sygnał z satelity w icok co się kończy komunikatem że wystąpił błąd i sie nie dziwie bo mam iptv :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji proponuję zapisanie zgłoszenia poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta (Kontakt z Cyfrowym Polsatem -> Napisz do nas). Następnie podaj mi w wiadomości prywatnej numer karty dekodera, a postaram się przyspieszyć realizację. Znajdziesz go w zakładce Ustawienia -> Informacje -> Dostęp warunkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

W tej sytuacji proponuję zapisanie zgłoszenia poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta (Kontakt z Cyfrowym Polsatem -> Napisz do nas). Następnie podaj mi w wiadomości prywatnej numer karty dekodera, a postaram się przyspieszyć realizację. Znajdziesz go w zakładce Ustawienia -> Informacje -> Dostęp warunkowy.

to nie jest problem mojego dekodera... bo sprawdzałem też u znajomych... to ta sama sytuacja co z polsat sport premium. coś źle nadajecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...