Jump to content

zsoi3

Users
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About zsoi3

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień dobry, Z wyświetlacza dekodera wskazującego godzinę albo numer programu przestała wyświetlać się jedna dolna kreseczka (np. w godzinie 13.02 nie wyświetla się dolna kreseczka w cyfrze 0). Niby szczegół ale trochę denerwuję - można temu jakoś zaradzić?
 2. Dziękuję za odpowiedź. Czyli nie można z tego skorzystać tak jakby z multiroom - mając tv cyfrową dokupić tv internetową w ramach jednego abonamentu, ew. za drobną opłatą? Co do Polsat GO - nie zrozumieliśmy się: czy aplikacja Polsat GO w dekoderze Evobox Stream zawiera w sobie sekcję TV (tak jak aplikacja na Android czy w wersji przeglądarkowej) czy też jest tej sekcji pozbawiona (tak jak aplikacja w dekoderze Evobox Pvr)?
 3. Dziękuję za odpowiedź. To jeszcze jedno pytanie - czy aplikacja GO w tym dekoderze zawiera sekcję kanałów TV (tak jak jest np. w przeglądarce internetowej). Bo może tą drogą mógłbym po 3 miesiącach oglądać kanały w ramach swojego dostępu do GO?
 4. Dzień dobry, Czy mają aktywny abonament telewizji Cyfrowej Polsat (najwyższy pakiet + GO + HBP GO) mogę kupić na własność Evobox Stream i korzystać z kanałów w ramach mojego abonamentu tv cyfrowej, bez ponoszenia dodatkowych kosztów? Proszę o odpowiedź. Dziękuję.
×
×
 • Create New...