Skocz do zawartości

Evobox Stream i usługa OTT


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mało tego - dekoder dzisiaj zmienił, nagle podczas oglądania, moją własną listę ulubionych. Dodał kanały jakich tam nie było, zmienił ich kolejność - dając na 1 kanale Polsat Romans xD 

 

Usunąłem listę i zrobiłem na nowo taką jak miałem. Jednak pod przyciskiem wywołującym listę kanałów - nawet po wybraniu listy ulubionych kolejność i numeracja jest z głównej, ale już przy przełączaniu i w programie TV kolejność jest prawidłowa taka jak ustalona na liście ulubionych. 

 

Dzieją się dziwne rzeczy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem na wlasnosc kilka dni temu ten dekoder. Pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to fatalna jakosc obrazu gdzie w testach szybkosci jaka pokazywal dekoder okolo 60 Mb/s . Druga rzecz to zawieszanie sie dekodera przy szybkim przelaczaniu kanalow (+ i - ). Trzecia rzecz to samoczynna zwiecha tak ze pomaga tylko wylaczenie z pradu. Dekoder jest starsznie niestabilny każde szybsze przyciskanie klawiszy na pilocie może spowodować zawieszenie. Pojawia się też problem braku uprawnień. Pomaga przełączene na inny kanał i powrót. Czytając wątek widzę że nie jestem sam. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, frankie1905 napisał:

Mnie się wczoraj dekoder wyłączał sam z siebie?


Czy aktualnie występują jakiekolwiek nieprawidłowości?

 

14 godzin temu, stonka napisał:

925e5335431b.jpg

 

Panowie o co chodzi? Podobne kwiatki są na TVN Turbo i TVN Style

 

13 godzin temu, stonka napisał:

Mało tego - dekoder dzisiaj zmienił, nagle podczas oglądania, moją własną listę ulubionych. Dodał kanały jakich tam nie było, zmienił ich kolejność - dając na 1 kanale Polsat Romans xD 

 

Usunąłem listę i zrobiłem na nowo taką jak miałem. Jednak pod przyciskiem wywołującym listę kanałów - nawet po wybraniu listy ulubionych kolejność i numeracja jest z głównej, ale już przy przełączaniu i w programie TV kolejność jest prawidłowa taka jak ustalona na liście ulubionych. 

 

Dzieją się dziwne rzeczy xD


Czy nadal wyświetla się taki komunikat? Jeśli chodzi o listę ulubionych, to proszę, przywróć ustawienia fabryczne. Pamiętaj jednak, że spowoduje to usunięcie aktualnej i konieczne będzie ponowne stworzenie listy. Jeśli nie przyniesie to rezultatu, to sugeruję udać się do punktu w celu przeprowadzenia diagnostyki urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, stonka napisał:

Mało tego - dekoder dzisiaj zmienił, nagle podczas oglądania, moją własną listę ulubionych. Dodał kanały jakich tam nie było, zmienił ich kolejność - dając na 1 kanale Polsat Romans xD 

 

Usunąłem listę i zrobiłem na nowo taką jak miałem. Jednak pod przyciskiem wywołującym listę kanałów - nawet po wybraniu listy ulubionych kolejność i numeracja jest z głównej, ale już przy przełączaniu i w programie TV kolejność jest prawidłowa taka jak ustalona na liście ulubionych. 

 

Dzieją się dziwne rzeczy xD

Inwigilacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, shevchenko1987 napisał:

Mi ostatnio na kanałach internetowych pojawiał się monit o braku sygnału i żeby podłączyć antenę ?

 

Ludzie ogarnijcie to, bo póki co to trąci amatorszczyzną na kilometr. Poprawcie soft i dosył kanałów, bo leży i kwiczy.

U mnie też od czasu do czasu pojawia się taki komunikat. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2019 o 20:25, stonka napisał:

925e5335431b.jpg

 

Panowie o co chodzi? Podobne kwiatki są na TVN Turbo i TVN Style

Taki widok jest częstym tez w CP GO i wielu programow nie mozna tam tez ogladac najczesciej wlasnie travel hd  , wiec zapewne jest to na tej samej zasadzie skoro w cp go nie ma to i stream tez nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2019 o 10:32, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:


Czy aktualnie występują jakiekolwiek nieprawidłowości?

 

 


Czy nadal wyświetla się taki komunikat? Jeśli chodzi o listę ulubionych, to proszę, przywróć ustawienia fabryczne. Pamiętaj jednak, że spowoduje to usunięcie aktualnej i konieczne będzie ponowne stworzenie listy. Jeśli nie przyniesie to rezultatu, to sugeruję udać się do punktu w celu przeprowadzenia diagnostyki urządzenia.

 

Komunikat występuje nadal na niektórych programach - na pewno TVN Style i Travel - skoro jest to telewizja to nie rozumiem skąd się to bierze i dlaczego pojawia się ten komunikat? Regulamin nic nie mówi chyba na temat tego że wybrane audycje z rożnych kanałów będą niedostępne do oglądania?

 

Kolejna sprawa, planujecie wymienić apkę HBO GO?

Z jakiego powodu nie mogę oglądać kolekcji filmów z HBO przez aplikację Cyfrowy Polsat GO? (Mam Full pakiet na 3 miesiące)

Dlaczego w CP GO, nie można zrobić listy ulubionych audycji/programów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wyświetlany komunikat, to tak jak wspomniał @support458, spowodowany on jest brakiem licencji producenta kanału. 

Jaki komunikat wyświetla się przy próbie uruchomienia materiałów z grupy HBO? Napisz mi również, kiedy aktywowałeś dekoder. 

Opcja listy ulubionych nie jest dostępna w serwisie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2019 o 08:08, stonka napisał:

 

Komunikat występuje nadal na niektórych programach - na pewno TVN Style i Travel - skoro jest to telewizja to nie rozumiem skąd się to bierze i dlaczego pojawia się ten komunikat? Regulamin nic nie mówi chyba na temat tego że wybrane audycje z rożnych kanałów będą niedostępne do oglądania?

 

Sprawdziłem regulamin i jest takie zdanie "ze względu na ograniczenia licencyjne niektóre treści lub funkcjonalności mogą być niedostępne. Informacja o ograniczeniu będzie każdorazowo dostępna w Aplikacji".

Można byłoby pomyśleć, że chodzi tu o CP GO, ale "aplikacja" to jak się okazuje "specjalne oprogramowanie, z wykorzystaniem którego możliwy jest dostęp do Usług w tym Zamawianie Pakietów i usług lub opcji dodatkowych,odpowiednio zintegrowane z systemami operacyjnymi, dostępne na Urządzeniu bez konieczności instalacji wraz z aktualizacjami" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+GO jest tak samo, tzn kłódka podczas wyświetlania niektórych audycji. Różnica polega na tym, że nikt nie sprzedaje tej usługi jako pełnoprawnej TV. 

Cóż, po raz kolejny wychodzi, co było sugerowane na początku, tzn, że to całe OTT jest Iplą/CP GO w wersji z dekoderem. Podobna jakość, identyczne ograniczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najciekawsze że te ograniczenia obejmują często niskobudżetowe programy albo wogóle autorskie, polskiej produkcji audycje, więc kompletny nonsens.  Żadnych treści ekskluzywnych. Chyba że producenci tych treści jakoś nieogarnięci w zakresie sprzedaży praw mobilnych (to nie są wyłącznie treści przekazane w spadku po Scrippsie ale i nowe produkcje)

Lepiej niech Polsat określi kiedy swoje kanały główne wpuści do sieci - skoro i tak ponad pół dnia to paraśmieci

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Jeśli chodzi o wyświetlany komunikat, to tak jak wspomniał @support458, spowodowany on jest brakiem licencji producenta kanału. 

Jaki komunikat wyświetla się przy próbie uruchomienia materiałów z grupy HBO? Napisz mi również, kiedy aktywowałeś dekoder. 

Opcja listy ulubionych nie jest dostępna w serwisie. 

 

Dekoder aktywowany 29.09.2019r. wzięty był na umowę 10zł x 24 miesiące (aktywował pracownik w salonie? Wszystko działa od momentu wyjęcia z pudełka)

 

Tak to wygląda:

 

f55fb868e5cd.png

 

c056f81dd448.png

 

Zamiast możliwości odtworzenia w CP  GO filmu z kolekcji HBO mam przycisk "Sprawdź ofertę" który kieruje do planszy z nr telefonu BOK. Tak samo to wygląda na dekoderze.

Edytowane przez stonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...