Skocz do zawartości

Evobox Stream i usługa OTT


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj Cyfrowy Polsat wprowadził nowy dekoder do odbioru OTT Evobox Stream https://satkurier.pl/news/182030/evobox-stream-nowy-dekoder-cyfrowego-polsatu-dla-ott-wideo.html.

Dekoder różni się od Evobox IP przede wszystkim tym że ma zupełnie inną pakietyzację (nie typową co ma Cyfrowy Polsat) nie posiada w oprogramowaniu Graphyne tylko typową co dekodery HDxxxx czy Evo Lite. Ale przede wszystkim można łączyć ze wszystkimi sieciami. Nie ma ograniczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SatZnawca napisał:

Ostatnio takie "pseudo" oferty są w modzie, Player, Play, T-Mobile a teraz Cyfrowy Polsat. 

Niestety tak. 

 

3 minuty temu, bugmenot napisał:

@shevchenko1987 do pełnej oferty iPli to tam sporo brakuje. Ale z drugiej strony jest TVN24 i spółka, których w niej nie ma.

Zgadza się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Mają możliwość korzystania z Graphyne to się pchają w soft stworzony na potrzeby miernych dekoderów HDxxxx. Oferta internetowa to mogli się pokusić o BOXa na Android TV, szkoda gadać. Wolę wydać 300 zł na Xiaomi Mi BOX S z 4K niż na to cudo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje kanały wciskają kablówkom za 4,63 zł + VAT a tu za 20 zł w swojej ofercie. To jest przebicie... A gdzie Polo TV, Eska TV czy Fokus TV - przecież to też są ich kanały, są też w nc+ go a więc mobilnie mogą być udostępniane a tu ich brak; są Polsaty Viasat a nie ma Epic Drama, który pochodzi od tego samego dostawcy. Mam wrażenie, że pakietyzacja powstała ze 2 lata temu i tyle to wdrażono

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Mają możliwość korzystania z Graphyne to się pchają w soft stworzony na potrzeby miernych dekoderów HDxxxx. Oferta internetowa to mogli się pokusić o BOXa na Android TV, szkoda gadać. Wolę wydać 300 zł na Xiaomi Mi BOX S z 4K niż na to cudo. 

Pewnie sprzętowo by nie ogarnął bardziej wymagającego softu. Mogą jeszcze dojść wyższe opłaty za lepszy firmware. 

45 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Mają możliwość korzystania z Graphyne to się pchają w soft stworzony na potrzeby miernych dekoderów HDxxxx. Oferta internetowa to mogli się pokusić o BOXa na Android TV, szkoda gadać. Wolę wydać 300 zł na Xiaomi Mi BOX S z 4K niż na to cudo. 

Zgadza się. Box od Xiaomi zjada pudełko od CP na śniadanie. 

 

Cena powinna wynosić 99 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to sztuczne ograniczanie oferty internetowej, rozumiem, że od niektórych nadawców nie ma zgody na emisję w necie i tyle, ale przecież te różne Docuboxy, Stingraye, Ginxy, Gametoony, SportKluby, Motowizje itd mogłyby być spokojnie w ofercie, bo nadaje je między innymi WP Pilot (iPla zresztą Docuboxa czy Gametoon też ma).

Wysłanie tego w świat wiele nie kosztuje jak już jest infrastruktura, a od razu taka oferta wyglądałaby lepiej.

Swoją drogą, full WP pilot z Elweven bez żadnej umowy terminowej kosztuje niecałe 50 zł ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Disneyem mają dobre układy sa w innych ofertach tv internetowej a tu brak, Filmbox sprzedaje pakiet swoich kanałąch są też w ipli i też brak...

Ja także tego nie pojmuje że jeden nadawca w swojej ofercie posiada tak róźniące się między sobą usługi na identycznej infrastrukturze. To chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na tym dekoderze można oglądać wszystko zarówno z kabla satelitarnego, jak i przez internet? W poprzednim Evoboksie chyba nie było odpowiedniego wejścia SAT? W miarę często przemieszczam się i interesowałaby mnie możliwość zarówno oszczędzenia limitu internetu dzięki kablowi sat, ale w innym przypadku chętnie skorzystałbym z internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...