Skocz do zawartości

Logotypy i oprawy kanałów TV - dyskusja ogólna


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Poland napisał:

Tylko że w 2003 roku mieli tylko cztery kanały w portfilio + 12 regionów TVP3 a nie jak teraz ponad 15 stacji i 16 regionów TVP3. 

Zapomniałeś o Muzo FM i TV Okazje :)

Jeśli chodzi o TV Okazje, to jest to stacja współtworzona. A o muzo.fm i o internetowej stacji muzo.tv to faktycznie zapomniałem. Zresztą TV Okazje zmieniały ostatnio logo.

 

Co do TVP to kanał TVP Kobieta wystartował że starą stylistyką logo, podobnie TVP ABC zmienił logo, które niewiele różni się od poprzedniego (nadal napis TVP jest w kratce). Nie podoba mi się to, że Trójka od czasu reaktywacji ma granatowe logo. Powinni od razu zrobić zielone logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matjot napisał:
16 godzin temu, Poland napisał:
Mnie tymczasem ciekawi która wersja logo będzie tą oficjalną - z gardientem czy bez niego bo nie wiem co można użyć na przykład przy logo w artykule na Wikipedii.

Oficjalny jest gradient, ekranowe jest jednolite.

Miałem tu na myśli jakby co TVP a nie Polsat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga panowie 

Od jutra zaczynamy zabawę zmień logotyp i oprawę graficzną

Na pierwszy ogień 

Polsat News (oprawa graficzna i loga) wraz TVN 7 (lifting logo i nowa oprawa 

Drugi etap środa 1 września kanały tematyczne Polsatu nielicząc polo tv eska TV czwórki szóstki  Polsat Comedy Central Polsatu music fokus i nowa tv itp 

Trzeci etap 3 września TVP 1 i TVP 2 z nowymi logotypami bez znaczka HD i oprawą graficzną

 

Zapowiada się tydzień zmian 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tvosobista1hd napisał:

Uwaga panowie 

Od jutra zaczynamy zabawę zmień logotyp i oprawę graficzną

Na pierwszy ogień 

Polsat News (oprawa graficzna i loga) wraz TVN 7 (lifting logo i nowa oprawa 

Drugi etap środa 1 września kanały tematyczne Polsatu nielicząc polo tv eska TV czwórki szóstki  Polsat Comedy Central Polsatu music fokus i nowa tv itp 

Trzeci etap 3 września TVP 1 i TVP 2 z nowymi logotypami bez znaczka HD i oprawą graficzną

 

Zapowiada się tydzień zmian 

 

30 sierpnia to chyba wszystkie kanały tematyczne Polsatu, bo część zapowiedzi na poniedziałek z www są w nowej oprawie. (Polsat)

Edytowane przez BW134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkich kanałach zmiana nastąpiła około 5:59/6:00.

Logo ekranowe Polsatu byłoby dobre, gdyby tylko nie ten cień oraz napis "na żywo" który by mógł być trochę lepiej zrobiony...

Grafika Polsatu News bez szału, Polsatu News 2 tym bardziej skoro tylko logo zmienili.

 

Za to oprawa Polsatu... chyba już mogę powiedzieć, że taka sobie. Najlepiej prezentuje się dżingiel "Włącz emocje", dżingle reklamowe z fragmentami spotu ramówkowego wyglądają strasznie źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...