Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czemu nie ma pakietu telewizyjnego za 50 zł? Jak patrzyłem to wcześniej był. Są tylko za 29, 69 oraz 100 zł.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, rozumiem. Czyli w punktach sprzedaży, czy tylko telefonicznie?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem zainteresowany ofertą Rodzinny + Cinemax + Eleven i mam kilka pytań:

1. Jak rozliczają abonament? Za 24 miesiące wynosi 629,79 zł (3 miesiące gratis), można zapłacić całość od razu lub w dwóch ratach?

2. Tak jak na zdjęciach, kiedy mogę zrezygnować z dodatkowych opcji - HBO i dodatkowych 28 kanałów? Na samym początku umowy, można poprzez net? Interesuje mnie tylko to co na starcie, szczególnie kanały sportowe.

 



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wpłata ta będzie nadpłatą i z dniem wymagalności CP sobie potrąci sobie z niej wymaganą miesięczną opłatę.

2. Chęć wyłączenia dodatkowych, nieobowiązkowych pakietów musisz zgłosić najpóźniej na 24h przed zakończeniem się ostatniego, bezpłatnego okresu rozliczeniowego poprzez ICOK, telefoniczne biuro obsługi klienta lub osobiście w APS.

Teoretycznie taką dyspozycję możesz złożyć w dniu podpisania umowy, ale w praktyce możliwe to jest po kilku dniach, a przy umowach zawieranych na odległość może to być możliwe po około tygodniu od podpisania umowy.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podpisałem nową umowę Premium Max na 24 miesiące z 2 gratisowymi, evobox za 1zł bez czynszu.

Chodziło mi o to, żeby ta umowa miała rabat w SmartDom, umowę uprawniającą mam internet w plusie 49,99zł.

Konsultant zaproponował mi również kartę plus banku, że będę mógł dodatkowo zmniejszyć kwotę abonamentu na tv o 25 zł. Czy to prawda, że umowę już obniżona 50% w SmartDom mogę dodatkowo uzyskać rabat 25zł dzięki karcie plus banku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!  Kończy mi się umowa w nc+ , dziś poszło wypowiedzenie i zastanawiam się nad migracją. 

Czy za przejście do Cyfrowego Polsatu z nc+ (pokazanie faktur itd.) można uzyskać

w APS jakiś bonus np. multiroom za friko albo niższy abonament ? 

Pamiętam , że kiedyś były takie opcję przy migracji w jedną lub drugą stronę.

Edytowane przez marcinello83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że umowę już obniżona 50% w SmartDom mogę dodatkowo uzyskać rabat 25zł dzięki karcie plus banku?

Tak - w systemie rabat od Plus Banku widoczny jest po prostu jako płatność na daną kwotę. W okresach bezpłatnych lub w przypadku, gdy rabat będzie wyższy od miesięcznego zobowiązania, będzie się pojawiać nadpłata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Tylko zastanawiam mnie punkt w regulaminie:

 

6) Dodatkowy Bonus opisany w punkcie 5) powyżej nie będzie przyznany, jeśli Klient z tytułu umowy, która jest podstawą przyznania ww. dodatkowego Bonusu, tj. umowy o świadczenie usług z Polkomtel lub Cyfrowy Polsat otrzymuje rabat smartDOM /smartFIRMA przyznawany przez Polkomtel

lub Cyfrowy Polsat zgodnie z odpowiednim regulaminem w programie SmartDOM /smartFIRMA lub rabat wynikający z promocji „DwuPak – Tv i Telefon” zgodnie z regulaminem promocji „DWUPAK – TELEWIZJA I TELEFON”.

 

Ten dodatkowy bonus to jest 15 zł, które z 10 zł za obroty na koncie daje 25 zł.

Czyli ten zapis oznacza, że gdyby umowa dającą dodatkowy bonus była równocześnie umowa uprawniającą do zniżki SmartDom to nie byłoby tego bonusu?

W moim przypadku jeśli umowa na TV dzięki której uzyskam bonus nie jest umowa uprawniającą tylko uprawniona do zniżki w SmartDom to zachowam ten dodatkowy bonus?

Nie wiem, czy dobrze to zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie jak wyglada sprawa z ta promocja https://satkurier.pl/news/164893/cyfrowy-polsat-z-oferta-swiateczna.html

Chodzi mi o ta promocje z TV na raty za 149,99.

Infolinia nic na ten temat nie wie, mowia ze takie cos tylko w punkcie ale jak sie podpisze umowe na internet inaczej zadnych rat nie ma :D

Nie wiem moze jeszcze ta promocja nie ruszyla. 

O telewizji i TV na raty to ani punkt ani infolinia nie slyszala :P

Edytowane przez glory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asik a nie lepiej Ci poczekać te kilka miesięcy aż będzie wiadomo co i jak z LM oraz LE (w jakich pakietach) i wtedy decydować się na zakup interesującego Cię pakietu?

 

Chyba, że zawrzesz umowę 15/2, gdzie po 9 mieiącu będziesz mógł ją przedłużyć na interesujący Cię pakiet.

Jeżeli zależy Ci na sporcie to brałbym ewentualnie pakiet FMAX HD +FILM+SPORT + CINEMAX ZA + ELEVEN za  69,99 zł (jeżeli nie zależy Ci na HBO), a w sierpniu następnego roku mógłbyś już przedłużać umowę na pakiet wyższy, jeżeli będzie tam LM oraz LE w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@james28 Cały czas nad tym myślę, analizuję, przeliczam i wychodzi mi tak biorę teraz Premium Max, do wakacji mam za darmo czyli średnio przez 24m wychodzi mi ok 70 zł jak dla mnie bardzo dobra cena. Czy za pół roku też będzie możliwość wzięcia pełnej oferty za tyle tego oczywiście nie wiadomo, a nie uśmiecha mi się płacić ponad 100 zł sam CP wolałbym dopłacić parę złoty i mieć jeszcze C+ w najniższym pakiecie dla ligi angielskiej.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Do końca obecnej umowy ( premium max za 99.99) zostało mi 5 miesięcy.

Zawsze składałem wypowiedzenie gdy miałem 6 miechów do końca umowy. Obecna umowa jest na warunkach 12/3.

Czy w tym momencie zostaje mi tylko 15/3 czy może są jakieś inne promocje dla stałych ? Dodam tylko ,że w plusie mam 1/2 abonamentu za tel dzięki opłacaniu polsatu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,też się nad tym zastanawiałem. Tylko, że teraz jest to jak wróżenie z kart. Zacznijmy od tego, że jeżeli faktycznie będzie dostępna od pakietu PREMIUM MAX w cenie abonamentu, to nie ma co się nawet zastanawiać, bo lepszej oferty nie będzie z całą pewnością A co jeżeli nie? Jeżeli, będzie ona np. w pakiecie Premium Max w cenie, ale tylko dla nowych abonentów lub przedłużających umowę, a dla pozostałych klientółw już obecnych za dodatkową opłatą. Może tak być. Nawet jest to logiczne, że dają teraz taką promocję na pakiet PREMIUM MAX, by jak najwięcej nałapać teraz klientów nie zorientowanych na LM oraz LE, tylko na cenę, która jest bardzo atrakcyjna jeżeli weźmiemy pod uwagę 24/8. Moim skromnym zdaniem, żeby przyciągnąć jak najwięcej fanów piłki do siebie, CP wypuści promocję dla takiej grupy docelowej, juz po zakończeniu tegorrocznej edycji LM. Przecież abonenci, którzy przede wszystkim oglądają TV dla LM, mają teraz NC+. Dopiero prawdziwa walka o "tego typu klienta" będzie miała miejsce sądzę po MŚ w Rosji tj. w lipcu i sierpniu 2018r.

Także biorąc teraz ofertę na 24/8 będziesz miał pole negocjacyjne z CP dopiero za 18 miesięcy czyli w czerwcu ale 2019r.

Także moze warto i to wziąć pod uwagę.

Ja dziś przedłużyłem umowę na ofertę FMAX HD + FILM+SPORT+CINEMAX za cenę 59,99 zł w ofercie 12/3 a więc w okresie od 06-09/2018 będę w okresie negocjacyjnym z CP więc zobaczymy jak to będzie w przyszłym roku.  

Edytowane przez james28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!  Kończy mi się umowa w nc+ , dziś poszło wypowiedzenie i zastanawiam się nad migracją. 

Czy za przejście do Cyfrowego Polsatu z nc+ (pokazanie faktur itd.) można uzyskać

w APS jakiś bonus np. multiroom za friko albo niższy abonament ? 

Pamiętam , że kiedyś były takie opcję przy migracji w jedną lub drugą stronę.

Może jednak ktoś jest zorientowany w powyższym temacie ?

Edytowane przez marcinello83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...