Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli korzystasz z komputera, to tuż nad Twoim pytaniem jest link do ofert dla nowych klientów. Jeśli mimo wszystko go nie widzisz, to go powtórzę: https://forum.satkurier.pl/topic/314-promocje-oferty-dla-nowych-abonent%C3%B3w-cp/?p=1310449

Znam ten link, ale to jest tak namieszane, że CP już mi się odechciało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym chciał wziąść tą świąteczną ofertę Premium Max za 99,99zł i 8msc gratis ale bez telewizora to za evoboxa płacę 1zł i za aktywację 0zł?

 

Ta złotówka, to aktywacja (0,50zł) i udostępnienie dekodera (0,50zł). Dekoder jest wydawany na użyczenie, nie na własność.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 99zł..

I kto odp na pytanie biorąc ofertę premium max i tv płacimy pierwszą wpłatę 149zł za tv tylko pytanie brzmi czy ta wpłata pierwsza zmniejsza nam ratę z 2400 zł o te 149zł? Na co idzie ta wpłata? 

Edytowane przez jeneka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 99zł..

 

I kto odp na pytanie biorąc ofertę premium max i tv płacimy pierwszą wpłatę 149zł za tv tylko pytanie brzmi czy ta wpłata pierwsza zmniejsza nam ratę z 2400 zł o te 149zł? Na co idzie ta wpłata?

Jeśli masz opłatę początkową, to nie jesteś wiarygodny finansowo dla CP. Opłata początkową nie jest ratą. Tyle więcej Cię kosztuje sprzęt w porównaniu do klienta wiarygodnego finansowo.

Mam w takim razie jeszcze jedno pytanie: jakie tv są w ofercie na raty w CP?

O to pytaj w APS, bo różne modele mogą być na stanie magazynowym APS-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu wziąłem pakiet za 99,99zł. Dlaczego na HBO GO pisze, że trzeba wykupić, skoro go mam w ofercie i VOD też? Evobox podłączony do SAT i sieci Wi-Fi. Karta aktywna. Ten pakiet 177 kanałów. http://sklep.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna?utm_source=amnet&utm_medium=display&utm_campaign=CP_DTH_performance&utm_term=CPM&utm_content=20171031_CPM_300x600_CP_DTH_eleven_cinemax_pomarancz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś poszedłem do punktu CP i chciałem Premium Max i TV 4K, niestety nie ma możliwości wzięcia do 7 miesięcy za 0 zł, a tylko na 2 miesiące, więc punkt złożył reklamację do CP centrali powołując się na artykuł o ofercie świątecznej z dnia 06.11.17 na Satkuriera. To jak, można brać Premium Max do czerwca za 0 zł z TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu wziąłem pakiet za 99,99zł. Dlaczego na HBO GO pisze, że trzeba wykupić, skoro go mam w ofercie i VOD też? Evobox podłączony do SAT i sieci Wi-Fi. Karta aktywna. Ten pakiet 177 kanałów. http://sklep.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna?utm_source=amnet&utm_medium=display&utm_campaign=CP_DTH_performance&utm_term=CPM&utm_content=20171031_CPM_300x600_CP_DTH_eleven_cinemax_pomarancz

 

Aktywacja pakietów może potrwać do 48h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej cenie można dostać Familijny Max HD sam i z 1 dodatkowym dekoderem?

Ewentualnie doradźcie jakieś tanie rozwiązanie. Telewizja potrzebna do bajek plus podstawowe kanały - większość rozrywki oglądam z odtworzenia albo internetu.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...