Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jako nowicjusz (choć okazjonalny czytelnik różnych wątków). Chciałem dziś zakupić CP w APS z wybraną  w internecie ofertą. Oferta za 99,99 zł z gratisem na 8 mcy. Uznałem, że pójdę do APS aby po pierwsze nie  czekać a po drugie nie  gonić kuriera z cym zawsze kłopot gdy człowiek pracuje. A tu w APS ZONK, że nie 8 a 2 miesiące gratis :( Do wakacji też może być alew ofercie na 36 mcy. Przeczytałem później w tym wątku, że ofertę internetową też mógłbym dostać gdybym się na nią powołał. (To daje różnicę licząc średniomiesięcznie a tak chciałbym placić)

Mam kilka pytań dot. polsatu:

1. Czy faktycznie jak się powołam na internetową ofertę to ją otrzymam w APS, tj na 24 mcy i 8 gratis. Chcę się upewnić zanim pójdę jutro drugi raz do APS,

2. Czy wisząca antena NC plus spowoduje, że będę mógł podpiąć po prostu dekoder z drugiej strony kabla i wszystko powinno śmigać. NCPLUS wyciąga na jakości do 50 %. Czy posiadanie anteny z ncplus z jakimś pewnie noname konwerterem quad będzie sprawiało, że odbiór polsatu będzie lepszy, gorszy czy taki sam jak na polsatowych ?

3. Najlepszym dekoderem jak rozumiem jest evo? A do multiroom jest jakiś wybór czy jest jeden ?

4. Pani w APS powiedziała co o podmienianiu kart w dekoderach. Czy to często się zdarza ? Bo Pani powiedziała że losowo i nie wie czy bardziej codziennie czy co miesiąc.

5. Czy abonenta od wielu lat ncplus coś zaskoczy w codziennym korzystaniu z oferty CP ?

Czekam na odpowiedzi, z góry dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo różnych pytań w jednym wątku. Niniejszy wątek służy wyłącznie przedstawianiu ofert abonamentowych dla nowych klientów Cyfrowego Polsatu.

Inne kwestie, takie jak np. dekodery, usługa Multiroom itp. poruszane są w innych, odpowiednich wątkach i to tam należy zadawać odpowiednie pytania z nimi związane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako nowicjusz (choć okazjonalny czytelnik różnych wątków). Chciałem dziś zakupić CP w APS z wybraną  w internecie ofertą. Oferta za 99,99 zł z gratisem na 8 mcy. Uznałem, że pójdę do APS aby po pierwsze nie  czekać a po drugie nie  gonić kuriera z cym zawsze kłopot gdy człowiek pracuje. A tu w APS ZONK, że nie 8 a 2 miesiące gratis :( Do wakacji też może być alew ofercie na 36 mcy. Przeczytałem później w tym wątku, że ofertę internetową też mógłbym dostać gdybym się na nią powołał. (To daje różnicę licząc średniomiesięcznie a tak chciałbym placić)

Mam kilka pytań dot. polsatu:

1. Czy faktycznie jak się powołam na internetową ofertę to ją otrzymam w APS, tj na 24 mcy i 8 gratis. Chcę się upewnić zanim pójdę jutro drugi raz do APS,

2. Czy wisząca antena NC plus spowoduje, że będę mógł podpiąć po prostu dekoder z drugiej strony kabla i wszystko powinno śmigać. NCPLUS wyciąga na jakości do 50 %. Czy posiadanie anteny z ncplus z jakimś pewnie noname konwerterem quad będzie sprawiało, że odbiór polsatu będzie lepszy, gorszy czy taki sam jak na polsatowych ?

3. Najlepszym dekoderem jak rozumiem jest evo? A do multiroom jest jakiś wybór czy jest jeden ?

4. Pani w APS powiedziała co o podmienianiu kart w dekoderach. Czy to często się zdarza ? Bo Pani powiedziała że losowo i nie wie czy bardziej codziennie czy co miesiąc.

5. Czy abonenta od wielu lat ncplus coś zaskoczy w codziennym korzystaniu z oferty CP ?

Czekam na odpowiedzi, z góry dzięki i pozdrawiam.

 

Wstęp, ad.1 i 3. Link do rozpiski ofert dla nowych już jest tutaj tyle razy podany, że kolejny raz mi się go już nie chce podawać. Co do informacji uzyskanych przez Ciebie od Pani z APS-u - zmień APS, bo gada Ci głupoty. Dlaczego głupoty? Zapoznaj się z rozpiską. 

 

ad.2. Na antenie może Ci nawet pisać "Kocham Józię". Jeśli po podłączeniu dekodera uzyskasz parametry sygnału, jak tutaj: https://forum.satkurier.pl/topic/15308-dekoder-evobox-pvr-test-z-instalacji/ , to spokojnie będzie działać.

 

ad.4. https://forum.satkurier.pl/topic/15110-multiroom-cyfrowego-polsatu/

 

ad.5. https://forum.satkurier.pl/topic/9839-przeszed%C5%82em-z-n-lub-c-do-cyfrowego-polsatu-wra%C5%BCenia-opinie/

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!. Przeczytałem rozpiskę wcześniej. Z niej się dowiedziałem, że trzeba było się powołać na internetową ofertę.Chciałem się upewnić. Może racja że podejdę dziś do innego APS. Takim całkiem leniem nie jestem . Czytałem po łebkach podane wątki. 

Tym niemniej dziękuję i przepraszam za część pytań niegodną z tematem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta świąteczna ze zwolnieniem z opłat do wakacji 2018r. jest normalnie dostępna w APS-ach. Z tą różnicą, że podpisując umowę na pakiet Premium Max między 1 a 31 grudnia już nie otrzymasz 8 miesięcy gratis, tylko 7. W styczniu będzie 6 miesięcy bez opłat.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Było pisane, że 8 miesięcy darmowych było jeżeli umowę podpisałeś w listopadzie, jeśli w grudniu podpiszesz to już 7, analogicznie w styczniu będzie 6 darmowych miesięcy, gdyż abonament bezpłatny jest DO wakacji.

 

Oferta 24/7 nie bierze udziału w SmartDom i dobrze Ci powiedzieli w APS. Oferty biorące udział w SmartDom mają tylko 2 miesiące gratis.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że u mnie w każdym APS coś tam wiedzą ale nie do końca. W pierwszym jak pisałem wyżej a w drugim owszem bez kłopotu dostałem ofertę 24/7 jednak Pani zachęcała do skorzystania z programu SMART DOM ;) Nie byłem zainteresowany więc nie doszliśmy do momentu, w którym okazałoby się że się nie da ;)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Chciałbym skorzystać z oferty świątecznej cyfrowego polsatu za 69,99 zł (3 miesiące gratis). Zamierzam wziąć dekoder PVR 7000.

Mam parę pytań co do oferty:

1) Czym różni się Cyfrowy Polsat GO od On The Go?
2) Czy w APS można również dobrać moduł WI-FI za 1 zł?
3) Jak wygląda serwisowanie dekodera w cyfrowym polsacie? rozumiem że jest on dzierżawiony więc gdy się zepsuję dostaję zamiennik ?

Z góry dziękuje za odpowiedź :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się indywidualna odpowiedź, czy nie było jakiś zmian odnośnie czynszów w ofercie świątecznej na www:

Widzę że w abonamencie za 69 zł pojawił się od grudnia Evobox. Wcześniej nie było, dodatkowo opłata, tylko aktywacyjna 49 zł, żadnej opłaty miesięcznej.

Natomiast w ofercie za 29,99zł PVR7000 wyświetla się bez opłaty miesięcznej, tylko aktywacja 49zł

 

Edytowane przez marenss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcę przejść z NC+ jak najszybciej do CP i mam parę pytań wypowiedzenie poszło do NC+ za Uniwersal.

 

Jest promocja teraz i czy dobrze myślę : Płacę za 17 miesięcy X 99,99zł = 1699 : 24 = 70,80zł za miesiąc za Fulla plus dekoder z WIFI za 1zł tak ???

 

Jeżeli chodzi o jakość programów HD jest różnica jakaś czy nie ma ?

 

Parametry - siła programów przy Nc+ 80% czy w Polsacie będzie podobna czy muszę coś kombinować z anteną?

 

Mam jeden zwykły konwenter czy dekoder EVO BOX będzie normalnie działał czy muszę go wymienić?

 

Dzięki za wszystkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcę przejść z NC+ jak najszybciej do CP i mam parę pytań wypowiedzenie poszło do NC+ za Uniwersal.

 

Jest promocja teraz i czy dobrze myślę : Płacę za 17 miesięcy X 99,99zł = 1699 : 24 = 70,80zł za miesiąc za Fulla plus dekoder z WIFI za 1zł tak ???

 

 

 Ja biorę od stycznia , czyli 6m gratis , potem 12 miesięcy płatnych i negocjowanie nowych warunków . czyli 12x99,99 = 1200 / 18 = średnia  66,66 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Witam chcę przejść z NC+ jak najszybciej do CP i mam parę pytań wypowiedzenie poszło do NC+ za Uniwersal.

 

Jest promocja teraz i czy dobrze myślę : Płacę za 17 miesięcy X 99,99zł = 1699 : 24 = 70,80zł za miesiąc za Fulla plus dekoder z WIFI za 1zł tak ???

 

Jeżeli chodzi o jakość programów HD jest różnica jakaś czy nie ma ?

 

Parametry - siła programów przy Nc+ 80% czy w Polsacie będzie podobna czy muszę coś kombinować z anteną?

 

Mam jeden zwykły konwenter czy dekoder EVO BOX będzie normalnie działał czy muszę go wymienić?

 

Dzięki za wszystkie podpowiedzi.

1. Dobrze myślisz i policzyłeś.

2. Obie platformy korzystają z tych samych przekazów kanałów HD, różnicy zatem brak.

3. Raczej nic nie będziesz musiał poprawiać.

4. Będzie działał normalnie, ale nie wykorzystasz pełnych możliwości dekodera EVOBOX PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa jest na 24 miesiące ale Polsat tak ma że 6 miesięcy przed zakończeniem możesz negocjować warunki przedłużenia. Pozostałe miesiące się kasują i dostajesz umowę na 12 lub 15 miesięcy z czego 3 miesiące za darmo. Robię z nimi tak już kilka lat i jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wziąć ofertę:

 

Oferty “TRAFNY WYBÓR” na okres 24 miesięcy, dla osób zdających udostępniony dekoder po rozwiązaniu umowy z Cyfrowym Polsatem. Nie biorą udziału w programie smartDOM.

 

Familijny Max HD przez 6 miesięcy GRATIS

Od 7 miesiąca abonament:

  • Familijny Max HD za 39,99zł
  • Familijny HD za 29,99zł

Od 6 miesiąca abonament za Multiroom HD:

  • Za jeden dekoder 15zł
  • Za dwa dekodery 20zł
  • Za trzy dekodery 25zł

Dekoder (główny):

  • HD za 1zł
  • Sagemcom ESI-88/PVR HD7000 za 1zł + 5zł/m-c czynsz

Dekoder (Multiroom):

  • HD2000/3000/5500s za 29zł

Katalogi Online dostępne

ON THE GO za 5zł/m-c

Moduł Wi-Fi za 69zł

Antena Twin za 49zł

 

Niestety nigdzie o takiej ofercie nikt nie słyszał. Może ktoś wyjaśnić dlaczego?

Edytowane przez MariuszW-ielki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test wielokrotnego wyboru.

a) bo nie potrafi jej odnaleźć w systemie;

B) bo nie chce jej odnaleźć w systemie;

c) bo jego znajomość ofert kończy się świątecznych i standardowych;

d) bo mu powiedzieli, że ma sprzedawać oferty z największą prowizją;

e) bo nie potrafi liczyć i wybrał 0zł prowizji, zamiast nieco niższej od normalnej, za ten sam pakiet;

f) bał się "dywanika", bo sprzeda pakiet za tanio;

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...