Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam abo w kwocie 49,99 zł w Plusie. Chciałem dobrać w ramach Smartdom ofertę telewizja pakiet premium z evoboxem i tv samsung, pokazuje mi na stronie 103 zł mies. Czy to dobra wg Was oferta?

A pytanie zasadnicze? Niestety w swoim mieście nie mam autoryzowanego punktu APS CP. Wypełniałem na stronie internetowej CP formularz wybierając 2 czy 3 salony w pobliżu, jednak brak kontaktu z ich strony. A też jechać kilkadziesiąt km by się dowiedzieć, że nic nie załatwię to strata kasy i czasu.

Nie da się tej oferty wziąć w jakiś inny sposób?

 

Tak a propo Czy ktoś się orientuje (pomijając jakość 4K), czy na zwykłych programach HD telewizor Samsung MU6172 będzie miał lepszy obraz niż stara plazma HD Ready Panasonic TX-P50C3E? jeśli chodzi o płynność i ilość detali?

Edytowane przez swojadroga
To jest temat o ofertach dla nowych klientów, a nie porównywanie odbiorników TV. Dyskusja niezwiązana z tematem będzie lądowała w koszu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem w CP się dziwią, że sprzedaż słaba.

Standardowa oferta biorąca udział w smartDOM ma 2m-ce gratis przy umowie 24m-ce.

Dla klientów konkurencji gratis ten wynosi 3 miesiące (do tej oferty potrzebny jest rachunek konkurencji).

Oferta świąteczna nie biorąca udziału w smartDOM do końca roku jest z 7 miesiącami gratis, od stycznia pozostanie 6 miesięcy gratis.

 

Teraz pytanie, czy to niewiedza, głupota pracowników i właścicieli punktów, czy nowy system informatyczny CP jest dla wielu zbyt skomplikowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po kilku latach w nc+ planuję migracje do słoneczka, mam parę pytań:

1. Czy po podpisaniu umowy w promocji na premium te 6 czy tam 7 miesięcy gratis będę już mógł przelewy robić od momentu podpisania umowy, chodzi mi o średni miesięczny rachunek ok 76 zł przez cały okres umowy?

2. Czy ktokolwiek się orientuje na jakich kanałach będzie w Polsacie Liga Mistrzów, czy będzie dodatkowo płatna (bo jak się już zdecyduje przenieść a tu się okaże że LM będzie dodatkowo płatna to mówiąc krótko to będzie wałek)?

3. Czy evobox działa na wifi, a moltiroom działa tak że karty trzeba przekładać (jeżeli tak, to co jaki okres)?

Wybaczcie może głupie i tendencyjne pytania ale muszę być pewny żeby potem nie żałować, odpuszczam ekstraklasę i tego najbardziej będzie mi szkoda.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi 7 miesiącami bez opłat? W 3 aps byłem, wszędzie twierdzą że na miesiące nie ma co patrzeć, to tylko hasło. Promocja trwa do końca czerwca i właśnie wtedy pierwsza opłatę się płaci. Przy podpisaniu dziś, twierdzą że nie ma 30 lipca za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dzisiaj i jutro są w APS-ach dostępne oferty z 7 (pełnymi) miesiącami bez opłat. Masz siłę i ochotę, to udaj się do tych APS-ów i poproś o przygotowanie oraz wydrukowanie umowy. W tabeli o opłatach będziesz miał wszystkie informacje.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dzisiaj i jutro są w APS-ach dostępne oferty z 7 (pełnymi) miesiącami bez opłat. Masz siłę i ochotę, to udaj się do tych APS-ów i poproś o przygotowanie oraz wydrukowanie umowy. W tabeli o opłatach będziesz miał wszystkie informacje.

Dzięki, no to jadę do następnej galerii ;)

 

Edit:

Jeszcze raz dzięki, mając tą wiedzę w kolejnym punkcie od razu narzuciłem co wiem i co mogę wziąć. Pracownik punktu też w sumie ogarnięty, w umowie 7 okresów rozliczeniowych za darmo.

Edytowane przez Maniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi 7 miesiącami bez opłat? W 3 aps byłem, wszędzie twierdzą że na miesiące nie ma co patrzeć, to tylko hasło. Promocja trwa do końca czerwca i właśnie wtedy pierwsza opłatę się płaci. Przy podpisaniu dziś, twierdzą że nie ma 30 lipca za darmo.

Ściemniają albo nie wiedzą co sprzedają , podpisałem umowę 27 grudnia , pierwsza płatność 27 Lipca za sierpień . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę wziąć w smartdomie pakiet premium z hbo po rabacie 49,99 zł z 2 miesiącami gratis zamawiając przez internet.

Jak w CP liczone są te miesiące? Czy są to miesiące kalendarzowe więc lepiej zamówić 1 stycznia zamiast 31 grudnia (by darmowy miesiąc nie objął jednego dnia grudnia), czy liczy się to miesiąc jako okres rozliczeniowy od momentu kiedy podpiszę umowę u kuriera, np. 7 styczeń podpisuję, to do 7 marca mam za darmo?

Lepiej brać Evobox czy HD7000 przyszłościowo?

Edytowane przez onifer26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, telewizor na raty? Dobre sobie. Wypełniałem już parę razy zamówienie z prośbą o kontakt z różnych APS właśnie na ofertę z telewizorem na raty i mają to gdzieś- nikt nie dzwoni. Jeśli ktoś ma w swoim mieście APS to może to załatwić osobiście, ale dla kogoś kto musi zrobić 100km w dwie strony i nie wiadomo czy załatwi sprawę od ręki to takie postępowanie CP to już kłopot.

Niestety ale przez infolinię się nie da tego załatwić.

Edytowane przez onifer26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga,

jaki musi być minimalny Abonament na TV, jeżeli chcemy sobie dobrać telewizor na raty?

 

Abonament TV nie ma znaczenia przy zakupie sprzętu na raty. Sprzęt na raty MUSI być połączony z usługą internetu z minimalnym abonamentem 29,99zł/m-c lub z Internetem w ofercie Plan Zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...