Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Abonament TV nie ma znaczenia przy zakupie sprzętu na raty. Sprzęt na raty MUSI być połączony z usługą internetu z minimalnym abonamentem 29,99zł/m-c lub z Internetem w ofercie Plan Zero.

Czy aby na pewno Abonament na TV nie ma znaczenia?:

 

Zawarcie pisemnej umowy na usługę telekomunikacyjną dostępu do Internetu w ciągu 21 dni od zawarcia lub przedłużenia,

w tym samym Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży, pisemnej Umowy o świadczenie usług telewizyjnych, w abonamencie co

najmniej 59,99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest w tej ofercie telewizja+internet z telewizorem na raty rozpisanej na stronie CP w cenie 103zl w programie smartdom?
Pakiet Premium tv zrabatowany wychodzi 49,99, rata za tv 53zl przez 48 mies.
Enigmatycznie jest opisany Internet jako 10gb przez cały okres umowy.
Czy to jest internet w telefonie czy domowy, czy to jest 10gb raz na 24 miesiące czy co miesiąc 10gb.

Czy podpisujac ta ofertę z tv na raty jestem jeszcze potem zobowiązany podpisywać jakas jeszcze osobna inna umowę na internet? Niby jest wskazane, że umowa internet na 24 miesiące, ale żadnych więcej szczegółów.

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/zestawy/zestawy.cp?zestawy=telewizja

Edytowane przez onifer26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisana umowa na 24 msc. Wg mnie oferta z tych nie do odrzucenia.

 

Familijny Max HD

Cinemax HD

Eleven Sports HD

Multiroom

HBO i HBO Go na 6 msc

 

6 msc gratis, potem 59,99 zł.

 

Gdzie dostałeś taką ofertę ?

Czy to możliwe ?

Na stronie www jest pakiet za 69,99 i 3 mc za 0 zł HBO gratis na 3 mc + multiroom za 10 zł

A ty dostałeś razem z multi za 59,99 zł i do tego wszystko na 6 mc gratis ?!?!?!?!??!?

Multiroom jest za 10 zł po 6 mc ?

czyli powinno być 69,99 zł po 6 mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W APS. Pytałem chyba ze 3 razy co będę miał i ile będę dokładnie płacił, dlatego podpisałem mimo obowiązującej jeszcze umowy z nc+. Na umowie mam nawet napisane odręcznie o odłączeniu HBO w czerwcu. W sumie to dziwne, że HBO kosztuje 40 zł (jeżeli nie zrezygnuje będę płacił 99,99). Dopytam jeszcze w tygodniu na infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO HD HBO GO nie kosztuje w tej ofercie 40zł, tylko 20zł. 10zł jest za Film HD i 10zł za Sport HD jeszcze. Ja wyłączysz HBO HD HBO GO, Film HD i Sport HD, to będziesz miał 59,99zł. Wyłączając tylko HBO HD HBO GO będziesz miał do zapłaty 79,99zł. Zerknij w tabelę opłat w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił do mnie gość z infolinii z ofertą z telewizorem na raty po mojej interwencji na profilu CP na FB z prośbą o kontakt.

Niestety ale oferta się zmieniła, nie ma już oferty gdzie rozbijają całość kwoty za telewizor na 48 mies. raty.

 

Teraz gość proponował pakiet gdzie telewizja pakiet Max w Smartdomie zrabatowany jest do 49 zł, do tego niby trzeba dobrać pakiet internetowy 30Gb miesięcznie, którego aktywacja kosztuje u kuriera 59 zł, a co najgorsze nie rozbijają już całości kwoty za telewizor na raty, tylko każą zapłacić pierwszą wpłatę za telewizor w kwocie 300 zł kurierowi i dopiero resztę 2000 zł z hakiem rozbijają na 36 miesięcznych rat.

Reasumując w smartdomie pakiet max telewizja + internet 30GB= kwota 118 zł miesięcznie i do tego dochodzą opłaty aktywacyjne kurierowi 59 zł za internet oraz pierwsza wpłata 300 zł za sprzęt-telewizor.

Dziękuję bardzo. To już lepiej opłaca się wziąć ten sam sprzęt w sklepie rozbijając sobie całość kwoty na raty na ile chcemy rat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO HD HBO GO nie kosztuje w tej ofercie 40zł, tylko 20zł. 10zł jest za Film HD i 10zł za Sport HD jeszcze. Ja wyłączysz HBO HD HBO GO, Film HD i Sport HD, to będziesz miał 59,99zł. Wyłączając tylko HBO HD HBO GO będziesz miał do zapłaty 79,99zł. Zerknij w tabelę opłat w umowie.

Już wszystko wiem, jest trochę inaczej jak mówisz, jestem bardzo zadowolony z oferty ;) Dostałem jeszcze jakieś katalogi, nie mam pojęcia co to jest ;P

 

Podstawowe zobowiązanie: Familijny Max HD 49,99 zł
aktywna
Podstawowe zobowiązanie: Familijny HD 39,99 zł
nieaktywna
Pakiet na dekod. dodatk.: Multiroom HD  0,00 zł
aktywna
Dodatkowe zobowiązania wynikające z elastyczności
Nazwa usługiCena/mies.Status
Dodatkowe zobowiązanie: HBO HD HBO GO 30,00 zł
aktywna
Dodatkowe zobowiązanie: Cinemax HD 10,00 zł
aktywna
Zobowiązania na czas nieokreślony
Nazwa usługiCena/mies.Status
Rozrywka HD
nieaktywna
Dzieci ONLINE
nieaktywna
Katalog ONLINE 0,00 zł
aktywna
Filmy i Seriale ONLINE
nieaktywna
Eleven Sports HD 0,00 zł
aktywna
 
 
 
 

 

Edytowane przez Asansiasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, bo Ty masz inną ofertę:

  • Familijny Max HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + HBO HD HBO GO za 89,99zł
  • Familijny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + HBO HD HBO GO za 79,99zł
  • Familijny Max HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD za 59,99zł
  • Familijny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD za 49,99zł

Osobiście uważam, że wcześniej opisana przeze mnie oferta jest atrakcyjniejsza, ale to już tylko moje subiektywne zdanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam.

za ile obecnie można wyrwać pakiet rodzinny hd z modułem cam ci?

ile miesięcy jest w tej chwili gratis?

dodam że obecnie jestem związany umową z ncplus i mogłbym przedstawić faktury żeby dostać lepszą ofertę.

jest jakiś numer np centrum promocji cyfrowego polsatu?

bo ze zwykłym konsulem z bok chyba nic dobrego nie załatwie?

do duk chyba nie mam co dzwonić bo nie jestem stałym kliemtem.

jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...