Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi, ta oferta 6m-cy gratis za Premium(HBO+Eleven bez Rozrywki), a potem 100zł jak się pokaże rachunek to tylko w punktach, czy mailowo też da się załatwić ewentualnie?

Byłem dzisiaj w APS i powiedziano mi, że nie ma już takiej oferty (tz. z 6 miesiącami gratis nawet dla osób które przechodzą z konkurencji) - przy ofercie Premiu Max, podobnie powiedziano mi gdy dziś dzwoniłem do BOK - tylko 6 m-cy gratis jest przy przy ofercie Rodzinny HD + Cinemax HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w APS i powiedziano mi, że nie ma już takiej oferty (tz. z 6 miesiącami gratis nawet dla osób które przechodzą z konkurencji) - przy ofercie Premiu Max, podobnie powiedziano mi gdy dziś dzwoniłem do BOK - tylko 6 m-cy gratis jest przy przy ofercie Rodzinny HD + Cinemax HD

W ofercie internetowej i telefonicznej, im mniejszy pakiet, tym dłuższy gratis. W ofercie dla klientów konkurencji jest odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie internetowej i telefonicznej, im mniejszy pakiet, tym dłuższy gratis. W ofercie dla klientów konkurencji jest odwrotnie.

Nie bardzo rozumiem w poście z dnia (10 luty 2018 - 20:21 Co się zmieniło?) napisałeś :

Oferty “TRAFNY WYBÓR” dla klientów, którzy przedstawią fakturę za usługę telewizyjną od innego operatora(nie biorące udziału w programie smartDOM), z UMOWĄ NA 24 MIESIĄCE, z opcją „TV na próbę”. Telewizja na próbę nie dotyczy ofert przeznaczonych do promocji łączonej „Telewizory lub Tablety z Internetem i telewizją w Cyfrowym Polsacie”. Nie biorą udziału w programie smartDOM.

...Premium Max (Premium + HBO GO + ON THE GO + Eleven Sports) + sVOD przez 6 miesięcy GRATIS

Od 7 miesiąca abonament:...

ja jestem właśnie u konkurencji i w sprawie zawarcia umowy  na Premium Max byłem dziś w APS  Polsatu i usłyszałem, że nie ma żadnego rozgraniczenia na zwykłych klientów i klientów od konkurencji - promocja przy zawieraniu umowy na Premium Max jest jedna - 3 miesiące gratis (nie ma 6 miesięcy dla klientów od konkurencji) to samo mi powiedziano w  telefonicznie w BOK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@saba19712 - nic nie poradzę na niemożność odczytania zawartości pliku z wszystkimi ofertami przez pracownika APS. Przerabiamy to tutaj praktycznie z każdą rozpiska.

ok rozumiem, że może być taka sytuacja, ale BOK i APS to samo twierdzi czyli że nie ma takiej opcji, czy ty masz może dostęp do jakiegoś zapisu w regulaminie, na którym ewentualnie można było by się oprzeć bądź  powołać w trakcie ponownej rozmowy w APS - ie aby móc zawrzeć taką umowę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOK nie miał i nie ma ofert dla klientów konkurencji. W BOK są oferty takie jak na stronie www.

 

Jak uzyskać ofertę dla klientów konkurencji? Zmienić APS, skoro w tamtym nie potrafią czytać pliku pdf, używać rolki w myszce i przełączać arkuszy w pliku excel. Nie mówiąc już o filtrowaniu ofert w systemie sprzedaży CP. 


Zauważyłem coś takiego :

Pakiet za 60 zł posiada jeden kanał dla dorosłych.

A drugi pakiet za 100 zł już nie - dziwne czy błąd na stronie?

 Raczej błąd. 

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie czynszu za Evobox w ofercie Familijny MAX HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 60zł. Rozumiem, że zamawiając przez sklep internetowy czynsz jest zniesiony, natomiast idąc do APS i biorąc standardową ofertę naliczają 5zł. Czy w APS można próbować powoływać się na ofertę z www i wziąć bez czynszu? Podobna kwestia jest w niższym pakiecie z HD 7000. Plus internet w kwocie 24,99zł w nowej edycji SmartDomu uprawnia do 10zł zniżki na TV?

Edytowane przez marenss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem przed zadaniem pytania odnośnie rozpiski, warto się z nią najpierw zapoznać.

 

 

W Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa są również dostępne oferty prezentowane na stronie internetowej operatora, ale należy się na nie wyraźnie powołać, chcąc z nich skorzystać. Nie biorą one udziału w programie smartDOM.

 

Oferty dostępne od 14 lutego 2018r. w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plus:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o potwierdzenie czy to najlepsza oferta dla mnie czyli osoby potrzebującej pełnej oferty sportowej. Obecnie posiadam u konkurencji w NC+ pakiet Ekstra+ z Canal+ oraz Eleven a chciałbym posiadać uzupełnienie czyli jeszcze:  PS HD oraz PSE HD w możliwie najniższej cenie na rynku. 

Czy obecna oferta pakiet Rodzinny HD za 20 zł ( 6 m-cy gratis) na 24 m-ce to najlepsza oferta czy może znajdę coś w lepszej cenie? Kolega swojadroga@ widzę mocno zorientowany w temacie. Dzięki z góry za podpowiedż

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym dole rozpiski ofert:

 

 

Pakiety dodatkowe:
Cinemax HD od pakietu Rodzinnego HD za 15zł, przy umowie na czas nieokreślony – 1m-c gratis*
Rozrywka HD od pakietu Rodzinnego HD za 25zł, przy umowie na czas nieokreślony – 1m-c gratis*
Pakiet HBO HD HBO GO od pakietu Rodzinnego HD za 30zł, przy umowie na czas nieokreślony – 1m-c gratis*
Pakiet Filmy i Seriale Online od pakietu Rodzinnego HD za 10zł, przy umowie na czas nieokreślony – 1m-c gratis*
Pakiet CP GO Dzieci od pakietu Rodzinnego HD za 5zł, przy umowie na czas nieokreślony – 1m-c gratis*
Pakiet ELEVEN SPORTS HD od pakietu Rodzinnego HD za 15zł, przy umowie na czas nieokreślony – 1m-c gratis*
* Prezent jest przyznawany tylko przy pierwszej aktywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...