Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem tutaj od szkolenia pracowników APS-ów, gdzie mają szukać informacji o ofertach, bo oni najlepiej powinni to wiedzieć. A jeśli nie znają ofert "Ostatnia Szansa" dla takich klientów jak Ty, to chyba centrala CP musi w końcu wyciągnąć smutne wnioski, bo ostatnia szansa utrzymania klienta w bazie nie działa. Przynajmniej w Toruniu.

 

PS. Tak jak zaznaczyłem w rozpisce. Są to oferty tylko i wyłącznie dostępne w APS-ach i nie muszą one być znane konsultantom infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może prowizja za te oferty jest tak słaba, że nie opłaca się im głowy zawracać. Nie bronię pracowników APS, wręcz przeciwnie bo ich niekompetencja jak tu czytamy jest ogromna. Za moich czasów były oferty, których też "nie było", bo za takie grosze też mi się nie chciało tracić czasu na wypisywanie umowy, szczególnie jak ktoś w kolejce czekał. To akurat wina CP, nie wiem jak teraz ale kiedyś ten system premii był chory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Po kilku ładnych latach z CP chyba zmienię dostawcę tv. No może dam szansę jeszcze jednemu ostatniemu punktowi, niekoniecznie w Toruniu.

Musisz  być dzielny i wytrwały. W Bydgoszczy też wielu rzeczy nie wiedzą. A to, że jest oferta 24/7 oferując 36/7 a to, że można kupić w promocyjnej cenie zestaw satelitarny. Będąc na miejscu proś sprzedawcę o konsultację z ich linią dla sprzedawców. Tak uczyniłem i zadziałało, zresztą radziła mi tak infolinia dla klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

pilnie potrzebuję regulamin promocji "Telewizja Satelitarna dla Nowych Klientów ST-D2D". Taką  mam zapisaną w umowie, ale nie mogę znaleźć regulamiu.

To oferta, w której umowa była na 24 miesiące z czego 6 miesięcy za 0 zł.

 

Z ICOK  przysłali mi zupełnie inne warunki z inną nazwą. Może ktoś z Was ma kopię?

 

Pozdrawiam,

 

PM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób się liczy darmowe miesiące w Polsacie? Cały czas mam nc+, tutaj np 3 miesiące za darmo liczone są jako pełne miesiące,czyli podpisując umowę w grudniu, ten miesiąc za darmo bo niepełny i kolejne 3 pełne miesiące gratis,czyli styczeń luty marzec. Umowa trwa do końca miesiąca a nie do dnia podpisania. W Polsacie też tak jest czy inaczej? Nie mogę znaleźć nigdzie informacji.

Zastanawiam się czy np zamówienie na początku miesiąca nie jest bardziej opłacalne niż no dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc.

Postanowiłem dać szansę punktowi CP w CH Kometa w Toruniu. Akurat miałem godzinkę czasu i jakoś tak mi się przypomniało o nim. Trafiłem na Kierownika. Generalnie człowiek był bardzo zdziwiony, że w innych punktach nie potrafili znaleźć. Usiadł do komputera i po kilku minutach miałem umowę z interesującą mnie ofertą. Da się? Da, tylko trzeba chcieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj byłem w APS, żeby podpisać umowę z CP.

Trochę się zawiodłem, gdyż oferta, którą oni oferują różni się od internetowej :( 

Gdy zamawia się przez internet nie ma dzierżawy za EVOBOX, natomiast w APS wynosi 5 zł/mc. (Pakiet za 69 zł/mc)

Trochę słabo, że nie są to równe oferty.

Edytowane przez Mihalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jak bardzo jesteś zdeterminowany, więc albo zmień punkt, albo zamów przez www. ;) Możesz też poprosić, aby osoba taka zadzwoniła do swojego koordynatora. Wytłumaczy jej gdzie powinna szukać tych ofert w systemie.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...