Jump to content

przemm82

Users
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by przemm82

 1. przemm82

  nc+ – opcje dodatkowe

  Serio. Trochę się zdziwiłem i w sumie nie wydawał się nieszczery, ale kto wie. Powiedział, że ta opcja włącz / wyłącz się w przypadku Mistrzowskiej Piłki nie opłaci ze względu na "haczyk" Ale jaka jest prawda, to pewnie się przekonamy po kilku miesiącach. Z drugiej strony jaki sens miałoby dawanie opcji za 20 złotych do końca umowy, jak można byłoby ją mieć za 15 bez zobowiązania?
 2. przemm82

  nc+ – opcje dodatkowe

  Mnie konsultant ostrzegał przed opcją włącz / wyłącz w Mistrzowskiej Piłce. Powiedział, że tam jest "haczyk" z tą opłatą aktywacyjną i lepiej wziąć zobowiązanie do końca umowy.
 3. przemm82

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Umowa na 2 lata jest, trochę ponad rok minął. Pytam, bo jak weszły kanały PSP, to można było tylko na 3 lata przedłużać.
 4. Ja mam podobnie: płacę 47.50 za Comfort i C+ i umowa do grudnia 2019. Czy jest możliwe w ogóle przedłużenie teraz umowy (podpisanie nowej) żeby dostać do tego co mam PSP za mniej niż 20 PLN?
 5. przemm82

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Jak mam Premium Max (99.99 PLN) i umowę, która się kończy w grudniu 2019, to rozumiem, że jedyną możliwością na dołożenie kanałów PSP jest nowa umowa. Trzy pytanka - będę wdzięczny za odpowiedź: 1.) czy pozostałe miesiące obecnej umowy będą w takim przypadku anulowane? 2.) czy abonament będzie wynosił 110 PLN? 3.) czy ta nowa umowa może być na 2 lata czy na 3?
 6. To ile wg Ciebie każą mi dopłacić za polsaty od nowego roku skoro C+ mam za 25 zł?
 7. Ja mam umowę do końca 2019 i C+ wziąłem za 25 zł do końca umowy dwa tygodnie temu. Jeśli od nowego roku za kanały polsatu by było 9,99 zł, to bym zdecydowanie nowej umowy z CP dzisiaj nie brał
 8. Wiele bym dał za informację dzisiaj ile PSP będzie kosztowało od stycznia 2019 dla kogoś posiadającego Comfort+ i paczkę C+ jako opcję dodatkową... Wziąłem C+ dwa tygodnie temu za 25 PLN do końca umowy. To był dobry ruch!
 9. przemm82

  Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w nc+

  W listopadzie i grudniu to chyba prawie w ogóle nie ma meczów. Czy tak dużo zmieniaja te 4 miesiące za darmo? Wszystko zależy od tego co potem będzie. Mam C+ i nie wziąłem jeszcze 36 z CP gdyby ktoś pytał
 10. przemm82

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  @ebesz jak masz wszystko razem z VOD bez rozrywki to chyba 120 powinieneś płacić a nie 130 po okresie promocyjnym...
 11. przemm82

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Mam Premium Max i właśnie skończył mi się okres promocyjny 6 miesięcy za 0.00 i wyłączyłem VOD - będę płacił 99.99 PLN Propozycja na dodanie PSP to nowa umowa gdzie 12 miesięcy bym płacił 100 PLN (razem z VOD znowu) a potem 24 miesięcy 110 PLN. To chyba standard, prawda? Nic lepszego pewnie się nie utarguje.
 12. przemm82

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  @stefan85 To będziesz płacił za 23 miesiące, nie za 24? Pod jaki numer dzwoniłeś i czy trudno było dostać tę propozycję?
 13. przemm82

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  -> CyfrowyOnline Moja umowa została zawarta w grudniu 2017, więc nie jestem na wypowiedzeniu. Czy ktoś dobierał PSP do Premium Max bez wypowiedzenia? Jeśli tak, to na jakich warunkach?
 14. przemm82

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Czy dobrze rozumiem, że posiadając Premium Max (za 99.99 PLN) i chcąc do tego dobrać kanały PSP, trzeba przedłużyć umowę o 36 miesięcy i podnieść opłatę miesięczną do 110 PLN? Nie interesuje mnie pakiet Rozrywka HD.
 15. przemm82

  nc+ – opcje dodatkowe

  To samo u mnie. Zadzwoniłem i dostałem promocję 25 zł za C+ do końca umowy - od lipca wskoczyło mi 40 zł za tę opcję.
×