Jump to content

przemm82

Users
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About przemm82

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

293 profile views
 1. Konwerter kupiony, wszystko zainstalowane i pięknie działa!
 2. Krótko, zwięźle i na temat - o taką odpowiedź mi chodziło! Dzięki @connor07
 3. Dzięki wielkie za odpowiedź! Dekoder multiroom brałem parę dni temu z salonu i to jest ten WifiBox (biało-czarny). Co do konwertera Unicable, to chyba Twin (na pewno nie Unicable II) - dość dawno temu mi to na dachu montowali. Czyli gdybym kupił konwerter Unicable II, to mógłbym bez puszczania dodatkowych kabli mieć: - na parterze Ultrabox i Evobox na jednym kablu (rozdzielonym), oba naraz włączone do prądu? Czy dałoby się wtedy naraz też nagrywać coś z NC+ i coś z CP? - na piętrze na osobnym multiroom NC+?
 4. Nie nie. Scenariusz jest taki, że wykręcam kabel antenowy od dekodera głównego, który jest na czuwaniu (w prądzie). Czy w jakiś sposób to wpłynie na multiroom?
 5. One się łączą po wifi więc myślałem, że jak główny straci zasilanie, multiroom też przestanie działać. Ale, OK - dzięki za odpowiedź. A czy kiedykolwiek multiroom przestanie działać jeśli główny dekoder straci sygnał antenowy, ale do prądu będzie włączony?
 6. Rozumiem, że jak dekoder główny odłączę od prądu multiroom przestanie działać. A wiecie może czy jak dekoder główny będzie włączony, ale odepnę od niego kabel antenowy, do multiroom będzie działał (do multiroomu oczywiście idzie osobny kabel od anteny)?
 7. Witam, Proszę o pomoc w następującej kwestii: Mam jeden kabel na parterze z sygnałem Unicable i ten kabel rozdzielam zwykłym rozdzielaczem na dwa dekodery: NC+ 4K i CP Evobox. Korzystam tylko z jednego dekodera naraz, bo przełączam sobie zasilanie pomiędzy dekoderami z "pilota" i jak chcę oglądać CP to włączam zasilanie w CP, a jak NC+ to wyłączam w CP i włączam w NC+ Na piętrze mam z tej samej anteny zwykły sygnał do NC+ multiroom. Pytanie brzmi: czy istnieje obecnie (2020 rok) rozwiązanie, które pozwoliłoby nie przełączać zasilania pomiędzy dekoderami na parterz
 8. Przedłużyłem umowę, wymieniłem dekoder - kiedy pojawi się w systemie informacja o opłacie za niego? Narazie widzę coś takiego: Nazwa sprzętu Cena cennikowa Aktualna cena Koniec okresu gwarantowanego Opłata najem 4K UltraBox+ 30,00 zł/mies. 0,00 zł/mies.
 9. Umowa do końca grudnia i ostatecznie zdecydowałem się na Comfort+, C+ i C+ Ultra HD za 47.50 PLN (dopełnienie do Extra do końca stycznia). Mogę też dobrać dekoder 4K za 10 złotych miesięcznie. Nic więcej raczej nie dało się ugrać. Ale, gdyby ktoś był zainteresowany, to miałem propozycję dekodera 4K i kanału 4K z pakietem Start+. Wcześniej słyszałem od konsultantów, że ze Startem się nie da 4K.
 10. U mnie to samo. 47.50 i chęć przedłużenia umowy z 4K. Propozycje tylko za 10 złotych. Problem w tym że dekoder + ten kanał C+ 4K z samymi powtórkami nie jest wart 10 złotych
 11. Mam umowę do końca grudnia 😀, ale mówią że taniej niż 10 PLN to do wyższych pakietów tylko.
 12. Przy tym parkiecie ciężko uzyskać Canal + 4k i Dekoder 4k za 0 złotych. A chociaż za 5 złotych jest szansa czy w ogóle nie ma takich ofert i jedyna szansa to 10 złotych?
 13. Posiadam dokładnie taki pakiet, ale bez 4K, czyli Comfort 22.50 i CANAL+ 25.00. Proponują 4K (kanał i dekoder) za dodatkowe 10 złotych.
 14. Czy z pakietem Comfort mozna dostac dekoder 4K za mniej niż 10/msc? Zastanawiam sie czy Comfort, C+ i 4K za 57.50 to dobra cena.
×
×
 • Create New...