Jump to content

wako

Users
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralna

About wako

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Lech - Śląsk: poziom typu podanie przez środek i gol, nietrafianie w piłkę to standard w Lechu dwóch Polaków, a jeden z nich to wymuszony młodzieżowiec Gdyby nie gole i to, że lubię Lecha to w 15 min do zapomnienia Na szczęście o 21 zaczęła się prawdziwa liga angielska
 2. Do was też wysyłają przed każdym weekendem smsy, żeby przedłużyć umowę za jedyne 20 zł więcej?
 3. Wpis przeniosłem. Sorry nie ten wątek.
 4. Co do VOD: to oczy mi krwawią jak chcę coś tam oglądać, przez tą jakość SD to jest bezużyteczne - nie ma się czym podniecać - a branie za to 10 zł to już szczyt [beep]twa ze strony CP.
 5. A kto pisał, że całą ? A ten kto da rade zobaczyć więcej niż 90 min tego "premium" ma karnet na mecz.
 6. No raczej nie bo już niestety mam do tego "premium" dostęp. Poza tym konkurencja pokazuje to "premium" za free lub taniej.
 7. Święta Panienko! Zasługujesz na bana leniuszku
 8. Ja ci wyjaśnię: Dając to w abo za free od 100 zł znajdą więcej chętnych na podwyższenie i przedłużenie niż w obecnym formacie. Zmądrzeją i za jakiś czas tak zrobią.
 9. Darmowy meczyk na Tvp sport leci. jakby ktoś nie wykupił perełki.
 10. Spamują mi smsami, przedłuż proszę, zadzwoń, błagamy hahah. Widać produkt dobrze schodzi 😋 Zadzwonie po weekendzie zaproponuje im moją ofertę: gratis do umowy 115 zł, którą mam, bez aneksów - myślę, że to adekwatna propozycja - powinni przemyśleć.
 11. Brać w ciemno nie pytać o cene - to patriotyczne - poza tym to perełka wśród lig światowych. Pamiętajcie: liga rządzi, liga radzi liga nigdy was nie zdradzi. Będzie Pan zadowolony...
 12. No mam nadzieję, że chętni na zakup oglądają to meczycho teraz za darmoszkę i się drapią po głowie 30 zł ? WTF 30 zł to oni mogą zapłacić za stratę czasu 🤣 Pełne trybuny, dynamika, zaangażowanie - a nie sorry to od 9 sierpnia "Czy byłeś kiedyś u nas na dworcu w nocy Jest tak brudno i brzydko, że pękają oczy, oczy, oczy "
 13. Faktycznie pierwsza kolejka dzięki porażce Legii była znośna.
 14. Do ty co wykupili za 3 dyszku: Kto bogatemu zabroni ? ale mimo wszystko dziwię się 😲
×
×
 • Create New...