Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o odpowiedz co i za ile mogę dostać w CP. Złożona rezygnacja w NC -  dla zmieniających operatora.

Interesuje mnie Pakiet z HBO Sport już niekoniecznie Dekoder najlepszy +multi-room i telewizja na komórkę,tablet (chyba polsat Go czy jakoś tak :)

 

Ok  wiem "TRAFNY WYBÓR"

Edytowane przez hejol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie masz pełną rozpisane wszystkie oferty i znajdziesz tam też:

 

Pakiety dodatkowe:

Cinemax HD od pakietu Familijnego Max HD za 15zł, przy umowie na 24 m-ce – 3m-ce gratis, przy umowie na 15m-cy – 1 miesiąc gratis, na czas nieokreślony – 1m-c gratis*

Rozrywka HD od pakietu Familijnego Max HD za 25zł, przy umowie na 24 m-ce – 3m-ce gratis, przy umowie na 15m-cy – 1 miesiąc gratis, na czas nieokreślony – 1m-c gratis*

Pakiet HBO HD HBO GO od pakietu Familijnego Max HD za 30zł, przy umowie na czas nieokreślony – 1m-c gratis*

Pakiet Filmy i Seriale Online od pakietu Mini HD za 10zł, przy umowie na czas nieokreślony – 1m-c gratis*

Pakiet CP GO Dzieci od pakietu Familijnego HD za 5zł, przy umowie na czas nieokreślony – 1m-c gratis*

Pakiet ELEVEN SPORTS HD od pakietu Mini HD za 15zł, przy umowie na czas nieokreślony – 1m-c gratis*

* Prezent jest przyznawany tylko przy pierwszej aktywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam nc+ za 82zł z multiroom i T-Mobile- nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich+ 2gb+ rate za telefon co razem daje 49zł.

 

Gdybym chciał wziąść CP i PremiumMAX za połowę ceny czyli 50zł to musiałbym przenieść numer do plusa i płacić 49zł za oferte bez telefonu.Razem wychodzi 100 z HBO i evoboxem zamiast 131 z C+ i ligą angielską,bo polskiej praktycznie nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ewentualnie trzeba zapłacić żeby mieć sportowe Polsaty,Eleveny i HBO ?

 

Podłączam się do pytania.

Przechodzę z nc+ z końcem roku. Miałem ochotę na jakieś świąteczne promocje, ale wydaje mi się, że eleveny z cinemaxami w gratisie na 2 lata to i tak sporo. Nie wiem czy później będzie coś jeszcze lepszego ...

 

A tak konkretnie chodzi mi o najtańszy pakiet z Ligą Mistrzów, wystarczy do tego Pakiet Rodzinny za 29,99?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa odsłona strony z 3 pakietami.

 

Pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD >> 29.99 zł

Pakiet Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD >> 59.99 zł

Pakiet Premium Max >> 99.99 zł

 

Poszli na całość, już tylko dwie pozycje! Brak "Rodzinnego".

 

http://sklep.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są też inne oferty. Już było pisane w innym wątku: https://forum.satkurier.pl/topic/109-strona-internetowa-cp/page-20

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp

 

Pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD >> 29.99 zł

Pakiet Familijny HD  >> 39.99 zł

Pakiet Familijny Max HD >> 49.99zł

Pakiet Familijny Max HD + HBO HD + HBO GO >> 69.99 zł

Pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD >> 59.99 zł

Pakiet Premium + HBO GO >> 89.99 zł

Pakiet Premium Max >> 99.99 zł

Edytowane przez Barti
Poprawiono czytelność treści postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak chcesz angielską, włoską i Bundesligę to bierz nc+, pytanie tylko kiedy stracą Premier League. Jak przeżyjesz bez angielskiej, to nawet nie ma się co zastanawiać, tylko brać Polsat, bo od przyszłego sezonu praktycznie wszystko co najważniejsze będzie dostępne w CP. Umowa z nc+ kończy mi się 31 maja i akurat biorę CP od czerwca. Wtedy powinno już być wiadomo, jaki pakiet trzeba będzie mieć aby oglądać LM.

Edytowane przez brzozi89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven sports wszystko praktycznie przejmuje, angielską mógłbym ewentualnie na internecie oglądać. Pytanie, jaka jest najkorzystniejsza oferta z CP. Mógłbym wziąć średni pakiet cp, dokupić hbo oraz eleven. Wie ktoś może, jakie są koszta?

Edytowane przez Ambiwalentny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premier League do końca sezonu 2018/2019 ma C+

Bundesliga od następnej kolejki do 2020/2021 na Eleven i C+ ( NC+ wykupiło sublicencję)

Na włoską/hiszpańska/francuską kończą się prawa w Eleven więc nie wiadomo gdzie będzie.

 

Tak, że wszystkie które wymieniłeś dostępne w komplecie w NC+. Co do LM to wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie strony masz rozpiskę, poczytaj! A jak masz lenia możesz zajrzec do jakiegos APS, tylko miej ostatni rachunek ;p

 

Ta nowa strona CP to kupa G, nieczytelna!!! I co oferuja, tylko trzy pakiety TV!!!! I najtansze z tym głupim sportem! A ktos kto lubi tylko filmy ma za to płacić, ojc lepiej niech szybko coś z tym zrobią, bo miałem ochotę na jakąś świąteczna promocje, ale jak to ma tak wyglądać.... Coraz bardziej przekonuje się do DVB-T i światłowodowa ;)

Edytowane przez marioking
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...