Jump to content

Ambiwalentny

Users
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Ambiwalentny

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

51 profile views
 1. Cześć. Kiedy można spodziewać się ofert świątecznych canal +? Patrząc na ubiegłe lata różnie to bywa. Może jakieś przecieki?
 2. https://zapodaj.net/a7ccd47c1b1e6.jpg.html Źle spojrzałem prawdopodobnie. Wolałbym chyba jednak na czas nieokreślony.. Bądź ewentualnie na rok umowę plus jakieś bonusy. Za dekoder nie płacę.
 3. Umowa na dwa lata, wydawało Mi się, że pakiet powinien zostać ten sam ale tak nie jest. Nie chciałem obniżyć.
 4. Cześć. Pisałem tutaj kilka tygodni temu odnośnie przedłużenia umowy. Na tamten moment były to 3 miesiące do końca umowy, teraz został miesiąc. Posiadam Premium Max z evobox, na co mógłbym liczyć na tym etapie? Doskonale zdaję Sobie sprawę, że niestety obudziłem się rychło w czas ale może jednak coś? Z końcem umowy z tego co widzę na icok, hbo zostaje odebrany i kilka jeszcze innych pakietów..
 5. Cześć. Do końca umowy zostały Mi 3 miesiące. Obecnie mam ofertę premium max (Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD ,Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Pakiet VOD, Opcja ON THE GO, Pakiet Film HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD) z dekoderem evobox. Na jakie korzyści mogę liczyć przy ewentualnym przedłużeniu? Obecna umowa była na 24 miesiące. Interesuje Mnie Polsat sport premium, kanały canal +, długość umowy, do tego skoro mogę ewentualnie skorzystać to mr.
 6. Obecna umowa była zawierana na święta, wtedy był okres promocyjny, to wyszło mi jakiś 6 ponad miesięcy za darmo, umowa jest na dwa lata. Czyli najlepiej zacząć rozglądać się za innym pakietem zawierającym premier league, ligę mistrzów, eleven Sports oraz hbo..
 7. Cześć. Do końca umowy zostały Mi 3 miesiące. Obecnie mam ofertę premium max (Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD ,Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Pakiet VOD, Opcja ON THE GO, Pakiet Film HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD) z dekoderem evobox. Na jakie korzyści mogę liczyć przy ewentualnym przedłużeniu?
×
×
 • Create New...