Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze kilka lat temu można było zakupić moduł prepaid CI za 200 zł i był w tym bodajże Familijny na 6 miesięcy. Po tym okresie bez problemu można było podpisać umowę na czas określony np. 24 miesiące. Rozmawiałem telefonicznie z działem obsługi klienta i Pani stwierdziła to samo co w stacjonarnym punkcie: nie ma możliwości technicznych zawarcia umowy na sprzęcie użytkownika. Dziwne podejście do klienta: z prepaida nadal można ciągle korzystać a na umowę już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od dzisiaj do ofert obowiązujących od 15 maja 2017r. dla nowych klientów wraca dekoder PVR HD7000. Dekoder ten będzie dostępny na tych samych zasadach co dekoder Sagemcom ESI-88. 

Oferty obowiązujące od 15 maja: https://forum.satkurier.pl/topic/314-promocje-oferty-dla-nowych-abonent%C3%B3w-cp/?p=1261368

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Zastanawiam się nad przejściem z NC+ do CP z opcją Smart Dom. W listopadzie koniec umowy. Jaki najlepiej wybrać pakiet? Dodam, że bardzo lubię oglądać piłkę nożną.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Zbędne nadużywanie klawisza spacji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów w Polsacie dopiero za rok. :)

Jeśli łapiesz się na SmartDom, to bierz pakiet Premium MAX.
Za 50zł masz najwyższy możliwy pakiet CP, kanały Eleven także są w tym pakiecie: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp?packageGroupId=23&clientType=CP_CLIENT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie obniżyli, bo póki co do końca miesiąca jestem w vectrze. Zbieram info póki co i na dniach będę brał CP.

 

Pani mówiła o 25 złotych rabatu (za podpisanie nowej umowy z cp i dokonanie obrotu na karcie 500zł miesięcznie).

Konto darmowe, wygląda to kusząco aż za bardzo chyba stąd moje pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt ładne się to wydało, ale wychodzi na to, że w to wejdę.

Pytanie odnośnie oferty ze strony, a to co mówiono mi w biurze. Premium Max z 2 miesiące gratis (na stronie 3). Druga rzecz to aktywacja evobox. Na stronie o tym ni słowa, a w biurze 49zł. Wykłócać się czy to jest różnica na sztywno?

 

W ostateczności konto bankowe otworzę w biurze, a tv wezmę przez Internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...