Jump to content

cosmonet

Users
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About cosmonet

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie ma to żadnego znaczenia. Ludzie (abonenci) są w CP po 10 lat lub więcej, a i tak nie ugrają tego czego chcą. Ja byłem tylko 2 lata i zaproponowana oferta po tym czasie... szkoda pisać. Dlatego rozstaliśmy się i w to miejsce mam Netflixa za śmieszne pieniążki.
 2. Witam, Ja mam taki "problem" - może nie problem, ale chcę już definitywnie zakończyć naszą współpracę. Umowę miałem na 24 miesiące do 9 lutego. Wypowiedzenie wysłane listem poleconym (9 stycznia). Dostarczone, gdyż otrzymałem odpowiedz od Pana Kamila - Kierownik Sekcji Obsługi Korespondencji Email. ... ale nadal mam dostęp do usługi TV + naliczona kwota za abo za miesiąc marzec 2020, czyli w icok widnieje jako zaległość naliczona po zakończeniu świadczenia usług. Mój okres rozliczeniowy zaczyna się od 9 dnia każdego miesiąca. Dzisiaj dostałem sms o treści:
 3. Mi proponują, mogę się mylić z tymi pakietami takie coś: Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sports za 50 zł. Umowa na 12 miesięcy w tym 3 za free. Jeszcze z możliwością dowolnej zmiany w trakcie trwania umowy na pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports (teraz mam właśnie ten pakiet) i z powrotem w cyklach jednomiesięcznych. Opłacalne? Robią mnie na szaro z tymi zmianami pakietów czy tak może być?
 4. Witam. Wysłałem wypowiedzenie pocztą (polecony). Czy w ICOK pojawi się jakaś wiadomość potwierdzająca? W "Nowe komunikaty" lub "Nowe wiadomości"?
 5. Witam, Posiadam taką kartę, ale od dwóch lat nie była doładowywana. Jak myślicie jak zapłacę to załapie, czy to już jej amen?
 6. OK, dzięki, ale już poprzez pocztę pl poszło ...
 7. Witam, Przez internet ICOK mogę wypowiedzieć umowę na TV SAT. Niedługo jest koniec tego ...
×
×
 • Create New...