Jump to content

cosmonet

Users
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About cosmonet

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wiem, że będzie coś tam kosztowało, ale 30 zł lub więcej za "to coś" to jest przesada, mieliśmy w tym tygodniu pokaz co nasze drużyny z ekstraklapy zagrały! Rozumiem taka klasa za Premiership gdzie naprawdę jest co oglądać.
 2. Cena w player+ za rundę jesienną (do 1 stycznia 2020 roku) wycenili za 150 zł, czyli miesięcznie wychodzi 33,33 zł - drogo! za dwa kanały gdzie będzie tylko ekstraklapa!
 3. Akurat w mojej ofercie są Eleveny i PS, ale dla dwóch meczów w tygodniu (Napoli, Bayern), ehh. Właśnie "każdemu według potrzeb". Dobrze, niech będzie luty 2020. Właśnie planuję co drugi miesiąc lub tylko mieć subskrypcję np. od października do kwietnia. Szkoda, że platformy sat nie są tak elastyczne. Chyba lepiej zarobić przez 6 m-cy w roku 6 x 30 zł czy lepiej 0 zł. Ale ja nie jestem ekonomistą to na tych sprawach się niez nam.
 4. Szkoda, jak ja bym się pozbył tego CP. Odliczam tylko miesiące do lutego 2019 roku. Niby płacę mało, całe 29,99 zł/m-ie, ale te reklamy już mnie zniechęciły do oglądania telewizji w takim wydaniu. Wolę dopłacić 13 zł wykupić Netflix i nie mieć abonamentu na smyczy. Niedługo lato, aby ciepłe i słoneczne to i tak brak czasu na TV. Są lepsze sposoby spędzania czasu po pracy
 5. Mam takie pytanko: Jeżeli CP usunie ten kanał z oferty, a ja mam go gwarantowany w umowie, czy prześle listownie informację o zakończeniu nadawania? Jest to jednak zmiana warunków umowy.
 6. Jeżeli tuner na Linux to nie ma najmniejszych problemów, ten czy ten moduł. Moja mini konfiguracja to Solo 4K + openATV 6.2 + CAM Polsat + Smart HD+ z Oscam'em. Jak się odpowiednio wszystko poustawia to jest GIT.
×
×
 • Create New...