Skocz do zawartości

LG webOS - dyskusja ogólna, aplikacje, aktualizacje, problemy


jupiter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.08.2020 o 12:31, wislok napisał:

Musiałem przywrócić TV do ustawień początkowych bo mi aplikacja nie działała. Pomogło, natomiast od wczoraj nie mam telewizji Hybrydowej na LG WEBOS. Internet mam włączony i HBBTV również. Nie wiem czy to problem tylko u mnie? @diabeu?

Z telewizji (w tym hybrydowej) w ogóle nie korzystam, więc nie pomogę. Jedyne z czego korzystam na tv to Netflix i HBO GO. Bo Ipla niestety zrąbana na tym systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem na pomoc ipli czy polsaty sport premium będą dostępne na WebOS tv oto odpowiedź:

 

Uprzejmie informujemy, że dostęp do poszczególnych materiałów i kanałów w serwisie może się różnić w zależności od urządzenia, na którym korzystają Państwo z IPLI.

Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie http://www.ipla.tv/pomoc/tabela-dostepnosci-pakietow kanały z Pakietów są gwarantowane jedynie na urządzeniach wskazanych na urządzeniach określonych w tabeli.
Zgodnie z przesłana tabelą serwis IPLA nie gwarantuje dostępu do usług na TV LG.

Odpaliłem iplę na Mibox 4s, wybrane mecze na PSP były nawet w 4k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Czy ja wiem, jakoś Tizen mi nie podchodzi, apki działają wolniej niż na WebOS na 65B7, do tego np. w apce NFL Game Pass na Tizen nie można normalnie przewijać tylko skoki o 10 s (jak w apce na Android) na WebOS wszystko działa jak powinno. No i na bardzo już starej plazmie LG nadal działa apka Netflix (strasznie wolno, ale działa) czy YouTube gdzie na takich ponad 10 letnich tv innych producentów już dawno nic nie działa.

 

Tak czy inaczej uważam, że nie ma absolutnie sensu kombinować z wymianą TV ze względu na smart, lepiej zakupić dobry TV ze względu na obraz, niż kierować się smartem. Do każdego TV można dokupić przystawkę za ~200 zł (czy to MiBoxa, czy Amazon Fire TV (z których korzystam, wersja Fire Stick 4K działa wyśmienicie) czy nowy chromecast z Google TV) i wtedy mamy wielki wybór apek ze znacznie lepszym wsparciem. Do tej pory mam pierwszy box Fire TV i działa idealnie i dużo szybciej niż TV z tego samego roku (jedno i drugie ma już ponad 5 lat). Jedyny minus FireTV 1st gen to brak obsługi apki HBO GO, ALE działa bez problemu dodatek HBO GO EU w Kodi.

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pisze niestety wina producentów i wymagania nowego sprzętu lecz i ten nowy wspierany będzie 3,4 lata,a pseudoekolodzy śpią aby mniej śmieci ubywało i elektronika przetrwała pare lat.Tylko stare kineskopy przertrwały więcej lat.Nie ma to jak stare tv dużymi kineskopami które zaistniały przez 20lat.potem wyzwolenie okazały się tv smart od plazmy po 4K.

Edytowane przez viva-91_91
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...