Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ale z drugiej strony czemu operator ma zarabiać jeśli np. nie robi nic. Przecież nie trzyma kamery w ręku przez 8 godzin dziennie... A jeśli są tacy co robią to dłużej z pewnością są odpowiednio wynagradzani. Poza tym to chyba pierwsze średnie cięcia w TVN24 od lat - Polsat News czy TVP już robiły czystki, z czego ta ostatnia jeszcze szykuje się na większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu trochę częściej niż zwykle oglądałem TVN 24. Nie wiem dlaczego, ale ta stacja informacyjna strasznie uczepiła się nieszczęsnego dachu (oczywiście dach nie zawinił ;)) na Stadionie Narodowym w Warszawie. We wtorek o dachu, we środę o dachu, w czwartek o dachu, w piątek o dachu, w sobotę o dachu, w niedzielę o dachu! Pytam się - ile jeszcze czasu będą wałkować ten dach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu trochę częściej niż zwykle oglądałem TVN 24. Nie wiem dlaczego, ale ta stacja informacyjna strasznie uczepiła się nieszczęsnego dachu (oczywiście dach nie zawinił ;)) na Stadionie Narodowym w Warszawie. We wtorek o dachu, we środę o dachu, w czwartek o dachu, w piątek o dachu, w sobotę o dachu, w niedzielę o dachu! Pytam się - ile jeszcze czasu będą wałkować ten dach?

 

i przez trzy dni mieli temat....kompromitacja.

ale rzemiosła dziennikarskiego...nic

oglądałem i co widzę wypowiedzi ,ten zwala na tego, tamten na tamtego,

w myśl zasady ,,jedna baba drugiej babie.....itd.

zamiast podejść do tego z punktu podpisanych umów

kto za co odpowiada!kto wynajmował,kto realizował,kto do czego zobowiązał

czy w tej redakcji nie ma żadnego chłopa? prawdziwego

i kto jest szefem tej stacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie nie interesuje skąd kto pochodzi, a czy np. osoby zatrudnienie są kompetentne to już problem pracodawcy, który zatrudniał te osoby i im płaci. :) Martwmy się o Telewizję Polską, ale to już w innym temacie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...