Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker
Nie wiem czy zauważyliście, ale od dnia dzisiejszego TVN24 nadaje w o wiele lepszej jakości niż dotychczas (gołym okiem poprawa jest zauważalna). HD to nie jest, bo w końcu to jest przekaz SD, ale być może już wykorzystują sprzęt HD na większą skalę niż tylko do studia wirtualnego, a kanał w wersji HD ma być przecież już w przyszłym roku...

Można przypuszczać, że wszystkie kanały TVN przeszły na HD, ale udostępnione zostały TVN7 HD, TVN Turbo HD i TVN Style HD. Skądś w końcu musi się brać ten pillarbox, w dodatku od paru dni na kanałach TVN w SD (oprócz głównego TVN) widać białe kreski u góry ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam jaki jest sens stacji informacyjno-publicystycznej w HD. Przecież większa część ramówki to "gadające głowy" - do tego rodzaju materiału HD jest zupełnie nieprzydatne.

Z drugiej strony może by i było ciekawiej gdyby relacje na żywo i reportaże z terenu były w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Jest co chwalić. Jak wiadomo nie jestem wielkim zwolennikiem ITI i ich wszystkich wytworów, ale palenie wozów telewizyjnych to [beep]izm tej hołoty rodem z kamienia łupanego. Nie będę wspominał o chodnikach, radiowozach policyjnych, które także ucierpiały przez tę hołotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej chyba nie,ale wóz też mają do wymiany. Ponadto ucierpiała także superstacja i Polskie Radio. Ano cóż jak się pchają w zadymę to nie dziwota,że mogą ucierpieć. Ale to na rękę tym stacjom,mają newsa na parę dni. A wozy i tak mieli ubezpieczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, że wóz swobodnie podpalili, skoro policja się tylko przyglądała i dopiero jak się już dobrze palił, to wkroczyli do akcji. Wóz TVN Meteo próbował jeszcze bronić jeden z organizatorów Marszu Niepodległości, ale się nie udało i też spalili. Z drugiej strony TVN24 postąpił skandalicznie przedstawiając nieprawdziwe informacje o Marszu Niepodległości. Całe szczęście w internecie można się dowiedzieć, jak to było na prawdę, garść prawdy, np. tu: http://www.facebook.com/event.php?eid=292272950794934 . Tylko po co nam taka telewizja informacyjna, która nie informuje, a dezinformuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś przeciwnikiem telewizji informacyjnych, a sam masz w swojej sygnaturze link do strony, gdzie takowe stacje tv można oglądać. I kto tutaj jest nieprawdziwy?

 

Nie jestem przeciwnikiem telewizji informacyjnych, jestem przeciwnikiem telewizji dezinformacyjnych. Poza tym uważam, że nie ma nic w złego, od podglądania, co jakiś czas, co mówią w takich stacjach, tak dla porównania, żeby zwracać uwagę na rażące rozbieżności rzeczywistości z przekazami medialnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą obejrzałem w "Faktach" materiał Marka Nowickiego o bezradności jeśli chodzi o zatrzymania chuliganów z piątkowych demonstracji i ja w tym kontekście chciałbym poruszyć temat i zapytać właśnie czemu z jednej strony "TVN" nad tym "biadoli", a z drugiej na forum dyskusyjnym portalu "tvn24.pl" nie są publikowane wypowiedzi, które podsuwają rozwiązanie tej sytuacji???

 

Oto wypowiedź, którą chciałem tam wczoraj zamieścić, ale niestety redaktorzy "tvn24.pl" uznali, że z jakichś powodów nie nadaje się ona do publikacji (ciekawy jestem dlaczego???)...

 

Witam !

 

A ja uważam, że najlepszym sposobem na rozprawienie się z tymi chuliganami byłoby ujawnianie w ramach wyroków ich wizerunków i danych osobowych, wraz z podaniem za co dana osoba została skazana.

 

Według mnie gdyby każdy w okolicy i nie tylko wiedział, że ta i ta osoba np. podpaliła wóz "TVN", to sam stosunek negatywny stosunek otoczenia do niej byłby karą dużo bardziej dotkliwą, niż grzywna czy więzienie.

 

Pozdrawiam.

 

W ogóle to już nie pierwszy raz kiedy redaktorzy "tvn24.pl" cenzurują moje merytoryczne wypowiedzi, podczas gdy wypowiedzi będące personalnym atakiem na jakiegoś polityka są publikowane bez przeszkód.

 

Według mnie fora dyskusyjne są po to, aby ich użytkownicy mogli swobodnie wyrażać swoje poglądy, a tymczasem "tvn24.pl" nagminnie cenzuruje wypowiedzi, które z jakichś powodów (właśnie niekoniecznie przejrzystych) niekoniecznie im pasują...

 

Według mnie Pan Andrzej Brzuszkiewicz (chyba to on jest szefem "tvn24.pl"???) powinien ostro "przeczołgać" swoich pracowników, bo chyba nie do końca wiedzą na czym powinna polegać "moderacja" forum dyskusyjnego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy publiczna propozycja zmiany tego stanu rzeczy (w ogóle nie jestem prawnikiem, ale polemizowałbym czy podanie do wiadomości publicznej wyroku i danych osobowych, w tym wizerunku osoby skazanej nie byłoby możliwe, bo kilka razy słyszałem o takich sytuacjach) także jest złamaniem prawa i należy ją ocenzurować???

 

Idąc tym tokiem myślenia "TVN24" powinien cenzurować także niektóre wypowiedzi polityków na antenie, a jakoś nigdy nie słyszałem, żeby dziennikarz "TVN24" powiedział w trakcie wywiadu: "to co Pan mówi jest niezgodne z obecnym prawem, muszę Panu przerwać", albo "gada Pan głupoty, skończ Pan !", chociaż to drugie zdanie w rozmowach z niektórymi politykami powinno być czasem używane :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę przestać spychać dyskusję na tor polityczny. Już po raz nie wiem który w ciągu ostatnich kilku dni ktoś z moderacji albo ja musimy interweniować w tym wątku. Kilka wypowiedzi musiało wylecieć (i to zarówno broniących TVN24 jak i krytykujących - szczegóły w koszu). Informacja ile osób zatrzymano wg różnych źródeł nie ma związku z tematem, a dyskusja zamienia się w licytację kto ma rację. Zaczyna się powoływanie na serwisy, które stoją z jednej lub z drugiej strony barykady. To kompletnie nie jest w duchu naszego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dla mnie wielkiego zaskoczenia w tym nie ma, bo przecież wiadomo było (przynajmniej dla mnie to było od początku oczywiste), że Pani Biedrzycka przychodzi na zastępstwo za Brygidę Grysiak w czasie jej urlopu macierzyńskiego. Urlop się skończył i Pani Biedrzycka stała się zbędna.

 

Szkoda, bo nawet fajna była (pamiętam jak celowo w czasie rozmowy w studio pokazali kiedyś z bliska jej kalosze, które jak sama tłumaczyła założyła, bo popszedniego dnia jak stała czekając na "live", to się przeziębiła :D - ciągle szukam tego fragmentu, bo nie udało mi się go wtedy nagrać, a było to chyba w sierpniu 2010, więc gdyby ktoś go miał to proszę o kontakt na prywatną wiadomość :D ), ale może teraz pojawi się w "TVP Info", albo "Polsat News" :D???

 

Przy okazji jak już piszę w tym temacie, to ubolewam, że od dłuższego czasu prognozy pogody w "Poranku TVN24" są prowadzone zza stołu (po co im ten wielki ekran z podestem, skoro przestali go w zasadzie wykorzystywać !) :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubolewam, że od dłuższego czasu prognozy pogody w "Poranku TVN24" są prowadzone zza stołu (po co im ten wielki ekran z podestem, skoro przestali go w zasadzie wykorzystywać !) :D ...

CIEKAWOSTKA

Pamiętam jak w zeszłym roku w "Poranku" podczas prognozy pogody przed ekranem z podestem Dorota Gardias-Skóra zdjęła szpilki, bo nie chciała być wyższa od Jarosława Kuźniara, który stał obok niej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...