Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyliliście stacje. PRL należy szukać codziennie o 19:30 na innym kanale. A wasze narzekania na kłamliwe stacje zachodnie są czymże innym, niż rozumowaniem jak za PRL. Zgniły zachód atakuje jedynie słuszną władzę. Ot, cała wasze rozumowanie.

A nie można uważać, że zarówno jedni jak i drudzy to zgraja nieobiektywnych dziennikarzy robiących przysługi swoim obozom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całej rozmowy Morozowskiego nie oglądałem, widziałem tylko jej koniec. Możliwe że miał rację. Ale ja bym też oczekiwał, że podobnie postąpi z politykami - bo im tym bardziej mniej można, niż nawet tej feministce. A oni nam przeważnie też opowiadają bajki, uchylają się od odpowiedzi. Z nimi trzeba właśnie ostro postępować, bo inaczej się nie wymusi normalnej rozmowy. A mam wrażenie, że Morozowski do żadnego polityka by się tak nie odezwał. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogladałem tego w całosci ale zauważyliście ze ona wyrwała Morozowskiego z letargu? On zawsze zadaje pytanie a potem po prostu słucha głupot jak leci, nie wiem w sumie czemu teraz jej przerwał. Róznicy między tą babą a Kempą, Lichocką czy Jojo specjalnie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, Morozowskiemu zawsze jest na rękę, że dwóch rozmówców się kłóci, sami robią program, a on się tylko przygląda. Robota łatwa, przyjemna. Dlaczego tu się nagle tak wyrwał? Miał pewnie większą śmiałość do jakiejś nieznanej baby, niż nakrzyczeć na rozhisteryzowaną Kempę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się zgodzę, ja nigdy do Morozowskiego nie miałem zastrzeżeń, a z Sekielskim stanowili zgrany duet, najpierw w programie "Prześwietlenie", potem w kultowym już "Teraz my!".

Tylko taka uwaga jedna (żebyś nie wziął tego za czepialstwo szczegółów, po prostu to sprawdziłem bo coś mi się nie zgadzało ;) ): Morozowski nie był współautorem "Władców Marionetek". Razem z Sekielskim stworzył ten dokument Grzegorz Madej.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyemitowali to kiedyś zamiast "Teraz My" - było to już dobre kilka lat temu . Podałem nieprawdziwą informację, bardzo dobrze,że sprostowałeś. Co nie zmienia mojej opinii o Morozowskim. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Włądcy Marionetek to była dziennikarska robota. Potraktował równo wszystkich, dlatego program przeszedł bez echa, nie był wykorzystywany przez jedną partią przeciwko drugiej. Wyobraźcie sobie taki program dziś w TVP. Zaraz by się powycinało niektórych i zostawiło odpowiednich. Kurski o ile pamiętam tez tam wystąpił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie dzis taki program w TVN ;)

No i to pokazuje ogromną polaryzację mediów. Dawniej nawet w TVN-ie można było pokazać taki dokument lub "Trzech Kumpli", teraz media się okopały na określonych pozycjach i miejsca na coś co by przełamywało pewne schematy nie ma to.To jest dramat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prokuratura warszawska po "nosie" hejterom z tefałenu. Chodzi o przesunięcia kadrowe. Typowy hejt z zastosowaniem nadużycia i "opowieści z krypty"  skompromitowanego prokuratora.  A ta "rosnaca" widownia łyka to bez cienia refleksji...

Moze byłoby to nawet zabawne, ale to stały element brudnej "gry" ludzi, którzy uważają, ze tylko to co było  jest zgodne i do przyjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do "Tak jest" - co TVN24 puścił po przerwaniu programu?

 

I btw czytałem wywiad z Morozowskim na ten temat, gdzie przedstawia swoje stanowisko w sprawie aborcji i wyraźnie mówi, że Zawadzka zaszkodziła całej idei. Więc to też jest jeden z powodów, dla którego nie chciał ciągnąć tego cyrku dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morozowski bardzo często źle dzieli czas. Niektóre rozmowy zaczynają się o 18:55, kiedy rozmówcy mogą wypowiedzieć tylko po kilka zdań, bo czas programu się kończy. Najbardziej wiarygodnym gościem Morozowskiego okazał się Waldemar Kuczyński, którego niektórzy uważali za wariata, oszalałego z nienawiści, a to właśnie jego przewidywania się sprawdziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie tyle jest to wina Morozowskiego, co różne temperamenty rozmówców. Niektórzy mogą rozmawiać więcej, inni nie lubią zbytnio takich programów. Problem może też tkwić w tym, że po początkowych 5 minutach programu jest dość długa przerwa reklamowa, moim zdaniem powinna być nieco skrócona. Można także przedłużyć program do 19:25, usuwając serwis nadawany o 19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...