Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tu chyba pozazdrościł konkurencji - skoro Polsat News dał wieczorne "Wydarzenia" o 22:00, to TVN24 nie mógł zostać w tyle i dał "Fakty" o 12:00 :P

 

Koniecznie "Fakty nocą" o 3 nad ranem, jak to robi CBS z Morning News :]

Ja proponuję za to "Fakty przed Faktami" o 18:00 :lol2: Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej obecne mutacje Faktów w TVN24 sobie dobrze radzą, skoro będzie kolejna. Ale tym samym tworzą pewną konkurencję dla "Świata w południe" na TVN24 BiS.

 

Południowe wydanie na TVN? W sumie dobry pomysł, zawsze to lepsze niż powtórka jakiegoś doku-soapu, zresztą obecnie nie ma serwisów w porze okołopołudniowej w ogólnodostępnej telewizji, poza Wiadomościami na TVP1 o 12. Ale takiego dłuższego to nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Południowe wydanie na TVN? W sumie dobry pomysł, zawsze to lepsze niż powtórka jakiegoś doku-soapu

Chyba jednak wolę Docu- soap niż "Fakty" TVN :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka, że "Fakty" są merytorycznie o półkę wyżej niż doku-soap, i to niezależnie od tego, czy uznamy, że w Faktach kłamią, czy mówią prawdę, bo to już jest inna sprawa.

 

A poza tym TVN i tak wypełnia już kilka godzin ramówki tym importowanym syfem, więc jakby to trochę zmniejszyli to by na zdrowie wyszło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zmienią jeszcze nazwy kanałów z TVN 24 na TVN Fakty lub TVN Fakty 24 czy z TVN 24 BiS na TVN Fakty Świat.

TVN Fakty to akurat byłaby dobra nazwa skoro mamy Polsat News czy TVP Info.

Co do "Faktów w południe" to przypominają mi się czasy gdy podobną formą eksperymentowała TV Puls jeszcze za czasów Murdocha.

Dodatkowe mutacje Faktów o poranku i wieczorem (po 22:00) byłyby dobrym pomysłem zwłaszcza że wieczorne wydanie "Wydarzeń" ma już Polsat News. Na dodatek istniałaby możliwość dorzucenia tego do głównej anteny - zwłaszcza że to byłby znacznie lepszy pomysł od "Mango" o poranku.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka, że "Fakty" są merytorycznie o półkę wyżej niż doku-soap, i to niezależnie od tego, czy uznamy, że w Faktach kłamią, czy mówią prawdę, bo to już jest inna sprawa.

 

A poza tym TVN i tak wypełnia już kilka godzin ramówki tym importowanym syfem, więc jakby to trochę zmniejszyli to by na zdrowie wyszło ;)

Ciekawa wypowiedź. W docu-soapach przynajmniej od początku wiem,że to przerysowany, nieprawdziwy świat, w "Faktach" wmawiają mi swoją wizję, która z rzeczywistością ma tyle samo wspólnego co ten docu-soap, ale tam utrzymują, że jest inaczej. Dlatego wolę Docu-soap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa wypowiedź. W docu-soapach przynajmniej od początku wiem,że to przerysowany, nieprawdziwy świat, w "Faktach" wmawiają mi swoją wizję, która z rzeczywistością ma tyle samo wspólnego co ten docu-soap, ale tam utrzymują, że jest inaczej. Dlatego wolę Docu-soap.

Wiesz, ja znam ludzi, którzy uważają doku-soapy za bardziej realistyczny świat od tego naprawdę prawdziwego, i myślą, że naprawdę się łapie morderców i porywaczy w 3 dni, a w szkołach co 2 uczeń to ćpun i alkoholik w jednym, także to kwestia tego, co kto ma w głowie. A słyszałem już nawet pochwały pod adresem nieistniejących postaci :)

 

A co do wmawiania swojej wizji, to robi to każdy program informacyjny, choć trzeba przyznać, że teraz to TVP w tym przoduje.W zasadzie to jeśli Fakty, czy też inny program, miałyby być naprawdę obiektywny, to musiałby się składać tylko z suchych depesz PAPu, czytanych przez prezentera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...