Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

boja się utraty widzów dla Faktów, a się mierzą z Wiadomościami i stąd takie głupoty robią, bo tez bym pooglądał.

 

Wracając do przerwania przez Morozowskiego to jak widać miałem rację, a nie znałem jego wypowiedzi, że skończył bo osobą o lewicowych poglądach zaczela gadac absurdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atak na ekipę TVN24 podczas pogrzebu Łupaszki 
 

 

 

Pierwszy atak
– Czekałem na parkingu przy bramie wejściowej na Powązki Wojskowe – opisuje nasz rozmówca, który chce zachować anonimowość ("nie możemy komentować sprawy oficjalnie, bo firma nie chce zaogniać sytuacji"). – Część ekipy poszła już na sam cmentarz, żeby zrobić transmisje z przemówień prezydenta Dudy i ministra Macierewicza. Ja w pewnym momencie musiałem się zamknąć w aucie – mówi.
Wszystko z powodu uczestników pogrzebu. – Osoby z grup rekonstrukcyjnych i "patrioci" z opaskami Armii Krajowej i Polski Walczącej w różnym wieku, choć głownie średnim i starszym, krzyczeli bardzo niepochlebne rzeczy na temat TVN24. "Cała żydowska prawda cała dobę" to najlżejszy epitet – relacjonuje nasz rozmówca. – Ktoś zaczął stukać w lusterko – dodaje. 
"Dantejskie sceny"
Dlatego ekipa, która była przed bramą cmentarza musiała przeparkować samochód z logotypami TVN24, by nikt go nie zniszczył. – Jednak do prawdziwie dantejskich scen doszło już na samym cmentarzu – mówi.
– Prawdziwi Polacy, oczywiście mówię to w cudzysłowie, zerwali kable z naszego wozu i zaczęli szturchać inżyniera wozu. Poobijany musiał schować się w wozie TVP. Całe szczęście koledzy go p[beep]rnęli.

Tu całość: http://natemat.pl/178217,tak-wygladal-atak-na-ekipe-tvn-na-pogrzebie-lupaszki-poobijany-inzynier-musial-sie-schowac-w-wozie-tvp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koniecznie "Fakty nocą" o 3 nad ranem, jak to robi CBS z Morning News :]

 

Za dużo już robi się tych mutacji "Faktów". Jakoś dało się znieść danie Fpp w weekend, ale tworzenie mutacji w południe, gdzie program wypełnią te materiały, co leciały w zwykłym 20-minutowym serwisie w DnŻ? Niepotrzebnie.

 

Ucieszyłbym się, jakby te południowe wydanie dali też w TVN - o 12 przecież i tak emitują powtórki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...